Vertical SCROG; Super Critical Auto Fem by Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
po mom mišljenju ako želiš da bude za pušenje do 14.9. onda je moraš skinuti još prošle subote...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tako je kako je. Znam i sam ali nisam htio skidati. Kako bude bude vozati ce se u teglicama otom potom.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.992
34.345
2.598
Bizzarius je napisao(la):
Tako je kako je. Znam i sam ali nisam htio skidati. Kako bude bude vozati ce se u teglicama otom potom.

evo vidis.Ja ti recimo zavidim na strpljenju........i iskreno jedva cekam da pokrenes indoor.pozdrav.Bizz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zahvaljujem bud_man. Trudim se cijelo vrijeme :) Ono sto imam za napisati je da ljepotica sutra predvecer ide u ormar do nedjelje popodne. Nakon toga škare, sušara, tegla procedura :) Mozda lupim sliku danas ali slabo je sunca jbg pa ni slike ne izgledaju bas nesto :) Pozdrav vutro
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Moram ti nesto reci al nemoj da se naljutis.


Puno ljudi si navuko na flush sto je dosta velika potrosnja vode... recimo ja da flusham kak treba 25 litrenu posudu mi treba 3x25l a to je vec masa vode.


Nemoj sad da zavrsis grow a da nisi reko gramazu.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
E vjeverice nemoj sad da se ti naljutiš od mene ti ide jedan rep- zato sto si regan 3 godine imaš skoro 800 postova a iz dana u dan lupiš takvu glupost da covjek ne povjeruje....ajde pa nisi na forumu 3 dana nego 3 godine....i gdje su tvoje biljke da ih vidimo napokon....

EDIT: necu više spamam dnevnik od covjeka ali vjeverice ljutiš me...300g za tjedan dana...nemoj molim te...pricaj to klincima u parku meni nemoj...ako stoner i popuši 10g na dan....nije rekao kao ti da popuši 42-43 grama na dan....diskriditiraš sam sebe decko netrebam ti ja+posto nisi izgrowao tu kolicinu znaci da kupuješ...sto znaci da tebi treba cck 200eu za vuju svaki dan ili ako kupiš kilu za onda cck 2500 eu svaka tri tjedna a kukaš za 15 kn vode...mjesecno....ajde nemoj me više ljutiti molim te neda mi da ti još jedna rep- okinem...steta...jer stvarno me ljutiš najjace......
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sad cu ja tebi objasnit zasto je potrosnja vode problem.

Ti si u braku i imas svoje i boli te dupe ali onaj ko nema svoje recimo ima npr PC grow (najbanalniji primjer).
Skriva biljke od staraca. I sad cuje flush do jaja to je super ajmo flushat svaki tjedan jednom... i sad on riskira svoj stealth grow za sta? Hocu rezultate? Kolko vidim, biljka od Biza kasni s razvojem, zasto moze biti svasta ali najverojatnije je genetika a mozda joj samo ne pase taj scrog.


Zato kazem, nemoj sad da zavrsis grow a da nisi reko gramazu. To nije cool.


Evo ti jos jedan primjer, malo cu biti indiskretan. Uzmem biljku visoku metar, siroku 80cm i stavim je pod tus. Tegla 25l. Flusham je prije stavljanja na cvijetanje, ide stara srat i vidi ogromnu biljku u tus kabini i kaze potrosio si 15 kubika vode iako sam stao tek na 50l, ceko sam da se isere lol. Vidis kak se sad indiskreditiram zbog tebe, nema veze nije bed.


Flush jest dobar ali ovo je novi tip flusha, flusha svaki tjedan ili cesce i kaze da je super. Neka je, meni drago, ako valja flushat cu i ja sa 80l vode svoje 25l posude nije bed ako valja. Ali ako ne daje vise od 5% pomaka onda mi se ne isplati. Ako ja tjedno potrosim 200l vode na flush, to je skoro kubik vode na mjesec. Nije bed 15kn vise al aj ti to objasni svojima doma.


Nismo svi solo ***** ga.




P.S. Sto se tice mog growa, ja sam svjestan da sam totalni amater i samo spama svojim dnevnikom, kad pocnem pravi grow onda mozemo pricat, ovo je sve jos test faza. 300g meni ne znaci nista, ja to popusim za tjedan dana vjerovali ili ne kako hocete. Kad Stoner kaze da popusi dnevno 10g ni rijeci nitko kad ja kazem da popusim kilu u 3 tjedna odma kaos. Stoner ne zamjeri, samo navodim primjer.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Super dnevnik,pocetak mi se najvise svidja,super improvizacija treninga,tacno si znao sta hoces od biljke.Tebi se cesto ispiranje svidja i imas pricu zbog cega i to cenim.Ko hoce nek proba ko nece nek procita dnevnik jos jednom pa razmisli.Podrzavam te maksimalno i kroz ceo dnevnik se vidi da ste uzivali i ti i ona(sem onog dela kad si se nesto razocarao al te brzo pustilo).Jedva cekam da cujem kako radi,terasa automatika malo treninga meni to super zvuci,a i izgleda.
pozzzzzzzzzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Sad cu ja tebi objasnit zasto je potrosnja vode problem.

