Vertikal Grow.. ??? Primam kritike i savjete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Evo jedan mali upd....
Ovo je slika kako sam se uhvatio nadimljen u BOX-u i crtam kao ovu tabelu,pa kad sam počeo podebljavat ove kao linije e jbg.. trzno sam se i puko od smjeha...
Bez obzira koliko imam iskustva uvjek mi je specijano napeto čekanje jeli F ili M...
Onda gatam onako oko njih pa studiram i sam sebe furam heheh
:clap::joint::joint: :sick: baš tako... Samo da zabilježim kad je koja dala spol...
Koja ironija kad Grow-aš svaki Muškarac voli kad je Ženska onako glatka itd.. Da nema brkove itd.. hehe a kad je rječ o Biljki onda želimo da je što dlakavija/runjavija heheheh baš ironično...

Biljke se ljepo ponašaju mada su pod 2700K već par dana opet se ljepo razvijaju prema očekivanom...
Još nisam zavio sve sijalice trnutno sve ide na 7 KOM CFL-a ima još mjesta za 5 KOM CFL-a...
Znači ukupno 12 KOM CFL-a će bit u BOX-u kad se zakotura komplet i kad dođe do te potrebe...
Malo sam gledao onaj post što piše o snagi itd.. od CFL-a i njihove udaljenosti pa po toj teoriji neće falit svjetla jer sve biljke tj. hedovi imat će razmak odmin 3-4-5cm pa do max 10cm zavisno od položaja....

Ja ću bit zadovoljan po svakoj biljki da baci 3-4 reda novih grana kao na ovoj biljki što se vidi na sliki...
E sad da neidem na matematiku dalje koliko je to krasnih ljepih grana spremni za hedove...

Uskoro se može i vezat koja već i raspoređivat...
Vidi se na prvoj sliki kako ima žice i klješta hehehe...

Vegetacije neće trebat što sam spominjao nekad prije to me extra raduje... Ovo ako ovako nastavi bit će gužva u 16ercu sudija će se zbunit...

Hranu sam dao neki dan i poslje nisam ništa više,vode troše svako 2 dan u prosjeku zalijem sa par decilitara.
Nije zahtjevno za sad ali kad pokažu spol onda ih gonim na neki tretman što je više moguće zaljevanje svako 3 Dana ako se bude dalo...

Vidi se jedna mala ljepotica koja se naganja isto pod 12/12 sa njom ću se zaigrat kao i uvjek jedno žrtveno mora da bude... I tko zna koliko će ih otpas u pokazivanju spola... Uglavnom viška nemože bit 1 biljka nikad...


Temp.. je 24-29 što sam upratio jer nisam po boxu non stop a kako sam naštimao sve da vrti tako se biljke ponašaju da vidim po tom kako je sve ok...
Vlaga nemam pojma PH isto tako nepoznat...

Nadam se još 2-3 dana kako ću imat vjest za spol pa da krenem dalje po planu...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
I dalje traje isčekivanje da neka procvjeta...
Ja u BOX danas ono ništa osim malo više grana i promjena na konstrukciji biljki...
Definitivno se već neke mogu usmjeravat i vezat gdje zamislim ali neću dok nebude raširila neka noge ili ih skupila...

I samo da napomenem da sve biljke mogu pomjerat prema sijalicama na minimalnu udaljenost.. Pošto su na 12/12 već danima iz proložrnog se vidi kako rasvjeta i sistem vertikal funkcionira biljke se super ponašaju u svakom pogledu osim pokazivanja spola...
Neznam da sam duže čeko pokazivanje...

Hrane skoro pa nikoliko neznam bili i korov od tog preživio u ovo zemlje...



