Vera i Jasna (White Widow auto & Super Skunk auto) 250MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2017
50
190
33
Location Unknown
Da nije prelazak sa HPS na LED (preblizu)?

Točno se sjećam da sam bio prvi put zalio gnojivom (FloraVita) jednom samo, par dana nakon toga mi je stigao led i od onda je krenuo show. Kao sto kazes krenulo je od dolje a sad već hvata listove oko glavnog buda. Ne da se skinuti i bas ono "pretvore" se u prah kad ih malo promrviš. Do sada sam uklonio par takvih komada ali ne vrijedi opet dođe vrag.
Kažeš 3-4 litre? meni bude već puna posuda nakon 1.5l i to kada sipam malo po malo. Probat ću dodati još malo više sljedeće zalijevanje..

smanji malo gnojvo/preskoci koje i udalji lampu. na granici si pregnojenog :) eto, mislim da je to 95% svih "problema" :)

Do sada sam je gnojio jedno 4-5 puta mislim (prosjek svaki tjedan jednom), po tablici biobizza idem, jednom sam puknuo malo više ali i prije toga je već bila takva. Trenutno je lampa na 45 cm.

Dali da trgam ove listove što su falični ili da mi pustim da sami otpadnu?
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Polijevaj čistom vodom sljedeći dva zalijevanja, pusti da korjen prodiše.. :cool:
45 cm je ok visina ako je led u pitanju, a možeš ić i na 40.. Ove listove ostavi da odrade svoju funkciju do kraja, kad požute mići ih.. Sretno dalje.. :cool23::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marijo211
16.12.2017
50
190
33
Location Unknown
Polijevaj čistom vodom sljedeći dva zalijevanja, pusti da korjen prodiše.. :cool:
45 cm je ok visina ako je led u pitanju, a možeš ić i na 40.. Ove listove ostavi da odrade svoju funkciju do kraja, kad požute mići ih.. Sretno dalje.. :cool23::sun2:

Budem probao. Malo mi je teško iskombinirat visinu jel imam nekakve čudne zakacke (čelične) koje su dužine koje jesu i nemrem baš puno s njima se igrat. Vidit ću danas/sutra da nešto iskemijam. Hvala za savjet! :skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ako nemoš spuštati svjetlo, zato možeš podić biljke na nešto poput neke kutije ili slično.. :rofl:::ludak::o_O:vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marijo211

Lesi

... se vraca kuci
03.05.2018
188
940
93
Točno se sjećam da sam bio prvi put zalio gnojivom (FloraVita) jednom samo, par dana nakon toga mi je stigao led i od onda je krenuo show. Kao sto kazes krenulo je od dolje a sad već hvata listove oko glavnog buda. Ne da se skinuti i bas ono "pretvore" se u prah kad ih malo promrviš. Do sada sam uklonio par takvih komada ali ne vrijedi opet dođe vrag.

Napravi kako je herbalno mediciniran savjetovao i prati ako se ne prestane sirit mozes flushat ili i dalje voda voda pa gledat svijetlo. Pusto sam lisce icvijetalo je to nikako ali lisce je gorilo i gorilo, cijeli list postane narancast i smrvi se.Panel je ok visina milina. Promjeni jednu stvar pa prati lakse je.
Ph vode pusti kvragu isto je lakse.

Kažeš 3-4 litre? meni bude već puna posuda nakon 1.5l i to kada sipam malo po malo. Probat ću dodati još malo više sljedeće zalijevanje..

Malo je to vode za 15l pot.zali je sa litrom pa ako propisa sjedni zapali i pusti je da povuce pa ce joj sljedeca litra biti socnija.

Lijepa je :let:TKo je breeder?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marijo211

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Cekaj da imas 70% milky i 30% amber . Tada je najveca potencija THCa . Moze i 60\40 al ja skidam kada imam 30% amber

pH vode u uduce ne moras dirati ako je organski uzgoj (pogotovo plagron i guanokalong) i zbog toga mikroorganizmi se krecu kroz suptrat i nema problema sa pH.


*****PROBLEMI****** sa liscem je genetika jer sam i ja imao problema sa White Widow od istog. Imao sam dva jedan je bio doslovno “smedi” bez zelenoga lista ali je dosao do kraja. Budem ti poslao slike kad se vratim sa planina
Pozz
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ako trihome gledaš na tim malim listićima na vrhu biljke onda imaš krivi uvid u njihovo stanje. Trihome treba gledati malo niže na cvijetovima, nekud po sredini i onda dobiješ pravu sliku stanja jer su mali listovi na vrhu previše izloženi svjetlu i trihomi zriju brže nego na kaliksima.
Smeđi (amber) trihom znači da je počela degradacija thc u cbn i njegova koncentracija opada šta ima više amber trihoma.
Ja inače biljke skidam kad na kaliksima bude odnos trihoma 80% mlječnih, 20% prozirnih i amber u tragovima, tad je koncentracija thc največa. Amber trihom (cbn) je poželjan u ulju jer opušta i uspavljuje.
Sorry ako spamam ali krive informacije su navedene u gornjem postu.
 
16.12.2017
50
190
33
Location Unknown
Hvala na info.
Gledao sam sve cvjetove okolo (bilo dosadno a realno i prvi put sam vidio to uživo pa je i zanimljivo bilo)
Nekako mi je samo problem smiriti ruke da sve vidi sve jasnije zbog mikroskopa