Veliki problem sa zdravljem molim za pomoc!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
pa kog kourtza onda duvas, uzivas u hedejku il sta... ako si jasno povezao da te boli samo kad duvas, nemoj vise. pa nema glavobolje i miran si i bez lekara
Ne mogu da prestanem da duvam ,druzim se samo s takvim likovima koji vare isto kao i ja i uvek kada izadjemo gledamo da sakupimo pare da duvamo i samo to radimo. jednostavno poludim kada ne duvam i dosadno mi je
ne znam sta da radim

Loša prehrana, slabokrvnost, manjak fizičke aktivnosti, umor...sve to u kombinaciji sa uličnom vutrom također može stvarati problem.:)
upravu si lose se hranim ne mogu da jedem preko dana ili dok ne ispusim nemam apetita a za trening nemam motivaciju tesko mi je iz kreveta da ustanem i malokrvan sam

Dnevno na tisuce ljudi dodje doktoru sa nekim problemima vezanim za glavu. E sad ti logicno razmisli pa reci koliko njih je testirano na marihuanu ili su provaljeni da duvaju, mos si mislit kak ih testiraju na thc zbog bolova u glavi. Zato pamet u tu glavu i odi doktoru ak ne prodje..
imam problem ne mogu da prestanem da duvam kao da sam zavistan i preslo mi je u naviku
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Nisi ovisan, moraš uvesti neke promjene i izaći iz svoje "komforne" zone.:)
Ako nećeš ti sam, tko će? Promijeni prehranu, smanji duvanje i uvedi neku novu aktivnost koja tebe ispunjava i uveseljava.:)
Obavezno idi doktoru da te pregleda, možda te pošalje u laboratorij na vađenje krvi, itd.
(nemoj odmah misliti da traže THC:p, to ih ne zanima gledaju tvoje zdravlje).;)
 
Poslednja izmena:

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
...ovaj momak, il' trolla,il' je toliko tvrdoglav da mu pomoći nema...
Marko420.,dobio si masu dobrih savjeta,a ti i dalje tražiš razloge da ih ne poslušaš. Ne možeš raditi stalno iste stvari i očekivati drugačiji rezultat. Moraš nešto promjeniti.
Ova rasprava više nema smisla. Javi se kad budeš imao neki pozitivan feedback.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jednostavno poludim kada ne duvam i dosadno mi je
ne znam sta da radim
e onda duvaj dok te ne zaboli pa trpi, samo dosta gnjavaze ovde da nas glava ne zaboli zbog tebe :) ne znam sta ocekujes da ti ekipa kaze, koliko vidim sta je imala to je rekla. ako nastavis praznu pricu u krug sa tim "ne znam sta da radim" pored svih saveta, zatvoricu temu
 

Marko420.

Banned
Banovan
07.07.2019
0
6
3
25
Nisi ovisan, moraš uvesti neke promjene i izaći iz svoje "komforne" zone.:)
Ako nećeš ti sam, tko će? Promijeni prehranu, smanji duvanje i uvedi neku novu aktivnost koja tebe ispunjava i uveseljava.:)
Obavezno idi doktoru da te pregleda, možda te pošalje u laboratorij na vađenje krvi, itd.
(nemoj odmah misliti da traže THC:p, to ih ne zanima gledaju tvoje zdravlje).;)
Dobro uradicu tako ! hvala

Mozda je bol uzrokovana turbo folkom.
ma koj turbofolk mislim da je vise dzez

e onda duvaj dok te ne zaboli pa trpi, samo dosta gnjavaze ovde da nas glava ne zaboli zbog tebe :) ne znam sta ocekujes da ti ekipa kaze, koliko vidim sta je imala to je rekla. ako nastavis praznu pricu u krug sa tim "ne znam sta da radim" pored svih saveta, zatvoricu temu
Dobro ja sam mislio da je imao jos neko ovakav problem , ne moguce da samo ja kad duvam boli me glava moji drugovi duvaju cak vise od mene i nisam im nije isto se osecaju ja ne razumem da sam jedini lik sa ovakvim problemom ali hvala na svim savetima , uglavnom sam i ja to imao u glavi da prestanem da duvam i da idem doktoru ,ali sam mislio da je imao neko isti problem i da ga je resio na drugi nacim to sam trezio ali nema veze! hvala na svim savetima u svakom slucaju!

...ovaj momak, il' trolla,il' je toliko tvrdoglav da mu pomoći nema...
Marko420.,dobio si masu dobrih savjeta,a ti i dalje tražiš razloge da ih ne poslušaš. Ne možeš raditi stalno iste stvari i očekivati drugačiji rezultat. Moraš nešto promjeniti.
Ova rasprava više nema smisla. Javi se kad budeš imao neki pozitivan feedback.
Dobro nisam tvrdoglav samo me moj mozak sprecava da poslusam savete jer nije isto gledati iz moje perspektive problem i iz tvoje ja sam pomalo i depresivan i imam i anksioznost i panicne napade malo sam se i sjebo zbog mnogo stvaari pa mi nije bas lako da od jednom izadjem iz zone konfora i ne trolam nikog u glavnom sve te savete sam i sam znao i imao u glavi ali evo duvam do subote 16.11.2019 i prestajem na mesec dana ! da se oporavim posto viidim da je to jedini izlaz hvala na komentaru i na savetu i svima sto su odvojili vremena za moj post <3

