Ventilacija

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
02.10.2019
1
0
1
23
pozdrav,zanima me dali klima moze biti kao ventilacijski sistem umjseto ventilatora? naravno pored klime imao bi i ventilator koji bi kroz filter izbacivao zrak van.
znaci klima za namjestanje temperature i jedan vent za izbacivanje zraka.

1310

Prijatelj Foruma
14.04.2014
3.589
13.303
398
Klima moze, dapace! Jedino mi ovdje u watima mjerimo potrosnju a tebi ce jedinica biti kw/h. Tko placa struju?

• Sviđa mi se
Reactions: Badi
03.06.2018
56
158
33
Ekipa trenutno imam vk125 u boxu 1x1x2 i posto moram selit box u spavacu izvadio bi ga van jer mi je malo prebucan, i zanima me dali postoje neki necujni ili barem sto tisi ventilatori za box?? Ili je mozda najjeftinije i najlakse staviti prigusivac na trenutni vent??

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.348
6.282
258
Morocco
protok zvuka kroz cevi resi prigusivac,to je dobra stvar, a mozes da napravis i zvucnu kutiju za turbinu oblozenu nekim materijalom sto se koristi u gluvim sobama i slicno...neko je ovde radio sa staklenom vunom...Ja sam koristio azmafon.

• Sviđa mi se
Reactions: Dangerdenso
03.06.2018
56
158
33
protok zvuka kroz cevi resi prigusivac,to je dobra stvar, a mozes da napravis i zvucnu kutiju za turbinu oblozenu nekim materijalom sto se koristi u gluvim sobama i slicno...neko je ovde radio sa staklenom vunom...Ja sam koristio azmafon.
Ima knauf neke silent ploce ali me strah da ce biti pretesko za box, ali probat cu tako napravit.