Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
https://www.slobodnadalmacija.hr/no...e-80-godisnjak-ogorcen-ma-mogu-mi-svi-popusit

Neko ga je prijavio zbog mirisa iz bašte ...

Tako ćemo jednog dana svi da sadimo - U BAŠTI kako dolikuje i kako se već sadi po svetu .

Ima još naslova među redovima ...

Baš mi se , nako ... sviđa kad pročitam šta pišu blentavi novinari ... eto hteli su da odu do dedice i da se opušteno napuše i naprave fantastičan prilog , ali su zlotvori sve počupali !!!!!!!!!!!! to baš tako ide , samo odeš u bašticu i otkineš NEŠTO ..pa u džoint ,, kad god .. isto ko što načupaš lukac pa u salatu ..mlad ..zreo prezreo nema hveze ..

Cilj je bio kao valjda prave neku prekretnicu od hejterskog novinarstva prema opuštenciji ... naravno za dedu ih zabole mnogo .. iako mu preti da ostatak života provede u zatvoru jer je hteo da leči staračke bolesti .
Meni i to smeta kad se pravi neka selekcija tipa žene , deca , starci kao neka sažaljiva kategorija u katastrofama raznih vrsta - što valjda treba da izazove emociju kod čitalaca ... šta bi sa ljudskim bićem ??? da mi je znati ......

Indmintajm ... sinoć gledam prilog na green flower media - o marihuana JOGI - fino se ljudi opuste dzointima i rade jogu ...kažu - fenomenalno
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne razumem? sta je ovde smesno? danasnji danas, novine.

HUMORESKA
Gde ima dima ima i vutre
Država je najavila borbu protiv narkomanije, tog najvećeg zla savremenog društva, a do sada se kod nas o marihuani pričalo samo u zatvorenim krugovima, i to onako sve nešto uvijeno…, mada je pre nekoliko godina ministar zdravlja najavio da bi marihuana mogla biti legalizovana, i da bi taj predlog mogao ući u skupštinsku raspravu.
Piše: Voja Radovanović10. avgusta 2018. 18.30 Izmenjeno: 18.30

Iako je naglasio da će marihuana biti korišćena samo u medicinske svrhe, veruje se da je ministar ovom izjavom ujedno demantovao i sve one koji su tvrdili da smo ga mi davno ugasili. Povodom ove inicijative, u medijima su se tada oglasili i pojedini stručnjaci za ovu oblast, pa tako pobornici ove ideje tvrde da marihuana ima terapijsko, umirujuće i relaksirajuće dejstvo na pacijenta, i za to navode niz konkretnih primera.

Posle samo jedne terapije ovom lekovitom biljkom na život počinjete da gledate drugačijim očima. Rast cena na malo i veliko dočekujete sa osmehom, izjave političara počinjete da shvatate ozbiljno, put ka EU vam deluje sasvim realno, inflaciju doživljavate kao mačji kašalj, izjave mudrog rukovodstva vam više ne izgledaju glupo, i sami počinjete da verujete da će nam biti bolje 2026, svečano useljavanje stanara u nezavršene zgrade vam sve više deluje kao nacionalni interes, a i rođena žena počinje da vam liči na Pamelu Anderson… Malo li je na ovu skupoću.

Bilo kako bilo, ipak je ostalo i nekoliko nedoumica. Da li će legalizacija marihuane podstaći proizvodnju i otvoriti nova radna mesta, te privući strane investitore, ili će nam njive i oranice od sada prekriti trava. Kao i to, da li će radnici u polju dobiti status medicinskih radnika, a svaki pacijent moći da zadrži svog izabranog lekara. A šta o svemu tome misle pojedinci, za medije je pojasnio DŽoni dugogodišnji poznavalac ove materije …

– Znači brate… što se tiče legalizacije marihuane… ja sam se za to godinama borio… i u toj borbi bio i više puta hapšen… što moram da naglasim… znači… drago mi je što je ministar došao na ono moje… ako me razumeš… Ja sam prošle godine bio u Holandiji… i to je tamo drugačije regulisano… I ako se nešto kod nas ne promeni… moraću da palim preko… Ako me razumeš… znači brate… ovo…ono…
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Marihuana-trajno-menja-mozak
Ovo je smiješno :fuck:
Jesam ljenčina,priznajem :rasta:
Kontinuirano i dugotrajno uživanje u marihuani dovodi do promena u strukturi mozga, odnosno dovodi do smanjenja dela mozga koji je povezan sa procesom donošenja odluka, ustanovili su naučnici.
Odluke se ne donose svaki dan,već 5-6 puta u životu :djede:
Sve ostalo je tekuća problematika.