Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jbte frula riknuo sam čitati,da san odma vidija koliko ima nebi ni počinja:))
Imam duga duplo pa još nisan dobija takvu inspiraciju,hehe!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ja bi ovim deckima sto stalno stavljaju nove vijesti dao titulu tipa VUTRA REPORTER ili sl. Chehehehe-u pogotovo i jos nekim momcima, he manu itd....ajde administracijo razmisli o tome
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
imho, nije potrebno jos novih titula bezveze.

Svatko moze okaciti nove vijesti ako uhvati malo vremena.

Opalis na Google npr marihuana, stavis da ti sortira recimo zadnja 24h ili zadnjih par dana, i stavis da izbaci stranice na HR jeziku.
I onda pogledas sta ima novo u vijestima i okacis :icon_wink:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
He-Man je napisao(la):
imho, nije potrebno jos novih titula bezveze.

Svatko moze okaciti nove vijesti ako uhvati malo vremena.

Opalis na Google npr marihuana, stavis da ti sortira recimo zadnja 24h ili zadnjih par dana, i stavis da izbaci stranice na HR jeziku.
I onda pogledas sta ima novo u vijestima i okacis :icon_wink:

Zasto bi bilo bezveze??? Jedan mali znak paznje, koje admine nebi nista koštao a mozda bi se neki osjecali "korisnije". Jer evo ja imam Titulu Prijatelj foruma i nije da sam zbog nje bolji covjek, da nosom param nebo, da mi je k.....rac veci za jos 10 cm itd, ali je osjecaj lijep...i da, meni se uopce neda googlati da nadem vijesti o marihani i slicno, i da skacem od stranice do stranice nego volim to sve procitati ovdje ;D
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
e to i mene zanima... pola europe smije nosit sjemenke jer nemaju thc u sebi a kod nas te optuze za uzgajanje sa namjerom prodaje...WTF?
 
17.08.2009
38
0
0
43
Chehehe je napisao(la):
e to i mene zanima... pola europe smije nosit sjemenke jer nemaju thc u sebi a kod nas te optuze za uzgajanje sa namjerom prodaje...WTF?
E sad će oni njega pritisnuti i onda će on priznati da je to za što je. A inače mu ne mogu ništa jer ne može te neko osudit za silovanje ako imaš k.r.c
 
18.02.2008
29
0
0
36
Valja spomenut da u novom playboy-a (travanj) ima odlican članak naslova "Renesansa psihodelika" sa sedam i vise nego solidnih strana teksta o blagodatima psihodelika u lijecenju PTSP-a i drugih stvari.
Najvise spominju MDMA, ali ima dosta govora o LSD-u, gljivama i travi. Koliko sam uspio vidjeti spominju se Leary, bitnici, Jeremy Narby itd. Zacudjujuce pozitivan clanak.
Bilo bi lijepo ako netko ima skener i volje da to zakaci na net.
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Chehehe je napisao(la):
e to i mene zanima... pola europe smije nosit sjemenke jer nemaju thc u sebi a kod nas te optuze za uzgajanje sa namjerom prodaje...WTF?

Imam doma papigu i uhrani za papigu su sjemenke konoplje neka onda uhite vlasnike petshopa jer prodaju materjal za uzgoj "opojne droge".
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
pa nebi me cudilo da to naprave, nimalo, ali zasto stat tu treba uhiti sve koji u kuci imaju precizne vage jer isto planiraju dilati, mislim zasto bi ih inace imali?
 
08.06.2009
48
9
0
35
jel bas moramo stavlajt vjesti samo na HR jeziku? toliko toga ima, ali samo na eng, što bi stvarno trebalo vidjeti, ovo sto je na HR je stvarno ograničeno.... ja nisam mogla vjerovat na sta sam sve naisla kad sam pocela gledat razne filmice i tekstove na eng....
 
08.06.2009
48
9
0
35
jel bas moramo stavlajt vjesti samo na HR jeziku? toliko toga ima, ali samo na eng, što bi stvarno trebalo vidjeti, ovo sto je na HR je stvarno ograničeno.... ja nisam mogla vjerovat na sta sam sve naisla kad sam pocela gledat razne filmice i tekstove na eng....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bolje na exyu jezicima,pa nismo englezi niti ga znaju svi,i vijesti koje dešavaju kod nas su najkorisnije...
Ako ima nešto zanimljivo na engleskom bilo bi dobro da se prevede.