Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Slazem se al zao mi je kaj je uopce išao gutati jer na to je mogao utjecati a na to da ce ga uloviti a i istuci nije..jos je i hitna dosla..ako su ga policajci oborili s nogu, pljusnuli par puta..lupili u trbuh,navlacili ga..a ovaj vrecicu ima u disnom sustavu..nemre to organizam..zna se dogoditi i ako se pogresno izvede zahvat za gusenje da dođe do kome..Jedino što od tih idiota ne ocekujem nista bolje i zao mi je sto mladic nije bolje postupio...
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
koliko got se ljudi sprdali, jedino zivi zid radi nesto na korist naroda. ovo ostalo su sve nesposobni uhljebi, lopovi i zadnji olos. evo horvatincic osloboden. tip ubije 4 osobe i slobodan ko ptica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Tako je,tu si potpuno u pravu.Jedino sto nemaju financijsku potporu da pravilno pariraju..Nemozes ti protiv njih bez "tvrde"podloge.Jedino narod to moze srusiti,mislim negativce.Zivi zid su ljudi,momci novog doba gdje gaje drugacije vrijednosti i samim time liberalizaciju..ali treba ih podrzavati,a ne se sprdati..jer ti decki se bore za prava svih ljudi..Jednostavno moraju shvatiti da moraju biti malo "kvarni,namazani"da nesto proguraju.Nemozes ti nesto traziti,a da nista ne dajes.Tako politika ne funkcionira..ali bore se i sve vise se cuje pozitivnih komentara na njihove postupke.Tako da glasam za njih,a do sada nisam jer sam bio ljen kao i nas 95% ovdje...a tu je pocetak...;)
Nema od kukanja nista...samo praznina..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba