Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
potove sam i ja snimil i čudim se kako su tako velike ispale(preko 2m;)
a opremu je kresno negde 100procentno il dobio po nabavnoj;) jer koji
bi tenkre kupovo komplet nosač s reflektorom, i svim ostalim trafom i td.
koji košta cca 400w 150 do 20 euriča a on ih kojko sam vido ima 8-10!!!!
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
E a takvih mi je žao. Pojma on nema da po zimi trava ne uspjeva, mogu se kladit da su bile neke rijetke tanke prozoruše, počne nedužno a završi s prijetnjom zatvora.
 
21.02.2009
11
1
1
37
dobra mi je i izjava od ingrid:"Zar je sudbina naših mladih da rade na crno, a troše na bijelo?" odlična kritika vladine politike

nego, koja je razlika u tome što se izraz "opojna droga" mijenja u "droga" ?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Adam_West je napisao(la):
koja je razlika u tome što se izraz "opojna droga" mijenja u "droga" ?

To je čisto tehnička stvar i netočnost u zakonu od davno jer su prema zakonu sve droge opojne, a to je potpuno netočno jer droge imaju različita djelovanja, neke sasvim suprotna od opojnog.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
koja glupost bas sam se slatko nasmejao....i ova slika lik mota duvan i pokazuje kesicu sa dzicom,a u drugoj ruci drzi hed i pokusava nesto ne znam sta,a uz to je flop sa druge strane zapusen...provereno neki pandur se steka za dzeju i pritom nije sekao nokte jako dugo al nema veze bitno da on ima rukavicu i time je objasnio sve:eek:hno:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Odlušso sam sažetak sabora na radiju moram si sad dobro oprat uši da isperem svu proljev van!
Onaj Kunst je žešći kreten, Lučin isto, uživo je to sve skupa zvučalo degutantno i glupo. Najgore od svega mi je šta i ovi koji su kao za dekriminalizaciju zvuče isto glupo ko i ovi koji su protiv: agrumenti su im glupi, malo ih je spomenulo bilo kakve brojke osim Picule čini mi se samo neka preseravanja, floskule... ma.... Lako je s tuđim ****** koprive maltit rekli bi ljudi
 
02.06.2009
32
0
0
32
Ovo za heroin mi uopce nije zao. Lik je imao zensku mladju 20 godina.. jao boze. Mogu zamislit u kakvim uvjetima su zivili, zgadio mi se heroin otkad sam gledo onaj film Trainspotting. Jebo hemiju, priroda