Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2009
17
0
0
33
Kakav god bio ishod ove političke i pravne borbe, utjecat će značajno na status marihuane diljem Sjedinjenih Država gdje savezni zakoni još uvijek tretiraju tu biljku kao ilegalnu drogu, dok zakoni pojedinih država sve više dozvoljavaju njeno korištenje u svrhu liječenja i ublažavanja različitih bolova.

a cemu li to sve zapravo, pa jesu li slijepi ili sta?

proci ce ih to ludilo kada nestane nafte za 40 godina, i svi naftni derivati, uh bit ce konoplja na vrhu..

za sada, legalize for ill's, decriminalize for rest
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
euforija..bas sam mislila stavit to..citam danas u vecernjaku da ce amerikanci konzumirati iz medicinskih razloga i da nece bit kaznenii...a trebali su stavit sto ako konzumiraju BEZ medicinskog razloga..stvarno poziranje..
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ja ne znam je li netko primjetio, ali bilo ej na dnevniku jučer-prekjučer i u večernjaku isto, za jutarnji ne znam da DEA više neće dikart dispensary-se, tj. neće više više ulazit u medicinsku proizvodnju i korisnike medicinske marihuane jer je Obama tako reko. Samo će se usredotočit na mafiju, velike kartele, bla bla bla. Jako lijepo!
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
Meni je drugar iz kalifornije bas pre nekoliko dana pisao da tamo ima neke apoteke u kojima se moze uzimati vutra uz lekarsko uverenje!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma citao sam to sitni dilieri i mozda cak i korisnici sto se mene tice jebala ih akcija ...
mozda su bili i kod mnene kuci zato sto znaju da koristtim vutru ako nisu ovi dana ce doci e bas me zanima jedva cekam da mi keva jevi bili su da pregledaju kucu nek gledaju sta hoce i mogu . besan sam kolko se ponose sa gluposcu nadam se da je jedan pravi rasturac heroina pao aaa al malo sutra...
GLUPOST !