Ova mala sativača koliko sam mogao na njoj skužit ludira se baš pravo i čeka kao zapeta sa ostalim biljkama...
Buja na oči nevjerovatno tako da sa njom mogu puno nedostataka sa biljkama popunit ako ih bude...
Morat će ona uskoro u veći pitar to je ovo dana garantirano...
Ubacivam u BOX jednu neonku na 6400K koja ima 2000 Lu... ona će stajat iznad svih sijalica čisto da još malo nadopuni svjetla i pomogne u razvijanju grana ostalih biljki...
Neće bit viška a sliku uplo... kad to završim nekad sutra i sa nadom o info da je bilo širenja noga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: $DoLaR$

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
lijepo to tebi ide =) .....a sa sativom ćeš moć i susjedu popunit rupe na krovu.....sative više nikad indor :) ..bile na vegi 28 dana nekih 40 cm..i da vidiš u cvjetanju kad su grunule 3 i pol metra...i takve dve u ormaru......ličile na sve samo ne na stabljiku marihuane kad sam ih ispigo :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Sve te kužim brale i znam da je tako imao sam sativača In hehehe
Naravno i susjedu punim rupe ali koje jer je susjeda bolja od njega hahhaha

Nego SATIVA će bit idealna za KLONOVA a nisam mogao birat jeli SATIVa jer je sjeme recimo domaće...
I to što će bit ružna na kraju balade sa klonovima me nebrine odma je vratim u Vege nekako i igram se sa njom ideja je puna glava pa što ne zaigrat dalje ako bude moguće...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
bit ce za pusit bit ce svega, ljepo vertikalno da raste, jako dobar odabir ako imas mozda visi ali uzi prostor u kojem nemas nista pa grow box napravit, ili samo probat :D
 
27.03.2010
42
5
0
44
eh moj upitnik , ovaj vertical grow circural ti ja imam :icon_smile:
Radi ok jer je iskoristenost prostora veca i nemozes sprzit biljke osim ako bas nisi normalan.
Ja sam napravio drukcije nego na tvojim slikama tj. meni je lampa udaljena 50cm od biljki i nisam imao ovu mrezu jer mi se ne da zajeb.... one ljepo rastu u vis i nema previse naginjanja prema svjetlu, ako se koja i nagnula malo sam ju zarotirao i to je to.
I ja nemam punih 360 stupnjeva biljke ukrug oko svjetla nego vise cca 280stupnjeva tako da mogu uci u sredinu i zaliti ih.

lp,
Joza
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
DJ..... hvala svakako...
Ali da imam drugi prostor vjerovatno nebi išao za sad na ovakav izazov...
I radi se o tom da nema potrebe za većom količinom vutre od ovolike koju sad mogu uzgajat...


Jozo B... drago mi je to čut brale da ima otg i ovakvog i sličnog uvjek...
U mene je isto 360 s obzirom da jednu stranu mogu lagano skinut i rešetku kao i biljke od nje dok su u ovoj fazi...
A kad i te biljke uzmu rešetku onda ima drugi sistem koji će se vidit na slikama da sad neopisivam...

Jesi li ti imao do sad taj svoj sistem i kako si zadovoljan sa kompletnim stanjem bio na kraju ???


:icon_question::icon_question::icon_question:
 
27.03.2010
42
5
0
44
A gle meni ti je bio prvi grow i od pocetka sam krenuo ovako jer sto sam gledao po vani na forumima mi se cinilo kao najbolja varijanta, tako da nemam sa cime usporediti :(
I ja nisam imao mrezu, nakon vege kad su narasle kojih 35-50 cm sam stavljao na cvjetanje i narasle su jos do kojih 80-110cm s time da sam u vegetaciji sam jednom topirao (rezao da se grana na dva dijela).
Ali jos jednom bio mi je prvi grow i ja ti inace ne vodim previse brige o pH vode ili takve neke stvari.
Uglavnom zaljevao(gnojio) sam svaka 3-4 dana, bile su u posudama 5-7l tako da i one sheme da treba imati 20l da biljka naraste mi bas ne stoje, mozda se dobije vise uroda ali previse je to zemlje , ciscenja i zajebancije.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Super valja svaka info naravno...
Ja nisam imao vege.. faze nešto sitno u ovom slučaju..
Inače bježim od vege... traje dugo i zadovoljan sam ovako...
A mreža ima svrhu mada imam namjeru drugačiju stavit kad krene cvjetanje baš...
Isto kao i ja nevodim neku brigu o PH vode vidim ponašanje biljki i nekorsitm neke prehrane baš strogo...
Slažem sa ovim o količinama zemlje imam i prošle dnevnike gdje sam uvjek bio na nekom minimalcu sa zamljom ali uvjek je bila kvalitetna u to sam uvjeren...
Da negovorim o 20L sa tim odradim cjeli Grow od 8 biljki kao sad recimo...
Opet kažem da mi je drago što si sve to rekao i da više uroda nemogu imat nego mi prostor dozvoljava onda mi je džaba i zemlja i sijalice od 1000W itd...


