Vertikal Grow.. ??? Primam kritike i savjete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Kenny Dalglish je napisao(la):
Vidim da ovi Repovi minus uvijek dignu frku, jasno mi je da je moj rep power popriličan ( još mi trop zabunom stisne + umjesto -, lol) ali ako se za završene dnevnike dijeli rep + zašto nebi bilo i obratno, zašto se za bezrazložno napuštene teme (dnevnike) nebi dijelio rep - . Sasvim normalna stvar po meni. Pa možda bi bilo nešto manje napuštenih tema odnosno dnevnika

toliko od mene, adio

Ma jok, nije zato što si dao minus... tvoj komentar je ostavio dojam da si nešto nervozan. Neka biti nervozan, jer nervoza potegne nepotrebne teške riječi, a ja teške riječi ne toleriram ;)
Relax! Ako će napisati štogod, napisat će, ako neće, neće. Njegova tema, njegova stvar. Čemu dizat tenzije nepotrebno?
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Evo pozdrav svima sto vas ima pa i tebi Kenny.... Hahahaha
Ljudi su ti rekli sve a ja necu nikom objasnjavat razloge sto sam prekinuo grow tebi pogotovo jer neznam ni tko si ni odakle si ....
Nebrine mene tvoj - nimalo jer ti neces nikad bit u situaciji kojoj sam ja ali prvo da ti kazem ovde sam iz ljubavi prema biljci i dobrom druzenju kao i razmjeni iskustva.
Ohrabri se ti pa uradi neke slicne stvari mojim i drugim ljudima koji su ovde napravili jako velike stvari.
Pa on nikog nekude niti negiraju kao sto ti negiras ne samo mene nego i druge.
Govoris o kulturi a tvoja je da se zapita covjek sta je ovo.
Imaju ovde drugi koji odlucuju o tom tko je na forumu i tko ce bit na njemu a ne ti a niti sam ja taj isto tako.
Pa vidi ovako ja tebi nebi na taj nacin uletio u temu i kako je Zlo rekao moja tema moj problem.

E sad ja nisam nabrijan kao sto si ti pa jos jednom veliki pozdrav za sve sto ih znam i osobno i onako preko foruma i CHATA....
Temu nisam i necu zavrsit a razloge ja znam.
Najbitnije je da sam posluzio drugima kao primjer za neke stvari kao sto su oni meni i svi so ovde da ucimo a ne da serekamo....