Ti si u braku i imas svoje i boli te dupe ali onaj ko nema svoje recimo ima npr PC grow (najbanalniji primjer).
Skriva biljke od staraca. I sad cuje flush do jaja to je super ajmo flushat svaki tjedan jednom... i sad on riskira svoj stealth grow za sta? Hocu rezultate? Kolko vidim, biljka od Biza kasni s razvojem, zasto moze biti svasta ali najverojatnije je genetika a mozda joj samo ne pase taj scrog.


Vjeverico napušena neuspoređuj se sa drugima, neuzimaj za primjer sebe za početak i pusti priče o ''riskiranju stealth growa'' radi flusheva glupavo zvuči, stari moj jer je besmisleno.


Napušena Vjeverica je napisao(la):
Evo ti jos jedan primjer, malo cu biti indiskretan. Uzmem biljku visoku metar, siroku 80cm i stavim je pod tus. Tegla 25l. Flusham je prije stavljanja na cvijetanje, ide stara srat i vidi ogromnu biljku u tus kabini i kaze potrosio si 15 kubika vode iako sam stao tek na 50l, ceko sam da se isere lol. Vidis kak se sad indiskreditiram zbog tebe, nema veze nije bed.

Indiskretnost, hmh!?
Još jedna u nizu gluparija, pričati o tuširanju biljke pod tušem sa količinom 15 kubika ( 15ooo litara vode),
dakle flush je regulirana ph vrijednost, što nije isto što i tuširanje.

Napušena Vjeverica je napisao(la):
Flush jest dobar ali ovo je novi tip flusha, flusha svaki tjedan ili cesce i kaze da je super. Neka je, meni drago, ako valja flushat cu i ja sa 80l vode svoje 25l posude nije bed ako valja. Ali ako ne daje vise od 5% pomaka onda mi se ne isplati. Ako ja tjedno potrosim 200l vode na flush, to je skoro kubik vode na mjesec. Nije bed 15kn vise al aj ti to objasni svojima doma.

Novi tip flusha, eto molim lijepo još jedne tvoje blesarije, šta je ovdje novo, samo veći broj korištenja ''flush'' metode tokom grow ciklusa.
Ako te brine potrošnja vode, počni skupljati kišnicu, kondenziranu vodu iz klime, odi negdje na izvor pa si puni vode...
Uostalom nebitno koliko daje pomaka, ako biljkama odgovara, zašto tebi nebi odgovaralo biti siguran da si isprao sve nečistoće i višak gnojiva iz zemlje, te uz to obogatio kisikom zemlju i regulirao ph nakraju krajeva.

Napušena Vjeverica je napisao(la):
Nismo svi solo ***** ga.
P.S. Sto se tice mog growa, ja sam svjestan da sam totalni amater i samo spama svojim dnevnikom, kad pocnem pravi grow onda mozemo pricat, ovo je sve jos test faza. 300g meni ne znaci nista, ja to popusim za tjedan dana vjerovali ili ne kako hocete. Kad Stoner kaze da popusi dnevno 10g ni rijeci nitko kad ja kazem da popusim kilu u 3 tjedna odma kaos. Stoner ne zamjeri, samo navodim primjer.

Što se tiče tvog stambenog stanja, samo tvoja briga i problem, apsolutno nepotrebna informacija za mene i ostale članove, koga zanima tvoje boravišno stanje ustvari?
Who gives a fuck about that ? ;)
300g tebi neznači ništa, evo ja ću ti reći nešto, upravo si osvojio nagradu za glupost godine. I opet usporedbe sa ostalim članovima, ajde nemoj molim te opet biti malo balavo ljubomorno čeljade koje slini na tuđe dnevnike, te čita i upija svaki komentar koji vidi na forumu, misleći da se može uspoređivati sa nekim.
Budi svoj, budi skroman, budi realan, i neizmišljaj toplu vodu, uz to smanji uveličavanja jer zvuče kao proizvod maloljetnika.

Nisam frustriran kao Blade sa tvojim komentarima, ipak moja prisutnost na forumu nije stalna, ali primjetim u nedavnoj prošlosti raskoš tvojih bisera rasutih po temama diljem ovog korisnog foruma, koji gubi sa ovakvim raspravama svoju korisnost, nažalost. Evo nisam zlonamjeran dijeliti negativne reputacije, ali budi siguran da na sljedeći biser, ćeš svakako biti nagrađen.

