Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
http://www.kurir.rs/zabava/ludi-sve...lace-zivot-joj-je-bio-unisten?ref=related_box
(VIDEO) TANJA JE IZNAJMILA KUĆU I OTIŠLA NA PUT OKO SVETA: Kada se vratila u svoj dom, odmah je počela da plače! Život joj je bio uništen!

..... blablabla .........."Sve je bilo prekriveno stabljikama marihuane. Šokirala sam se - bilo je toliko puno biljaka. Nisam se ni popela na sprat... samo sam počela da plačem. Bila sam slomljena. Moj život je potpuno uništen, a srce slomljeno", rekla je....
bla bla bla ... ( stvano ima i video )

eeee, što meni neko tako ne upropasti život ???????

elem, ovo sam htela da kažem:

http://www.telegraf.rs/vesti/hronik...ljao-kanabisovo-ulje-po-pakovanju-uzimao-evra

- Inspektori policije su posle dobijenih podataka da se zdravstveni inspektor bavi prodajom ulja kanabisa, počeli da rade na njegovom hapšenju. Jedan od inspektora glumio je kupca i nakon pregovora sa Mladenom došao je u pratnji drugog inspektora došao do mladena da "kupi" ulje. On mu je predao novac, Mladen ga je pozvao napolje da mu da robu, nakon što mu je dao ulje odmah je uhapšen.

BRAVO ZA INSPEKTORE PREVARANTE NAVUKLI NAIVNOG ČOVEKA ... ::sudija:: to je stara pandurska taktika da "glume " nešto - a to je u osnovi nemoralno , pokvareno , neljudski ... i to rade samo izgleda kad love dilere ... valjda imaju poseban predmet u školi za te navlakuše .. fujj ... kažem fuj -jer uvek kad se neko "krivično" delo razmota do glavnog uzroka - glavni krivac je država obično ili stanje u državi pa su ljudi bukvlano prisiljeni da rade bedastoće .. uverena sam da kad bi društvo drugačije bilo ustrojeno da bi moglo da se iskoreni nasilje i lopovluk ..



Pakovanje od 10 mililitara prodavao za 400 evra.

Ovo mi isto nije jasno. Kome je prodavao ? Kako je moguće prodati po toj ceni ljudima koji imaju platu dvesta eura . Dva meseca mora da dirinči za kašičicu ulja ??!!! Ili su to kupovali baš oni skotovi koji se prave ludi oko legalizacije i pare im ne znače ništa ? Čovek je iz vrha hijerarhije ..
I sad se vode razgovori tipa - dal da mu se pomaže jer su se ljudi lečili tim uljem ... ono svetac , Robin Hud ili mufljuz ... Ja bi rekla ovo treće ...
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
to treće - je moje mišljenje - zbog cene koštanja . ja nikad nisam kupila ni gram vutre , niti prodala ..meni je to isto kao ehinacea i takva bi cena trebala da bude i za kanabis . 200 dinara 50 grama kesa suvog cveća . etarska ulja koštaju do 1000 dinara za 10 ml - to ti je isto koncentrat kao i ulje od kanabisa ? Čak i etarsko ulje od smilja nije toliko skupo u odnosu na količinu koja je potrebna za destilaciju ...
što je onda ovo oooooooooooooooooooooooovoliko skupo ?

U ovom običnom travarskom svetu jedino raskovnik ima neku posebnu cenu a to sve zbog priča koje ga prate , realno nema nikakvo lekovito dejstvo nego "magijsko" + travari pričaju bajke o tome gde raskovnik raste i kako se traži ... pa ko voli nek izvoli da plati .. ali niko neće da umre zbog toga .. priče i zakonske ujdurme su mnogo skuplje , jer ljudi stradaju zbog uskraćenog leka , gone ih u zatvor ........ Karma - bože sačuvaj ...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
evo ga jos jedan, ovo postaje vise nego smesno

Još jedan sveštenik uhapšen sa drogom
Kraljevo -- Policija iz Kraljeva uhapsila sinoć oko 20 sati S. M. (26), sveštenika iz Kruševca, kod koga je pronašla 52 grama kanabisa i 55 grama amfetamina, piše "Blic".

ko ono rece religija je opijum za mase :)

ja nikad nisam kupila ni gram vutre ,

eeeeeeeeeeeeeeee, pa ne znas sta si propustila; uzbudjenje, adrenalin, iscekivanje... prava avantura :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and jesam

