Veseli Kamenjar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Dugo se premisljam dal da otvorim ili ne, al ajd ipak hocu, pa da ne duljim s pricom idem redom.
Strainovi: OG Kush - HSO, Afghan Kush x Black Domina - WoS, Auto Amnesia Haze - Linda Seeds
Datum Nicanja: OG Kush 22.5 - AKxBD 20.5 - AAH 20.7
Substrat: OG i AkxBd su u mixu potgrounda novog i starih iz indor growa. AAH je u zutoj florabelli
Tehnika uzgoja: Topping, Lagani lolipop
Opis Sajta: Sajt je dosta dobar, iako mi je djelovao jako los u pocetku. Imam u blizini pitke vode koliko hocu (300m), sunce je dostupno od ranog jutra do kasne veceri. jedina mana mu je kamen, ne mogucnost kopanja.
Prehrana: Plantela List i Cvet, sada dodajem Hesijevog TNT-a jer mi se vise ne isplati kupovat bocu lista za 2-3 zaljevanja, AminoVital, HomeOGraden Mirkoriza.

OG Kush - 83. dan
Prije nekih 10 dana presađen direkt u zemlju do sada je bio u tegli od 25L, sada je u nekh 90L potgrounda.
Nakon presađivanja se rasirio ko lud. Bio je manji od druge foto biljke i stalno zedan,
zato sam odlucio presadit sto je bila dobra odluka. Sada je zaljevanje svaki 3-4 dan do sada je trazio svaki drugi.
Problema nikakvih nema otporan na sve, topiranje prihvatio i prvi i drugi put.
Danas uocen preflower, jos malo i krecemo sa cvatom (ili mozda ne jos).
Visina je odprilike 110-120, ali zato ide u grm.

OG Kush - HSO (4).jpg
OG Kush - HSO (2).jpg , OG Kush - HSO (3).jpg .

Afghan Kush x Black Domina - 81. dan
Prvo e bila posađena u vrecu, ali nije mogla izdrzat udare vjetra,
a i neka zivina je dosla i iskopala dobar dio korjena van dok je imala nekih 30 dana starosti.
Presađena u kantu od 20l ali odrezano dno, znaci dobar dio korijena je u "zivoj zemlji".
Prvo topiranje odlicno proslo dok drugo nekih 10 dana kasnije nikako, kao da nisam ni topirao,
jedna grane velika i krenula druga jedva da je krenula, a negdje ni nije.
Ali zato mi se sviđa forma biljke, na sve strane su grancice nekih 10cm.
Visoka je nekh metar i pola. Preflower je izbacio prosli tjedan.

Black Domina x Afghan Kush -WoS (1).jpg
Black Domina x Afghan Kush -WoS (2).jpg , Black Domina x Afghan Kush -WoS (3).jpg , Black Domina x Afghan Kush -WoS (4).jpg .
Ovdje se moze vidjeti kako je odbio drugo topiranje.
Nope (1).jpg , Nope (2).jpg , Nope (3).jpg .
Auto Amnesia Haze - 20. dana
Nema se sto puno reci mala beba jos, tek presađena vani, od prvog dana raste na suncu i pod vanjskim uvjetima,
samo je preko noci ubacivana u box na nekih 70 cm od panela.
Supertopirana prije 8 dana, dobio sam 3 grane, i sada ih ima 4. Tj ima 5,
ali jedna ce zaostat jako pa cu je vjerovatno ukloniti da ne vuce snagu.

Nije ju nista diralo osim mojeg macica, valjda ju je pozdravio prije nego ode na sajt :D
Auto Amnesia Haze - Linda.jpg
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Nisam citao tekst,gledam samo slike i pretpostavljam da je medju ovim stenjem koje se zagreva i drzi temperaturu potrebno svakodnevno zalivanje,eventualno na dva dana,pa mi je to fascinantno jer su biljke monstrumi za ovakve uslove gajenja.


A sto se tice termina, @serviser ,mozes da pretpostavis... razlozi mogu biti razni ali se sve svodi na jedno. Prvenstveno,biljka ima tendenciju da forsira samo jedan vrh,a treningom se moze dobiti više srazmernih vrhova. Greske su moguce ako se ne odradi topiranje pravilno,ili do genetskih svojstava gde je granjanje nepravilno,ali i od spoljasnjih faktora i ostecnjenja. Npr ako skakavac pojede jedan susedan izdanak i sl.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Isao sam zaliti pa slikao ali tek doma pogledao slike i na njima se gotovo nista ne vidi, foto dobile samo vodu ovaj puta 9L svaka, a auto amnesia jer procvjetala.. stvarno nisam ovo ocekivao super topirana i procvjeta mi u 24 dana.. ALi sto je tu je zalivena sa 4.5L vode i dodan start booster 7-8kapi.Nadam se dooobrom sativinom strechu jer bez njega nece biti nista.

OG Kush - 87. dan
20200809_211845.jpg
Afghan Kush x Black Domina - 84. dan
20200809_211834.jpg
Auto Amnesia Haze - 24. dan
20200809_210748.jpg
20200809_210757.jpg
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Pozdrav ekipa, evo bio kod bioza nakon jucerasnjeg nevrijemena i tuce, neocekivano prosli smo dobro. nevrime je bilo jako ali biljkama nista osim sto je pitrod opran dolje. Vesele, velike, pomalo gladne, sve usle u cvat. Nahranjenje foto bioze na 6l vode dobile 35ml tnt + 40ml bloom + sv.
OG Kush - 93. dan
konacno se i on sjetio da bi mogao krenut u cvat, nije jos skroz presao ali poceo je malo vise pistila bacati van.
OG (1).jpg
OG (2).jpg , OG (3).jpg , OG (4).jpg .
Afghan Kush x Black Domina - 90. dan
Malo gladan dusika vise nego OG, cvjeta koji dan vise kod njega bi se moglo pocet brojat cvjetanje.
BDxAK (5).jpg
BDxAK (1).jpg , BDxAK (2).jpg , BDxAK (3).jpg , BDxAK (4).jpg ,
Auto Amnesia Haze - 30. dan
Narasao je dosta ali i dalje malena za 30 dana, odradio sam lst dok jos nije kasno da izvucem zeru vise.

AAmnesia haze (1).jpg , AAmnesia haze (2).jpg , AAmnesia haze (3).jpg ,
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Divim se vama koji uzgajate u takvim uvjetima:clap:::respect:Bilo bi dobro da obložiš te u kantama nečim, ako ničim boljim onda najlonom. Siguran sam da bi tako duže zadržavale vlagu... Sretno do cilja :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Slican teren je i kod mene a kisa je pala 2 puta kako treba do sada a vidim vecina je zadovoljna sa godinom jer im kisa pomaze. Meni nimalo ne pomaze... a i taj o.g. kush ne mozes napojit koliko god im vode dao..trazi jako puno..
Mozda to kamenje bolje maknut od kanti jer kad uprzi mozes rostiljat na njemu..
Btw dobre biljke i sretno do kraja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Iskreno nemam problem sa zalivanjem, tokom ljeta sam isao svaki 3 dan davao sam po 6L bile su obe foto u kantama, tj og je bio u smeđem potu presadio sam ga pocetkom ovog mj ako se ne varam. od kad sam ga presadio obe zaljevam sa 9L vode svakih 4-5 dana i dok odem zalit zemlja jos bude vlazna na 2-3cm dubine.
Kisa mi zalije biljke, ali ne pomaze ispere mi zemlju kod ove u kanti jer kanta nema dno i sve ode u dubinu. Ova u kanti je uvjek gladna ali dusika! lisce mi pada samo od sebe uvinuto i zuto.. I danas sam poskidao nesto zutog lisca i dao sam nekih 60ml tnt-a.
U ovaj out se nisam dao, prvo nije mi se dalo kopat rupe jer su mi dva put ukradene biljke ove godine. i ovo sam stavio tek toliko da se iskusam u outu, znao sam preskakat zaljevanja jer mi se nebi dalo ic i tako to, jako nemaran grow do sada.
Ali kako su usle u cvat poceo sam se vise trudit jer vidim da ce ipak nesto od toga biti a sajt i dalje siguran. Postavio sam kovanicu od 5 kn na ulaz na sajt i jos dan danas stoji tamo. Zahvalni strainovi ne traze puno brige jer vegetaciju su imale uzasnu.

