Ventilacija

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.306
4.596
188
A kakvi su stavovi oko ove vrste ventova. Čini se zanimljivo s obzirom da puše i ispod krošnje.

vent.jpg

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
905
612
113
planet earth
ja razmisljo za uzet i stavit da puse izmedu krosnje i svetla (polozen vodoravno, objesen) medutim cena me vrlo brzo odbila. morat cu opet razmislit. najbolje uzimat na kraju ljeta jer onda budu akcije jer se resavaju zaliha. mislim da ispod 300kn nema.

• Like
Reactions: Blader

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
156
407
63
uzmi obavezno od 125mm lako smanjis protok zraka za ormar.
Mislim da ventovi koji nisu turbinski malo gube na snazi kad prolaze kroz filter, a i vent ti se dosta više čuje kad je na max brzini. Za taj boks su preporuke 125mm pa naviše. Pa ga lijepo držiš na 70 %.
Uvijek je bolje ici na veci vent pa mu smanjiti okretaje (i imati rezervu) nego na manji i voziti ga na 100% ( i ne imati rezervu)
Super, hvala momci, 125 ide.

Poslednja izmena:

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.309
27.307
1.198
Preporucljivo je da ventilacija radi 0-24 :) Samo mi je lampa na tajmeru.
A kakvi su stavovi oko ove vrste ventova
po meni najefikasnija opcija. vodoravno ga okrenut i to je to. jedino sto neki znaju malo fejkat pa je vent dugcak metar a ispuh mu je valjda duplo kraci tak da gledaj da sirinom pokricijes sto vecu sirinu boxa. nisam nikad isprobao al mislim da 2 takva jedan nasuprot drugoga bi bila najbolja opcija opcenito za unutarnju ventilaciju :D