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ministarstvo unutrašnjih poslova je, u saopštenju koje ima 28 kucanih strana, navelo da je u prethodna dva dana u akciji “Aurora“ uhapšeno 270 osoba.
Policija je zaplenila oko 25 kilograma marihuane, 254 grama heroina, 720 grama kokaina, 4,1 kilogram amfetamina, 580 tableta ekstazija, 578 komada raznih tableta i oko 70 kilograma kofein-hidrida koji se koristi za uvećavanje mase opojnih droga.
Policija je u Boru otkrila i laboratoriju za uzgoj marihuane u veštačkim uslovima.
Oduzeto je i 13,5 kilograma eksploziva u patronama, kilogram baruta, 68 pušaka od čega su tri automatske, 46 pištolja, pet revolvera, samostrel, ručna bomba, detonirajući štapin, kao i 5.694 komada municije različitog kalibra.

oke akcija i hapsenje i sve, ali izete mi crven bana za dole navedene!!!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru otkrili su laboratoriju za uzgoj marihuane u veštačkim uslovima i uhapsili B. J. (1982), zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je u improvizovanoj laboratoriji, u kući osumnjičenog, pronašla saksiju kanabisa, pet tabli stiropora obloženih alu-folijom, električnu grejalicu sa ventilatorom, stonu lampu, veću sijalicu pričvršćenu za lim obložen alu-folijom i kanapima kojima je bila privezana za konstrukciju i termometar.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti privden Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su B. D. (1985) i Đ. D. (1990), zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je prilikom pretresa stana kod osumnjičenog pronašla i zaplenila manju količinu marihuane, digitalnu vagicu za precizno merenje i dva mobilna telefona.
Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prokuplju uhapsili su M. P. (1995), zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog pronašla manju količinu marihuane i vagicu za precizno merenje.
Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden Višem javnom tužilaštvu u Prokuplju.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su S. S. (1996), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Prilikom pretresa stana pronađeno je 53,2 grama marihuane.
Po nalogu nadležnog tužilaštva, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu biće priveden tužiocu.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Staroj Pazovi uhapsili su N. F. (1991), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog pronađeni su oko 13 grama marihuane, digitalna vagica za precizno merenje i tri mobilna telefona.
Po nalogu nadležnog tužilaštva, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu priveden je tužiocu.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, po nalogu nadležnog tužilaštva podneli su krivičnu prijavu u redovnom postupku protiv dvadesetdvogodišnjeg muškarca zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo falsifikovanje novca.
Sumnja se da je on stavio u opticaj falsifikovanu novčanicu od 5.000 dinara kojom je platio kupljenu robu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sta je sledece, koze i krave takodje, sto pasu travu, cvece i paprike po terasama...???

Zakon zaustavlja posao - niko neće brati pečurke
Poslednjim izmenama Zakona o porezu na dohodak građana uvedena je obaveza plaćanja doprinosa i poreza za šumske plodove, gljive i lekovito bilje od 58 procenata

To, dalje, kako navodi, znači da svaki otkupljivač šumskih plodova i lekovitog bilja, na otkupnu cenu, mora da doda čak 58 odsto vrednosti otkupljene stvari.
„Kada se još na to nadoveže obaveznih 10 procenata na ime ekološke takse, proizilazi da na vrednost šumskog ploda od 1.000 treba dodati 680 dinara, kao porez i doprinos za osobu koja je prikupila šumski plod ili lekovito bilje“, navodi on.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
povodom te vesti AURORA
laboratorija od jedne saksije !!! i povatali neke klince s kesicama ... dal su merili njihovim ili svojim vagicama ? oće li i vagice da spale posle postupka ili će organizovati licitaciju - nakupilo se vagica božesačuvaj ..

a impresivna je i količina marihuane koju su zaplenili - sad ovih 270 "osoba" ima da ide hiljadu godina u tvorza .. a onaj pop što je imao više trave - ima da sedi kući sa okovom na nogi ... jer je drukao one dve bosice ... sprdnja od pravde ... golema sprdnja

vest od pre neki dan - odbili da glasaju za predlog za izmenu zakona o pshoaktivnim supstancama - podneo poslanik Zelene stranke - ignorisali su ga , samo šestoro se izjasnilo - za - a ostali nisu glasali ...