Veliki Problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Da koristim search?Koristim ja search ali jos nema teme otvorene za Srbiju...Ima za HR ali ne i za Srbiju...Da si koristio search video bi to...
Moder molim da izbrises ovo...
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
evo sto se tice mirisnih stapica...ja ih koristim i super su mi...

kad duvam u sobi imam uvjek malo prozor otvoreni i stavim jedan stapic na prozor ali gore!!jer topli zrak sa gornje strane prozora izlazi van,(tako da se stapic dimi prema van) i stavim jedan kod vrata sobe.
ti stapici su (barem ovi koje ja imam) dosta jaki i stvore ko neki zid od mirisa di unutar tog zida smrdi po vuvi a taj zid koda neda smradu da izadje...i kad mi susjedi prolaze ne zale se kako im smrdi vuva nego se cude sto to ljepo mirise :icon_idea:
isto tako je kod vrata sobe..kad ih otvorim ne zalupi te smrad vuve nego miris stapica...

eto ja tako rjesavam pitanje susjeda i smrada(jer mi je prvi susjed drot!!!)
al miris ostaje unutar tog zida dok lagano ne ispari...
jbg malo vise stapica potrosim (na svaku pljugu 2 stapica),ali bar me nikad nisu susjedi skuzili....

mozda nekom ovo nema smisla ili zvuci glupo,ali meni pali...:thumb:
pa ko oce nek proba...

btw: stara mi je dala tu ideju jer se tripuje da me susjed drot ne skuzi :ludaci_lol: i ona mi je potvrdila da bas nista smrada ne prolazi...a vjerujte moze me na 100 m namirisat da sam duvo...stara sherlock :google2:

pozz