:icon_question::icon_question::icon_question:
 
27.03.2010
42
5
0
44
Tocno sto se tice prostor/urod a da se jos osvrenem na kolicinu zemlje :)
Tak i tak biljka "pojede" svu zemlju nakon 2-3 tjedna, nakon toga jede samo gnojivo i vodu koju joj dajes tj. imas maltene hidroponski uzgoj a zemlja je samo medij za cuvanje vlage i stabilnost biljke ali sam ja svejedno ove godine kupio BIO liniju od GHE , da nebude totalna kemije nego ipak malo "prirodnije" :D
Sretno sa uzgojem i nemoj se zamarat sa okretanjem biljki oko svjetla previse, okrenu se one same ;)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Neke novosti na brzaka... I Jozo stoji sva priča pogotovo ovo da je bar malo prirodno..
Nebrinem se koja će to bit hrana baš nego šta naleti ja pratim i korisitim..
Hvala Jozef eeheehe i dobre savjete daješ samo naprjed i ubuduće...

Evo promjena spolova i da nebi došlo do grupnog sexa što nije nikako dobro jer u slučaju Biljke nam drage nisam nikako ljubitelj dvospolki kao ni u privatnom životu..

ZOOM i vide se muda marjanova....

Ova dva mudonja su otpala iz ove igre... Zamjena u iste pitare ide odma sutra max.. možda za 3 dana vikend i neke trke imam pa neće propast ništa..
Znači od 8 su 2 Mužijaka..
Bilo je na njima ljepog potenijala po strukturi biljki i mladih grana...
Ali idemo dalje....


Nju sam čeko i baš čeko otovrila je u najgornjem djelu pistilu napokon..
Za klonova već ima materijala pristojno dobro... Garantiram bar već 15 Kom da neosjeti nešto puno..
Ali vidit ću ostale još kako će se razvijat ovih dana pa negubim nikako...
Mudonje odma lete van na 2 mala skoro nevidljiva jajašca...
Možda sam i glup itd... ali vidim kao Sivi SOKO hehehe

Ove dvi ljepotice mi daju nadu i jedna je već otvorila skoro pola pistile na tom sam je nivou uhvatio..
Isto materijala ima kod njih za klonova..
Neću da sam sebi priznam da je jedna od njih zvanično enska jer nije me išlo u nekim stvarima ovih dana pa sam i sljep bio u ovom Growu bez obzira na hvaljanje Sivi SOOKO..
Nisam razmišljo i zaključak je sporog pokazivanja (ako se nevaram) niska temp.. kad je mrak tj.OFF svjetlo za razliku od tem kad je ON svjetlo ...
Nisko jedva 10-11c ali kažem blokada mozga je bila još nije max br. sijalica ON..
To sam porpavio da nebrbljam sad ali je to razlog sigurno...


Bit će EDIT-a na ovaj post nema snage nešto večeras dalje...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Teglica_Unka

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
:) jako cudno ali vjerovatno jako isplativo... zbog same iskoristivosti svjetla.

ali da ti kazem iskreno ja nebi smio ovo raditi, mozda zato sto je nesto novo ... uglavnom puno srece i mnogo hedova
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Rijamu brale moraš probat nema odustajanja dok sve sisteme ne probaš....
Vjerujem da oćeš jednog dana....

Evo sad mali rezultata :

Od ove 2 desna nažalost je otpala ....
Neko je za dupe uzeo kad ono ********* totalna....

Ali zato ljeva je dlakava/runjava ljepotica....

Dalje.... :
Ove 2 su prave pratnerice podržavaju ...
Ljeva je ona koju mislim vratit u Vege da bi klonova napilo od nje....
Znači rezultat je 8 od tog trenutno 3 Ženke...

