Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Stvarno nisam znao gdje bi ovo postao, a vrijedi znati.
U svakom slucaju RQS daje 30% popusta na sve narudzbe do ponedjeljka. Koga zanima vise nek izgugla da ne stavljam ovdje linkove. Cheers !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star and L0oD

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Kako me nervira ta farmaceutika!!Sada oni u Marihuani nalaze nuspojave koje uzrokuju sizofreniju,bipolarni poremecej i neznam sta jos ne.A kada treba izbaciti novi ljek ua zivce,ovisnosti nema se sta cekati niti regulirati nuspojave.Dokazano je kako su u Hrvatskoj sada na trzistu nalazi preko deset "ljekova"za koje u EU nece da cuju,a oni se nasli pametovati oko vutre.Sada se oni "boje" da vutra nekim osobama koje imaju genetske predispozicije ne aktivira bolest pri upotrebi kao ljeka.Ma smjesno....
I dobro je dr.Sapunar rekao;zasto uvozimo ulje?Kada imamo toliko zemlje i dobre klime.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@hazeri druze, zna se da doktori dobivaju novce od farmaceutske industrije da guraju pojedine lijekove i njima nikako ne pase da marihuana bude legalna jer ce ima tada presusiti ekstra izvor zarade pa sad izmisljaju pizdarije vezano za marihuanu.

Skoro svi lijekovi za PTSP, depresiju i slicna stanja bi vrlo brzo bili svedebi na minimum, odnosno pala bi prodaja drasticno, a upravo na tome lijecnici masno zaradjuju (placene "konferencije" od farmaceutske industrije, razni pokloni i sl.).
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
@VenloNL zanimljivo mi to s vinom ali ipak mi novinar bolji s zakljuckom na kraju ...

"Ako želite obilježiti dobar trenutak ili kušati ovu divotu – okej je isprsiti se jednom godišnje, ali čini se da je još uvijek jeftinije otvoriti kakvog Ribara ili Vranca i zamotati koješta. U medicinske svrhe, naravno."
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zadnje vijesti iz Slo oko medicinske konoplje.
Dacu kratak komentar. U SLO je civilna inicijativa i razna društva više od 10 godina tumačila kako bolesnike i rekreativne korisnike bespravno i krivično obravnavaju kod sadzenja i konzumacije vutre. Jedino na crnom trgu si dobio rso ulje, malo je ljudi krenulo u vlastiti uzgoj. Tako se je kod nas puno ljudi pomoglo i izliječili od raznih bolesti. Prvi so forumi i podsjetnici napisali protokol za ljecenje cancera.

Sada ovi / sjedili u raznim državnim odborima za droge / što su bili sve vreme protiv legalizacije, hoću da se u javnosti prikazu kao legalizatori vutre i da poberu zasluge oko toga. Nemaju nimalo sramote oko svog licemjerja.

http://svet24.si/clanek/zdravje/580e3c3815706/medicinska-konoplja-naj-bo-zastonj