Lijep pozdrav
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vjeverice, fino sam te zamolio u par navrata da se pokusas malo skulirati ako je to ikako moguce. Ako ne kod drugih u dnevnicima onda barem kod mene. Niti jednom ja nisam napomenio nikome da mora flushati biljku kako sam je ja flushao. Niti sam rekao da ju flusham jednom tjedno. Flushao sam ju kako mi je pasalo u rasporedu. Nadalje, biljka stoji na prozoru na kojem ima direktnog sunca od 12:30 dok mrak ne padne.prvih 17 dana je imala samo oblake sa tu i tamo trackom sunca. Te par perioda od 3,4 ili 5 dana oblacnog sa kisom. Racunaj si koliko je to svjetla, a koliko svjetla za automatika preporucaju?Ako si citao sta sam pisao od pocetka u sto sumnjam, onda ces moci vidjeti da je biljka i pukla u ranoj fazi. Racunaj da sam je vozio na maksimumu cijelo vrijeme sto se tice svega. Sa grane koju sam skinio prije neki dan sam dobio 5.3 grama vutre. Ako te toliko zanima gramaža uzmi sliku na kojoj se vidi koja je grana skinuta pa racunaj. Ja cu staviti gramazu na kraju samo radi toga jer je ovo jedan od 4 dnevnika ove sorte koji se mogu naci uopce na netu. Nije ekstra relevantan jer je na prozoru ali dosta koristnih informacija postoji u njemu. Ne zelim se prepirati i ne zelim spam tvojeg tipa u mojem dnevniku tako da bi te opet zamolio da se skuliras lagano :)

A sada ono radi cega pisem ovaj post u biti. Kuja ide danas u mrak! Danas joj je 99 dan, 30 dana vege 69 dana cvjetanja. U nedjelju navecer ide šišanje i sušenje. Odluka da pola ide na Water Curing nije jos uvijek konacna ali je vrlo vjerovatna. Sljedeci update ide sa slikama prije skidanja, trimanje i ostatak price :) Uzivajte vutroljupci:)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
nemoj water curing raditi osim ako voliš pušiti bezokusnu vutru tj. suho sijeno... meni je žao što sam s tim "uništio" think different ali šta se može, morao sam zbog plijesni. za mene je WC rješenje u bezizlaznoj situaciji, kada nemaš drugog izbora...

zapravo možeš prvo normalno posušiti vutru, čak je i presušiti, pa onda suhu staviti na WC i opet na sušenje, biti će bolje nego da svježu staviš (tako sam ja prošle godine radio jer mi je vutra imala odvratan okus i kasnije je bilo ok)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Citao sam sinoc dosta o tome i nagnalo me samo da idem probati. S obzirom da ce biti oko 40 sa biljke kontam barem cenera staviti cisto da probam. Znaci eksperimentiranje ovo ono :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Decki nemojte se ljutit ali vi imate neke zesce probleme.

Niste uopce shvatili moj post, pitanje je da li ste ga uopce i procitali.
Ne znam zasto, puni ste negativne energije, sto je totalno cudno za ovaj tip forum, uvijek se iznenadim kad vidim tak nesto.
Ja vam se vise necu obracati jer mi doslovno narusavate karmicki mir. :ludak


Jednostavno nema smisla voditi konverzaciju ako ne mozemo biti iskreni.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
bizzo svaka čast kako si ovo isfurao

ali iskreno me zanima jako novi setup očekujem neki scrog ali ne vertical već kakav je imao @opa cupa sa big bang i hymalaya(ako sam te dobro shvatio?),pa da vidim kako ces ti to zamislit i realizirat,trenutno nema nijedan dnevnik sa takvim setupom pa zanimanjem iščekujem tvoj,sve mane i vrline istog i tak:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vidjeti cemo da li ce i kako ce se buducnost odvijati. Nista nisam obecao, osim da cu probati dati nesto ovo zajednici. Na ovaj ili onaj nacin mislim da je svejedno. U svakom slucaju Evo je u ormaru i kad ju sljedeci put vidim ide pod sekiru :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav ljudi! Petak oko 6 sati je otisla u mrak i jucer je stradala. Nema vise ljepotice. Slika ima dosta zaigrao sam se malo :) U svakom slucaju ide jos jedan update sa gramazom suhog. Sto se tice smoke reporta, zaduziti cu par clanova ovog foruma da obave taj dio. Nisam siguran da cu ga ja pisati ali mozda me i opere pa napisem nesto. 162 g mokro. Zivjeli vi meni svi!

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
fino je završilo, očekujem smoke report jer ih baš i nema previše na internetu...


jao al me buniš sad sa tim imenom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.