Ovo je četvrta....

Ovo je ona biljka koje je ludovala u maloj čašici evo je sad

Malo sam se zezno za redosljed ali to je to...

E rezultat je 4 Ženke od svega ) kom....
Znači sad ide dalje nekako neznam ni ja šta ću...
Ali pošto su veliki dani onda ćemo to odlučit sutra do prekustra šta ide u Vege od ovih a šta ostaje u Box-u na 12/12...

Moram rješit Temp.. koja je i dalje niska ali sam razapet sa vremenom onda jbg....

Garantiram da za naredno 20 Dana Box neće imat ni 2cm praznog prostora...

Hrana se spremila,peorksid,temp.. ćemo rješit sijalice pozavijat što sam mislio i deri....

Ugavnom za klonove je sadašnje stanje skoro 40 kom mladica...
Pa dobro razmotrim odakle da kidam jer vratim tu biljku nakon stresa nazad odma pod 12/12...

Tro... me sa radiom i svojim izjavama nasmijava pa nemam koncetracije da dam još neki info...

I da iskoristim priliku i čestitam svima koji slave Božić i Novu 2012God....

Ako Tropico nastavi sa radiom ovako bit će veselo u Novoj...


:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Odluka je pala ovako....
Pisao sam prije da razmišljam hehehe
Znači sve biljke ali baš sve vraćam u Vege... fazu...
Teško mi je na srce palo to ali idem da probam pošto nikad mira nemam...
Uplo... slika postavim drugom prilikom cjelokupnog stanja i razvijanja u vege...
Uglavnom nemislim da će trajat više od mjesec dana zavisi od biljke do biljke...
Male preinake u BOX-u za Vege ću uradit i ostatak sitnica namirit za Flo.. faze pa kad ih vratim da nema mrdanja....

Idem probat da Klonove koji puste ljepe žile nakon skidanja sa majke i stavim u zemlju odma pod 12/12 pa šta daju jer bit će ljep broj komada neće mase falit sigur..
A dok Klonovi budu puštali žile to vrjeme majke idu u Flo... pa koliko izbace u tom periodu...
Pošto će majke bit dobro skraćene sa granama ostavlja se prostora da u zadnjih mjesec dana Majki ulete i klonovi zajedno sa njima...
Neka se gone koliko mogu...

Ako ste razumili šta sam htio reć...

Hrana ostaje stara jer nebrineme toliko ona a sigurana sam u ovu koju imam i može ozdržat to cjelo vege faze...

Vrjednosti hrane u NPK su 8-16-32
Samo pravilno doziranje i ne previše nikad vraćam se sa napomenom na dobru zemlju...

Ostale info.. korz ovaj mjesec Upd... ali ne previše samo onako da se tek toliko da se vidi stanje i kako se biljke ponašaju u tom procesu Vege.... pa Flo...
Nadam se kako neće bit zajeba u fotoperiodu....

Eto ako ima tko kakav predlog na ovo pucajte...


:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Sve brale ide u Vege...
Ovaj put želim iskoristit ovo Ženki i Klonove od njih u nekom vremenu od recimo 90 dana pa da vidim koliko dobijem na kraju tog...
Možda koji dan više...
Ali radi se o nekih ukupno 260W CFL-a 2700K x 10 kom i 6500K x 2 kom....

Ako dobijem za tih recimo ukupnih 100 Dana kad pomnožim ove dane prije Gramaže 300 to je više nego dobro...
Imam par matematika u pozadini na koje računam...
Vrjeme Growa,Potrošnja ukupna struje jer je CFL + vent... i ukupna količina na ova 2 mjerila...

Imao sam HPS 400W grov i sa tom snagom svjetla i ostalim detaljima sam sve probao imam mjerilo neko recimo...
HPS 400W + Vent.. koju koristim cjeli set i neka popratna sredstva kroz potrošnju struje iznose skoro 600W po satu sad sam to pretvorio u 400W... Nije malo kroz mjesec...

