Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Slazem se.Kod nas u Hr su plasirali "ljek"isti kao taj samo drugog imena...Ljudi su imali epilepticke napadaje skoro svaki dan.Dok je u Francuskoj taj isti ljek sa istim imenom zabranjen..To su te "tablete opce prakse" koje obiteljski ljecnik gura za dva putovanja u toplice godisnje..
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Kad ovo procitm tacno mi dodje da sve u svom zivotu ostavim i krenem lagano tamo. Malo pješke, malo busom, naguzim se nekome za kartu za avion i lagano. Yebo te, ne bi mi bilo krivo. Matere mi mile.

(malo dramaturgije hehehe, ne bih ipak dao dupeta, jbg, ali poenta je tu negdje)

Uvijek sam govorio, velika zemlja, velike mogucnosti.
Sta cu ovdje koji moj... Nikakvu svrhu ne vidim.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
preteruje se sa cifrom, koliki je minimalac tamo 10$ na sat, nek ovo bude i duplo pa 10h rada, to je 200, ko ce bre da ti plati ovo iz naslova :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ma brate, neka je i manje, ovdje radis 12- 14 h za triput manje para. Nemoj da se lazemo.
Neka su i napuhali, ali umanji za tri puta opet je vise duplo nego ovdje pa makar sjedio citav dan u fotelji. Nije danas lako ni sjediti toliko sati, a kamoli raditi.
:lol:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
preteruje se sa cifrom
Kada mi se na forumu javi netko ko radi tamo i kaze kako stvari stoje ne vjerujem nikome,a da se radi u Humboltu pun gas to je tocno...E sad...Kolika je cifra u igri...e..vidis kako mi balkanci vidimo samo cifru,nofce...a nitko da vidi prednosti opustenog zivota u opustenom okruzju..tako je u Spanjolskoj gdje se sadi...jedino ako u Humboltu nije tako..:thumb:Uz sve to ucis,napredujes u onom sto volis..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Sveštenik i veroučitelj prerušen u ženu švercovali skank
Čačak -- Jedan od dvojice muškaraca uhapšenih u Mrčajevcima zbog krijumčarenja 27 kilograma skanka je sveštenik Milan J. (41).


o boze ! :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakonbudova

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Sveštenik i veroučitelj prerušen u ženu švercovali skank
Čačak -- Jedan od dvojice muškaraca uhapšenih u Mrčajevcima zbog krijumčarenja 27 kilograma skanka je sveštenik Milan J. (41).


o boze ! :lol:


http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...a-skanka-veroucitelj-pao-u-zenskoj-odeci-FOTO

Komentari .. su veći šou nego vest ... jedan je čak napisao da je to udar na SPC .. drugi - da ih pošalju kod onog dileje što leči lopatom .. treći ne veruje - podmetačina .... gospodi pomiluj - holy smouk !

hahahhaha, nije ni smešno ..... kakva su to gamad u crnom .. glumci opsenari velemajstori ...

rade ovaj narod ko voline i još im plaćaju

najjeftinija sveća u crkvi dest dinara .. u prodavnici dinar ipo ....

27 kila je 27 000 grama je 27 000 000 dinara ,, no taxes, no fiskalna kasa , no knjigovodstvo ..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nastavak

Požežanku Svetlanu P. (46) i njenu ćerku Anu P. (24) koje su uhapšene zbog krijumčarenja 27 kilograma skanka, "otkucao" je sveštenik iz Požege Milan Jordović koji je 27. februara sa bivšim veroučiteljem Zoranom Marinkovićem pao u šake policije zbog istog tovara droge.

pop se nagodfio za nanogicu i godinu u kucnom pritvoru!?!?!!!

https://www.blic.rs/vesti/hronika/m...vi-su-mislili-da-radi-na-pijaci-a-ona/3m6krf3
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener