Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
GMO marihuana... najveća glupost ikada. vjerojatno je samo neka jaka Indica a oni odma izmislili novu vrstu sa "zvjezdastim listovima"
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad budem čuo priče o vanzemaljskoj vutri,slegnuću ramenima kao na nešto što odavno već očekujem...sam vrhunac medijske masovne obmane.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz
Mislis da nema genetski modifikovane pa sve se ( skoro sve ) genetcki modifikuje. paradajz, paprika, krastavac, kukuruz ( meni je ujak iz Novog Sada kupovao semenje kukuraza i prodavao u drugim drzavama ).
Tako da sto nebi mogli genetski modifikovati nase drage biljke semenje. nista cudno i novo nebi bilo.
Iako u vecini ( skoro svudan ) je ilagalna i semenka isto, zna se kome bi odgovaralo to semenje koje donosi neznam koliko puta vise prinosa.
Previse smo mali mi da bi znali neke stvari sto zna 5% populacije iz celoga sveta. A i takvi cemo umreti u velikom neznanju ili ce neki sretnici saznati posle 20g ili 40g. A kome je to bitno posle 40g i ko ce odgovarati za neke stvari.
Udanasnjem svetu sve je moguce pa i na mesec otici a ne neku biljku koja je od pamtiveka na planeti genetski modifikovati.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
DEDE je napisao(la):
Pozz
Mislis da nema genetski modifikovane pa sve se ( skoro sve ) genetcki modifikuje. paradajz, paprika, krastavac, kukuruz ( meni je ujak iz Novog Sada kupovao semenje kukuraza i prodavao u drugim drzavama ).
Tako da sto nebi mogli genetski modifikovati nase drage biljke semenje. nista cudno i novo nebi bilo.
Iako u vecini ( skoro svudan ) je ilagalna i semenka isto, zna se kome bi odgovaralo to semenje koje donosi neznam koliko puta vise prinosa.
Previse smo mali mi da bi znali neke stvari sto zna 5% populacije iz celoga sveta. A i takvi cemo umreti u velikom neznanju ili ce neki sretnici saznati posle 20g ili 40g. A kome je to bitno posle 40g i ko ce odgovarati za neke stvari.
Udanasnjem svetu sve je moguce pa i na mesec otici a ne neku biljku koja je od pamtiveka na planeti genetski modifikovati.


Tužna istina. Ono ponižavajuće u tome je bolesni uzrok tome - masovna kontrola. Deformisani svetski poredak napravljen da nas usmeri u njihovu birokratsko-kapitalstičku mašinu,a trenutka kad se izgubimo u njoj gubimo i pravi uvid u stvarnost - ovaj svet je Čudo. Svaka misao,svaka materija,svaki osećaj. Prostor,vreme. Sve blista od unikatnosti i zagonetnosti. A ljudi krepavaju u neznanju,u sivilu nepoimanja ovog jedinstvenog iskustva - života! A dobili smo samo jednu šansu. Neki su dali sve od sebe na je upropaste.

Ono malo lucidnosti što blista na kraju srca i uma je jedino što nam preostaje. To ne zaboravljam.
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
fuj fuj odvratno nevjerovatno sto biljudi napravili da ubace koju kunu vise sebi u dep, valdja ce biti bolja vremena kada necemo biti toliko slijepi
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
LucidDream je napisao(la):
Tužna istina. Ono ponižavajuće u tome je bolesni uzrok tome - masovna kontrola. Deformisani svetski poredak napravljen da nas usmeri u njihovu birokratsko-kapitalstičku mašinu,a trenutka kad se izgubimo u njoj gubimo i pravi uvid u stvarnost - ovaj svet je Čudo. Svaka misao,svaka materija,svaki osećaj. Prostor,vreme. Sve blista od unikatnosti i zagonetnosti. A ljudi krepavaju u neznanju,u sivilu nepoimanja ovog jedinstvenog iskustva - života! A dobili smo samo jednu šansu. Neki su dali sve od sebe na je upropaste.

Ono malo lucidnosti što blista na kraju srca i uma je jedino što nam preostaje. To ne zaboravljam.

Pozz

Potpisujem.

Ovo ni SIGMUND FROJD nebi bolje slozio.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Molili bih vas da provjeravate datum objave članaka i ne stavljate vijesti stare i po par mjeseci. :icon_wink:
Jer tada se bespotrebno ponavljaju jedni te isti članci, ubuduće ukoliko vam post u ovoj temi
bude obrisan to znači da je netko od moderatora primjetio duplikat te ga uklonio.

Hvala.

:hippy:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
gargamel je napisao(la):
ma njega su snimili unaprijed. nema boga koji ce dat nalog za pretres na temelju 0.3g,
a po onome sta su nasli, vidi se da nije bas potpuno nevin.....

Pozz gargamel

Ko zna sta se desilo stvarno, mozda se i sam uplasio pa pricao svasta ili toliko nadimljen bio da ih je sam ponudio. Pravu istinu znaju samo on i oni.
Dali je ta kolicina stvarno puno?
Ako koristis 400 w HPS sa 6 biljkica, 30 dana vegetacije i odradis dobro ( najbitnije ) mozes dobiti izmedju 250 i 400 g. Recimo da dnevno koristis 2 joksa ili 1 g tebi za godinu dana treba 365 ili 364g. Naravno neko vise neko manje. Nije tesko zakljuciti da za ljude koji su svakodnevni korisnici ta kolicina nije nesto. A za ljude koji pokusavaju neke bolesti izleciti treba mnogo mnogo vise ( kazu neka kolicina od 500g za dva tri meseca ). Ko je probao neke poslastice sa puterom praviti zna koja mu kolicina treba a da jedes nesto svaki dan umesto pusenja, inhaliranja ili vec koji metod koristis ni priblizno dosta. Nekazem da svako koristi tolike kolicine ali ko da za njega nije nista posebno. A daleko su takve osobe od dilera. I iste svrstati pod nesto na osnovu jednog novinskog clanka za koji niti znas da se svarno desio i dalije uopste istinit nebi trebalo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
gargamel je napisao(la):
ma njega su snimili unaprijed. nema boga koji ce dat nalog za pretres na temelju 0.3g,
a po onome sta su nasli, vidi se da nije bas potpuno nevin.....


nije ni policija glupa..znaju oni jakooo dobro kakva je trava(imaju posebnu aparuturu za mjerenje thc-a).tj. dali je sa ulice ili je friska 5 dana i indoor..o tome se i radi ovdje ..on nije imao domacicu vec homegrown skunk i na osnovu toga postoji osnovana sumnja..il se covjek stiltao tj. dobili su ga na foru..tipa bolje priznaj sve znamo da nije sa ulice...pola ti se prasta..
a u biti..ko prizna pola mu se doda!!!!..ne zaboravitr to!!!..
jednako je dali dobrovoljno predate ili vas ulove snecim..well 99% jednako za suca nazalost

ili su ga stvarno pratili..nista cudno...
zato ljudovi ako sadite ne prodavajte!!! nego imajte za sebe i frendove najblize.ja sav visak podijelim..jedne lipe nisam uzeo niti necu jer mrzim dilere!!!


poz svima