Veliki Problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.01.2008
35
1
0
32
Ljudi imam jedan problem...Svako vece sa svojim ortacima pusimo travu kod mene u sobi koja je na pocetku kuce i komsije su pocele vremenom da se zale mojoj mami kako im "smrad" ulazi u njihove stanove kad je otvorim prozor.E sad interesuje me da li mogu nekako da uklonim-neutralisem miris trave a da ne otvaram prozor???
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ma tko otvara prozore po ovoj zimetini... a ne vjerujem bas da im kroz zidove ulazi dim... To je cisto ono, znaju da duvate pa ugnjetavaju jer im je dosadno... Vjerovatno im smeta buka koju radite pa seru da je 'smrad' trave da ispadnu opasni... jer kao... provalili su te...
Moj savjet ti je, ne radi buku ;)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ponavljam, dok god radite buku navecer susjed ce ti se zaliti na 'smrad' jer da se zali na buku poslao bi ga regularno u qrac (priznaj) a ovako je on 'opasan' jer te moze prijavit za travu budes li bezobrazan. Znam iz slucaja kad mi je prijatelju starija susjeda (upitnog mentalnog zdravlja ali to je drugi par rukava) dolazila na vrata da je svaki dan u 9 navecer boli glava od 'mirisa njegove droge' u doba kada mu frend dodje 'na gicu'. Zanimljiva stvar sto joj se ta misticna glavobolja nikad nije javljala preko dana kada bi se njegova stara i kolegice dodavale lulicom uz kavu...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hehe lol.. Imao sam i ja susjeda koji se dva kata iznad mene po stubistu iz sveg grla zaderao : "tko to pusi travu" da bi bilo jos bolje, inace je na metadonima..

Ali smo brzo i efikasno rjiesili taj problem. :)

inace, ako prozor nije otvoren, sumnjam da osjete miris. A uvijek mozes pitati susjedu kako ona zna cega je to miris, da vidis kak ce se scimat :)) a za ubijanje mirisa mi ne pada rijesenje na pamet moram priznati.
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Probaj sa mirisnim lampicama i eteričnim uljima, te mirisnim štapičima.
Mirisa se definitivno nebudeš rješio, ali ga sigurno možeš malo prikrit ovako, tj. zamaskirat.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma tom komsiji je krivo jer se ti provodis a on bazdi gajbi...
Taj je verovatno neki crvljivko koji se obicno zatvori u sobi i prica kako svet ne valja...
Idi do njega i pitaj ga sta on ima protiv tebe,jeb snadji se recima da te ne smara vise...
Smrad?Ma kakav smrad,on satro neki superman...nego zna za vas,pa bi to da prekine vadeci se pricom na buku...samo ne dozvoli da te ucenjuje...
Sto se tice mirisa,postoje mirisljave svece koje upijaju dim a mirisu extra...Imas od jabuke,tresnje,narandze...Nemoze bas sav dim da odstrani ali dobar postotak da...peace
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
^Weed Nisam rekao da sigurno uspeva,ali znam za to,pa mu rekoh da bi mogao da proba...Uostalom sta ima da izgubi...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
a oni voćni duhani? mi s njima miješamo vuvu tak da se ne osjeti toliko po vuvi,više po tom duhanu
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
a ono,ovisi koliko staviš. mi to koristimo samo kad smo negdje vani,da se koliko toliko zamaskiramo
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ilija9 je napisao(la):
Ljudi imam jedan problem...Svako vece sa svojim ortacima pusimo travu kod mene u sobi koja je na pocetku kuce i komsije su pocele vremenom da se zale mojoj mami kako im "smrad" ulazi u njihove stanove kad je otvorim prozor.E sad interesuje me da li mogu nekako da uklonim-neutralisem miris trave a da ne otvaram prozor???

kad ti dodju navece drugari svi se poserite i namuljajte komsiji cijelu ogradu govnima i onda sutra ga napadni kakav to smrad dolazi od njegove kuce, reci da je neizdrzivo. jebiga nece vise od sramote nista pricati.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
mr.skunk je napisao(la):
kad ti dodju navece drugari svi se poserite i namuljajte komsiji cijelu ogradu govnima i onda sutra ga napadni kakav to smrad dolazi od njegove kuce, reci da je neizdrzivo. jebiga nece vise od sramote nista pricati.

Aaaaa...lollll:bananallama:kazi mu tebra...
 
07.01.2008
35
1
0
32
mr.skunk je napisao(la):
kad ti dodju navece drugari svi se poserite i namuljajte komsiji cijelu ogradu govnima i onda sutra ga napadni kakav to smrad dolazi od njegove kuce, reci da je neizdrzivo. jebiga nece vise od sramote nista pricati.
to ti je dobra ideja sa tim govnima !!!razmislicu!
ma bre lik je seronja ne sme meni da kaze nego babi i dedi cak ne sme ni kevi a moram
da otvaram prozore jer u celom podrumu bi onda smrdelo na vutru a lik posto imamo centralno silazi na svakih sat vremena da nalozi i zbog toga moram da luftiram.Buku nikad ne pravimo!probacu sa tim svecama probao sam ranije stapice ali slabo pomazu!u svakom slucaju puna vam hvala...