Ventilator podesiv po visini

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Mučio me problem sa ventilatorima u boxu koji bi trebali puhati po biljkama. U box stane 6 tegli, a pored njih ne mogu staviti gotovo ništa. Drugi problem je bio kako ih montirati, a da ih mogu podizati paralelno sa rastom biljaka...

Kupio sam podesivi stalak za police, malo pilio, bušio... i evo što je ispalo... stvar funkcionira super! (cijena cca 35kn tj. oko 5€)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Samo me jedna stvar zanima: da li se prenose vibracije od ventilatora na stranice boxa?
Jel jako rošta?
Super zgleda :)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Ovi ventilatori su sami po sebi prilično glasni. Prvo sam nosač (onaj koji je namontiran na box) pričvrstio sa samo 2 vijka... brujalo je pa sam dodao još 2 i sad je bolje. Pretpostavljam da kad bi ispod ubacio neku gumu ne bi uopće bilo vibracija... meni zvuk nije problem tako da mi ne smeta, ali oni koji žele nešto tiše trebali bi uzeti nke veće ventilatore za komp i to bi radilo bez problema.
 

Jin

Aktivan Član
02.12.2008
53
3
0
34
Dobar fazon ova modifikacija kao cool tube,koliko odprilike smanji temperaturu ? iii jeli to prikljuceno na ventilatore ili samo na rupe gore??
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
logicno bi bilo da ima i ventilatore na tom cool tubeu ;)


Odlicno si se sjetio majstore.. al bas kako kazes, venzov glasni do bola :D
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
kod ct-a je najbitnije dobar ventilator ili dva,kad ga budes kupovao imaj u vidu
da dobar ventilator kosta duplo vise,znaci sto jaci vent na ct-u to manja temp u box-u.