A sad ide sa CFL posebno ovaj Vert... jer ima CFL dnevnika već dosta pozitivno završeni..
Eto kad iznesem sve info.. na kraju mislim da će valjat nekom za ubuduće i ovaj sistem...

Jedino možda što će ovaj dnevnik bit malo šaren na neku šemu po redosljedu Growa ali kome bude interesantno i bude trebalo pronaće sve ...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Nered totalni nered...
Biljke divljaju skidam klonove sa njih i opet se nemogu branit hehehe

Ovo je samo 2 komada sa jedne strane...
Onako traljava slika i da sam se potrudio bolju uslikat nebi uspio jer moram poradit nešto na BOX-u...

Još koja slika traljava hehehe

Uglavnom zadovoljan sam sa koliko truda u zadnje vrjeme one super rade posao..
Mislim da je to zasluga dobre pripreme i osnovnih uvjeta,zemlja,zrak,vlaga,voda itd...

Imao sam krepavanje 3 CFL sijalice pa sam ubacio obične neda mi se ovo dana nigdje i ništa...
Skidam ovu mrežu iz BOX-a i stavljam drugu jer je krajnje vrjeme za taj potez...
Jedno popodne odvojim za to i završim unutra sa tim sve radove...
Mogu se bacit na ostale sitnice izvana BOX-a i miran sam onda...

Uglavno sve su Fe... klonova sam skinu već 15 Kom...
Neznam šta ću sa njima i koliko broj će završit sa ovim biljkama...
Ali kao uvjek ja sebi postavim pitanja mnogo pa onda detalje radim kroz Grow...
Bitno je da se uči svakim danom i sa onim starim znanjem jednom ću sebe nagradit pošteno za sve to...

U sljedećem postu uslikam svaku biljku pojedinačno i koliko je skinuto Klonova sa svake pa se vidi stanje..
vidit će se biljke kompltno i kako su razvijene kao i svi - i + ..
Nema još ni 10 Dana da su u Vege mislim još max 7 Dana držat i vraćam na 12/12


Toliko za sad puno sam promašio info ali ispravim sa sljedećim postom sve nejasnoće i krenemo od nule da se bolje razumje sve...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Evo Upd....
Prošlo je 7 Dana od zadnjeg....

Stanje kaotično ali u pozitivnom smislu...

Mreža jedna skinuta ostala samo ona širokih oka koju sam vario aparatom kao neki luđak...
A jesam bio navaren taj dan iskreno rečeno i sad puknem od smjeha kad vidim tu mrežu...
Vario nju a zavario i sebe.... Ima ona svrhe još ova 2 Dana...
Nisam uradio sve promjene koje sam mislio ali nije još kasno to su malo gluplji detalji koji će imat učinak u buduće...

Evo prva i da naglasim jedini mali problem ako se takoo može nazvat..
Na ovoj se vidi mala deformacija u listovima a to je od stresa i kidanja kolonova + da je ta 2-3 dana Temp.. u mraku bila 12-15max..
Poslje tog je išlo sve skupa u vege do danas pa se normalizirala i vidit ćemo kako će se dalje ponašat u režimu 12/12 to je čeka uskoro..

Malo spareni listovi jer je baš popila svu vodu od prekjučer...
Sa nje sam skino 10ak klonova u to vrjeme...
Namjerno sam je skinuo sa mreže da imam bolji kut za slikanje...
Svi mi po redu iskusni i neiskusni imamo po koji minus kroz Grow.. pa što ga krit od ostalih ja mislim da ukazivanje na to uvjek može samo pomoć i meni kao i ostalima...

Ide sam jedna mala slatka i poslušna...
Ona je zadnja upala u krug i bila je baš mala ali evo kako se razvija i sama je pokazala spol...
:sun2::sun2::sun2: Sunce moje malo hehehehe
Bila je samo 3-4 dana pod režimom 12/12 i kako sam rekao u vege je nakon evo nekih 12-15 dana pokazala sama spol...
:icon_question::icon_question::icon_question: Baš je moj tip Upitnik??? hehehe
Eto koliko me digne ova da složim rimu za čas....
Neznam stvarko koja je sorta ni iz koje sam izvadio ovo sjeme...
Recimo da je domaćica pošto je nepoznata a znam da se neki neće složit sa ovim DOMAĆICA ali neznam kako bi je nazvao...

