Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Da su vlast i ostatak oporbe imalo kvalitetni ovima bi trebalo puno i para i mazaanja da nesto naprave. Ovako im ne treba nista. Samo ih moraju pljuvat u usta dok ovi unistavaju drzavu a narod koliko got mutav bio a hrvati jesu vjerojatno jedni od naj mutavijih ce shvatit za kog treba glasat kad ih ovi do usiju ukopaju
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Tesko..tezak je to mentalitet,neznanje...treba to dobro ali stvarno dobro preodgojiti da shvate slibodu govora i izbora koja nije na stetu drugih..Ali kazem,dolaze novi narastaji,ljudi sa znanjem i iskustvom zivljenja,vezi sa osobama koji redovno konzumiraju vutru,vide da to nema veze sa drogom i kriminalom,a trpa ih se u isti kos.Ali mi moramo dignuti guzice iz svojih fotelja i napraviti jedino sto mozemo,a to je glasati.Sto nas je vise glasniji smo,a samim time nas bolje cuju;)To je poanta borbe za svoj stav i ljek:thumb:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
:zvezda:::zvezda:::zvezda:::poop::poop::poop:
Dobar je komentar ispod teksta -
“ Jbg stari, sadio si bilje i ideš odležati dvije godine. da si ubijao talijane po moru, ili pokrao milione državnog novca bio bi slobdan, ili u najgorem slučaju u londonu”
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
On je imao i više mislim od 15 kg, pa je palo na 15.
Ok on je htio i pomagao je i drugima time zato je i imao toliku količinu.
Dobro mu nisu prikačili i (Omogućavanje). jer je dijelio drugima.
I sam mislim malo toga više nego mi treba imati godišnje.
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
"Presuda višestrukom ubojici Horvatinčiću još se nije ni 'ohladila', a hrvatsko pravosprđe ponovno se bruka."

Točno tako, svaka čast novinarima.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Poznato je(aktivisti se non stop bore)da je taj Zupanijski sud leglo korupcije,rodskih sistema i Linicevih poslusnika..Pa oni su decka od 22 godine poslali 17 mjeseci u zatvor radi 2.7 gr i jednom trubom..ejjj...
Treba to samo goniti dalje...pa i u Strasbur...a Huanito dana nece lezati..
65% njihovih presuda pada na Vrhovnom sudu...to je realnost.