Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.09.2006
3
3
0
42
:roll: :? E jebga sad :? je il nije... Mislim da je, al možda nisam u pravu. Možda smo se svi bzvz uspanièarili i možda za k.... od ovce niko više ne dila. :evil: tko zna... ah, nitko ništa ne zna :roll:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Meni se sve cini da sa u nekim dnevnim no9vinama (u Srbiji) procitao bas da je u Hrvatskoj stupio na snagu zakon o kojem pricamo...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo o tome je i rjeè haveru, ne samo u Srbiji, nego i ovdje u BIH, a što je najgore ..... istina je.
Prvi put sam molio Boga da novinari ono ko uobièajeno naprave od mrava slona... a i dezinformacije šire.... da i ovaj put bude tako.
Ali nažalost.... :(
 
28.09.2006
3
3
0
42
:( Pade prva žrtva. Sinoæ mi frend pao sa pedesetkom. Netko ga je cinkao. :loshe: Smiješi mu se petnajst godina robije. A on student prava i politièkih znanosti. Talk about bad luck... :mudonja:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
djevojka od bronce je napisao(la):
:( Pade prva žrtva. Sinoæ mi frend pao sa pedesetkom. Netko ga je cinkao. :loshe: Smiješi mu se petnajst godina robije. A on student prava i politièkih znanosti. Talk about bad luck... :mudonja:

Nista od toga...
Izmjena zakona jos uvijek nije stupila na snagu. Sve to je jos uvijek samo prijedlog
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Zaista mislim da to nebi trebalo proæi..Cykke,ak tako kažeš..mislim ako je to još prijedlog onda netko u ovoj HR širi dezinformacije!! :twisted:
Ali onda opet,zašto bi sve novine pisale o tome??? :shock:
Stvarno nikome više vjerovati...jednostavno nemoguæe! :cry: jeb'ga...braæo i sestre..naježili kako god se okrene..hehe..SMIJEM SE, A PLAÈE MI SE!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
05.10.2006
0
2
0
ma to nece nikada proci. jer ako proðe zasto bi netko onda prodavao vutru ako od bjelog moze za istu kaznu 5 puta vise zaraditi ili bi se podigla cjena vutre. tako da to nema uopce smisla (barem meni nema). opet nema veze koliko se oni trudili da suzbiju to u zemlji ona ce uvjek biti tu. moj prijedlog ako oce da je suzbiju onda neka je legalaiziraju i stave velike cijene i to je to. puno ljudi koji nemaju love nece moci stalno kupiti i eto. jeez
 
03.06.2006
22
0
0
Taj zakon je vec usvojen u Hr, procitaj po forumu i znat ces. I to da se cijena vutre podigne i ona legalizira, ja sam za, osim za prvi dio, ovo da se cijene podigne jer to nema smisla.
 
05.10.2006
0
2
0
M e m e n t o je napisao(la):
Taj zakon je vec usvojen u Hr, procitaj po forumu i znat ces. I to da se cijena vutre podigne i ona legalizira, ja sam za, osim za prvi dio, ovo da se cijene podigne jer to nema smisla.

ok vidio sam sada na netu, sry zbog mog neznanja za zakon. a to za dizanje cijene to je bio primjer za suzbijanje nitko nebi volio da se digne cijena :respekt: