Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Tirana -- Albanska policija je saopštila da je zaplenila 4,2 tone kanabisa u jednom skladištu, gde je 31 osoba radila na preradi droge.

U Albaniji je tokom leta uništeno oko 2,5 miliona biljki kanabisa, što je četiri puta više u odnosu na celu prošlu godinu.

AP dodaje da je prošlog meseca širom Albanije pronađeno nekoliko tona marihuane.

ZVOR: TANJUG PETAK, 4.11.2016. | 11:41

e sad... a sta ako je to vecim delom zasadjeno da se pravi ulje za ljude na kosovu zbog ondasnjeg bombardovanja osiromasenim uranijumom?
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
http://vijesti.hrt.hr/359889/i-marihuana-pobjednik-americkih-izbora
DEA su američka organizacija...Iako amerikanci nisu bas pametan narod, pametniji su po pitanju marihuane od nasih drzavnika..
Sumnjam da ce se oni baviti travom..Bavit ce se bitnim problemima kao švercanjem tezih droga kroz nase zemlje (nadam se)..A gluposti kao hapsenje dobrih ljudi koji sade travu..to ce pustit nasim :murija:glupanima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ja sam siguran da i policajci znaju kad tad zapalit..I oni su ljudi...:cool23:
edit. govorim iz iskustva..al iz respekta prema plavcu s kojim sam dimio i govorio mi svasta kako stvari stoje kod njega na poslu . necu dalje govoriti nebi bilo fer prema njemu od mene ..Vecina ih je govna slazem se al kazem i oni su ljudi
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ja ne znam jeste li vi "ne sviđa mi se" dileri ili sadite za osobne potrebe? Šta mislite da je DEA došla u HR lovit ljude koji uzgajaju par biljaka ?????? Nas će lovit obični murjaci, a DEA će se zabavljat sa puno većim stvarima, poput šverca par tona trave a ne to šta vi uzgojite pol kile trave za osobnu upotrebu... :fuck:
 
09.11.2016
73
105
33
37
http://www.express.hr/ekonomix/colorado-od-prodaje-marihuane-zaradio-vise-od-milijardu-dolara-8395
Američka država Colorado marihuanu je potpuno legalizirala 1. siječnja 2014. i sad je definitivno vrijeme da se vidi kakve je koristi imala država od 5,5 milijuna stanovnika, tek nešto malo više od Hrvatske. A rezultati su takvi da je samo u prvih deset mjeseci ove godine u toj državi prodano marihuane i pripravaka na bazi marihuane u vrijednosti od 1,1 milijardi dolara. Kako je sve bilo savršeno legalno, tako je sve to i oporezovano, pa se u državne blagajne slilo oko 165 milijuna dolara, odnosno 1,2 milijarde kuna, što bi odgovaralo čak jedan posto hrvatskog državnog proračuna.

ec2791c2434781bc24c0.jpeg