E dalje...:
Klasik slika na neki način.
A ovo je sa zadnje strane

I evo sa predenje strane otisak od mreže...

Isto sam je skinuo za mreže jer se vidi kako je gusto na sve strane i kako se prilagođava mreži..
Listovi ispadaju neobični ali sve je ok veseli su i dobro im je...

Skoro sve biljke su o ovakvoj fazi divljanja i treba ih počet baš vezat na sve strane..

Ljeva strana pa Desna strana

Evo kako izgleda i samo dno od biljke prema mreži malo uvećanana slika tog djela

Eto Šime pito si za gužvu nadam kako ti se sviđa ovo što vidiš.

Evo kako bacaju pistile nisu u režimu 12/12.
Ima pistila kod svih biljki ja nisam ovakvo do sad to doživljavo ali izgleda da su baš zrele za cvjetanje...
Nisam doživljavo jer nisam puno puta gonio neke Vege faze...
Ovo je odraz onih dana jer su malo dulje sve trajale dok su pokazale spol..
Uvjeren sam u dobru zemlju i ostale uvjete pa sam ufuran sad kako je ovo super a moram bit optimista dok imam ovakve razloge.
Da nisam skidao klonove sa njih mislim da ovo nebi moglo stat unutra bilo bi baš previše.
U pozadini biljki ima još grana koje se nisu razvile nemože ih zapast pa možda i to otkidam i probma užilit kao klonove.
Neće bit sigurno dobro pravit novi stres ali mislim da će manje snage onda trošt u te grane i ostaje više za one koje su se formirale i spremile za 12/12 i Hedove...
Brojao sam malo te grane kao potencijane hedove i nakon broja 40 i nešto sam se zbunio i nisam nastavio.
Meni dosta 40 Hedova po 5gr nek bude nemože bolje..
Da nekenjam ali bit će i više grama na kraju + klonovi koje neću računat u to....

Možda ova slika može djelom potvrdit ovu moju priču a vrjeme će pokazat nabolje....
Samo ovde ih ima preko 20 a to je jedna strana i jedan dio strane ostalo zbrajajte hehehe

Već poznato da se radi o pitarima koji imaju max 2kg zemlje pa piju dosta vode u zadnje dane i nezalivam onako po nekom sistemu ni po redu nego kako upadnem u box onda to pomalo...
Moram to uvesti u red jer volim kvalitetnije trošit vrjeme u BOX-u
1. Zapalit na miru.
2.Zavezat i pregledat biljke.
3.Opet zapalit na miru.
4.Uslikat kvalitetno.
5.Opet zapalit ali sa laganim uzbuđenjem gledajući biljke...


Hrana je ona stra nemam potrebe izmišljat oko tog dokazano dobra i jednostavna za upotrebu.
Čajna žlica na 2L vode svako 3 zalivanje u prosjeku u ovoj ranoj fazi.
Kasnije ide 2 pune na isto 2 L vode s obzirom da još prolijem po biljkama vode nakon 2-3 sata koji litar..
Da isada višak neki jer volim 2 puta dodat nego izgorit biljke.

20Kn cjena ove hrane.

Peroksid 3% dolazi na red.
3ml na 2L vode standardna procedura bar 2-3 puta od sad do kraja grow....
I nakon ova dva postupka ide Flush... isto bar 2 puta pa onda + 1 7-10 zadnjih dana...

Uglavnom sve info.. kako postupci budu napišem...

Eto toliko za ovaj put ako ima pitanja pucajte...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
Svaka cast,

otvorio si mi nove vidike, pripremam grow za 4.mjesec, ali malo veci ulog, bit ce i grow report pa ce te vidjeti :D

i po mome misljenju ovo je jedan od jacih nacina za uzgoj, lampa je iskoristena maximalno sto je glavna prednost te druge kao urednost, laki ubir plodova i tako :D
stoga cu ti malo pitanja postaviti i biti tlacan jer mislim kroistiti nesto ovako