Sto se kamenja tice neka ostane kako jest, ljeto prolazi temp padaju. prezivile su onu przionu koja je bila tako pa ce i ovo dalje izgurati, a vec par puta sam se sreo s poskokom pa nebi volio dirat to kamenje sad dok su se opet aktivirali. Danas sam stao svega metar od njega da nisam ni skuzio, nego tek dok se je oglasio.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Bioze su izgurale 11 dana bez moje asistencije. Nekim cudom nisu ni zedne ni gladne previse, imao sam mali problem s pljesni morao saam skinut pola "main cola" i jednu sporednu granu na DB x AK, također kako je kisa padala isprao mi se pitroid pa su i tripsi napali, ali nekim cudom sve samo na toj biozi ostale zdrave i predivne. Nahranio foto bioze sa 150ml plantela cvat + 5ml start boostera aptus na 18l vode, svaka zalivena sa 9L, Autos dobio 50ml cvata na 5.5l vode. Napudrane jos jednom nadam se da je zadnji put. jer ni sam nisam pametan koliko dugo smijem pitroid koristit?
OG Kush - 111. dan
OG (1).jpg OG (2).jpg OG (3).jpg OG (4).jpg OG (5).jpg
Afghan Kush x Black Domina - 108. dan
bdxak (1).jpg bdxak (2).jpg bdxak (3).jpg bdxak (4).jpg
Auto Amnesia Haze - 48. dan

aah (1).jpg aah (2).jpg aah (3).jpg aah (4).jpg aah (5).jpg
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Hvala na brizi, pretrazio sam forum i vidim da se sa sigurnoscu mozes do 4 tj prije branja koristit, tako da ce se ovaj moj stici isprati siguran sam, tamo u 10-tom mj ce bit kisa nesto ja se nadam :D Ako nista uvjek mogu odradit water curing ;)
Nahranio sam danas sa 150ml cvijet + 50ml TNT na 18L vode i autosa sa 50ml cvijet na 6L vode. Prosli put je isla voda u srijedu i sad opet u srijedu voda ide 7L dobiva BDxAK, dok 11L dajem kushu, on je u nekih 90L potgrounda.

Koliko vidim negdje sam pogubio racunicu starosti pa evo sad ispravno
OG Kush - 114. dan
Ovako nesto nisam ocekivao dok sam kretao sa outdoorom, kako me je sreca pratila uvjek bi krenulo nesto po krivu i nikad dobro. Dok me ovaj kush ugodno iznenadio iako mu nisam posvetio previse njege u vegetaciji pretvorio se u cudo. ogroman je, visok nekih 1.8m ali je siri od 2m, stvarno se je pretvorio u grm.

OG Kush (1).jpg OG Kush (2).jpg OG Kush (3).jpg OG Kush (4).jpg OG Kush (5).jpg OG Kush (6).jpg
Afghan Kush x Black Domina - 116. dan
Tocno ovako nesto sam ocekivao u outu, ali eto OG me nagradio aod ovog sto ispadne, ispadne sve cu bacit u ulje. okurjat cu samo jednu sperednu granu za probu efekta.
BD x AK (1).jpg BD x AK (2).jpg BD x AK (3).jpg BD x AK (4).jpg BD x AK (5).jpg
Auto Amnesia Haze - 55. dan
Nema se sto reci sve super jedino je mala kad je kasno posađena. Ali biti ce nesto od nje isto ima jos mjesec dana ispred sebe.
AAH (1).jpg AAH (2).jpg AAH (3).jpg AAH (4).jpg