...ovaj momak, il' trolla,il' je toliko tvrdoglav da mu pomoći nema...
Marko420.,dobio si masu dobrih savjeta,a ti i dalje tražiš razloge da ih ne poslušaš. Ne možeš raditi stalno iste stvari i očekivati drugačiji rezultat. Moraš nešto promjeniti.
Ova rasprava više nema smisla. Javi se kad budeš imao neki pozitivan feedback.
Uglavnom mi treba konkretan savet na koliko da prestanem i kako posle da pocnem koliko da konzumiram !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
:razvaljen::
svaka osoba ima genetski predodređene neke biološke mjere, promjere kapilara, pokretnost očnih jabučica, zapremina kardiovaskularnog sustava, kapacitet srca, plus još trilion specifikacija, svako od je nas poseban....e sad, kad ti sa svojim spec. biološkim, svariš trećinu onog što ja varim uz kavu ujutro, ili što je Zlo&Naopako vario kad je bio u Vutrlimpijskoj repki, pošto imaš ve predodređen povišeni očni tlak, nisi sportaš i ativan nadrkani lik nego voliš čilat ko ljenivac, tvoji spec. su se još smanjili, i kad zapališ počinju bolovi....
počni se kretat, hodat pod opterećenjem malo, znojit se, razgibavat vrat pojačano, masirat vratne mišiće i žile, tjeme, i da vidiš...malo češ se očepit, malo češ aktivirat tkiva koja su zamrla, i kad zapališ bičeš ko heraklo....
nemoraš prestat pušit, samo se počni kretat, na zraku finom a ne u podhodniku ili teretani nekoj naznojenoj....bicikl malo jače kreni, bilo šta....imaš u sebi materijala svog biološkog koji je mrtav a zbog nekretnje se taloži u tebi umjesto da se znojenjem, kretnjom, to izbaca van....
:smoke::smoke::smoke:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ne mogu da prestanem da duvam ,druzim se samo s takvim likovima koji vare isto kao i ja i uvek kada izadjemo gledamo da sakupimo pare da duvamo i samo to radimo.
Za pocetak, mani se takve ekipe. Nista konstruktivno neces sa takvima napraviti u zivotu. Cuj ne mozes prestat duvati. Ako ne mozes prestat zbog njih, mjenjaj ekipu.

jednostavno poludim kada ne duvam i dosadno mi je
ne znam sta da radim
Bavi se nekom fizickom aktivnoscu. Ja npr, smotam topa ispusim, i sjednem na bajk. I tako po 30 kilometara, svaki dan. (zna ekipa vec) Duvam skoro 25 godina. Pravio sam pauze po zelji, i po par mjeseci, a kad se ima mota se po 5-6 komada dnevno i isto tako po par mjeseci svaki dan.

Dobro ja sam mislio da je imao jos neko ovakav problem , ne moguce da samo ja kad duvam boli me glava moji drugovi duvaju cak vise od mene i nisam im nije isto se osecaju ja ne razumem da sam jedini lik sa ovakvim problemom
Sto se tice glavobolje, ekipa je vec sve rekla.
Prvo se ostavi neko vrijeme duvanja, cisto da vidis hoce li te zaboliti na "suvo" jer, ti ni neznas, posto kazes da duvas svaki dan. Znaci ostavi se toga bar mjesec dana, pa ako te ne boli, nemoj ni duvati. I to je to. Kasnije zapali ponekad, da vidis nakon pauze hoce li te opet zaboljeti, i tad ces znati sve i bez doktora.

Ne zamjeri ovdje nasim clanovima, svi su oni gotivna ekipa, ne zele ti lose.
(Eh, da, koristi multi citiranje ubuduce, ne moras svaki post da ponovo citiras)
:spliff:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
inače se taka glavobolja u jugi nikad nije mogla dobit, u tim godinama su malo malo od starijih pljuske letile, prokrvljenost bulje u raje onda bila u maksimumu, danas mob, aplikacije dovode do predinfarktnog, predmoždanog, a najviše od svih geđeta se isčekuje levitator u svim smjerovima, pa da moremo počet umirat od srca i moždanih sa 15... :lol:

pa čak i za vreme rata, tamo do 98., 99.
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Pa da, kao sve im dosadno, i bezveze... Ima 21 godinu, sve na dlanu, internet, televizija, mobilni... Mi to nismo imali... Devedesetih nismo imali ni struju pa nam nije bilo dosadno.

Jesi li ti ikad igrao klikera? ( znas li sta je to uopste)

Cuj, ne zna sta da radi ako ne duva... Svasta.
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ne razumijem, da te strah reči doktoru, da zapališ frulu???
Vjerojatno zato, jer si maloljetan!
20 godina duvam, 2 pljuge u nekom prosjeku i nikada me ništa nije boljelo ili nešto slično!
Otiđi doktoru! Ne želim te plašit, ali možda je problem dublji, a ti umjesto da se lječiš, duvaš i trpiš!
Nemoraš reči, da pljugaš. Izmisli nešto!
Sretno i čuvaj se!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Mene zna zaboliti glava od duvanja kad mi nesto prekine san a nisam ga dovrsio. Tipa,spalio pljugu u 23:30 h navecer,ugasio Vutra org,upalio televizor,buljio u neki program,uglavnom se ne sjecam koji,zaspao,probudio se,pojeo 4 kolaca i zalegao u krevet u spavacoj.....
I onda negdje u dubokom snu kojeg se nesjecam...naprasno me probudi alarm za na posao.
A neidem raditi...
Isti sekund,opala...evo glavobolje odnekud.
Rjesim ju za 20 minuta sa analginom.
Znaci: red,rad,disciplina i dobar san.
Gle,ja dobio bruh a volim cupi. E pa nema cupi dok ne prodje bruh :D