Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
da, umjetna marihuana skunk koja je jaca od normalno uzgojene marihuane -.-

al u danasnje doba novinari mogu pisat gluposti iz glave bez ikakvog istrazivanja, nije mi jasno ...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Tužno je da jedan novinar koji ima privilegij pisanja članka, pa makar o ovakvom jednom događaju to radi bez imalo istraživanja i buba na pamet, znaci pise po svom i samo iskrivljuje dalje pojam cannabisa ili ti trave. Kao prvo skunk nije nit umjetna marihuana, niti na neki drugi nacin uzgojena vec se radi o sorti isto kao sto postoje sorte vinove loze i glavno mu je obiljezje da je jace i da kao posljedicu ima pospanost i osjecan nakon konzumacije je vise smirujuc nego kod ostalih sorti ( zato se i u sad-u koristi kod ljudi koji se bore sa multiplom sklerozom i slicnim bolestima kako bi se smirio zivcani sustav, da mogu zivjeti sa tom bolescu bez da si unistavaju jetru ljekovima, a k tome im jos pomogne kod spavanja ). Stvarno je velika zalost sto je ljudska javnost toliko neuka da ne uvidja to sto je napisao korisnik "obadius" da sa svakom mjerom ilegalizacije i sa svakim dilerom trave koji je pocinio nenasilan zlocin i tako ide u zatvor ( gdje se trosi novac poreznih obveznika, tj onaj dio koji ne odlazi na novi vladin vozni park svake godine i sl. ) raste cijena trave na ulicu do enormnih cifri kao sto je 50kn/g (prihvatljiva cijena u danasnje vrijeme), znaci skoro pa da dolazi u istu cijenovnu kategoriju sa zlatom i zato ljudi smatraju da se isplati ubijat druge ljude za tu robu, a sva krivnja je na mjerama policije i vlade i onda jos dodje tu neki Robert Saldo koji pise clanak bez imalo istrazivanja... A svi vi tu koji ste za ilegalizaciju marihuane, mene nije briga, ja i svi ostali koji će htjet konzumirat će se snać ali ono sto vi radite je da otezavate uvodjenje barem medicinske upotrebe koja ce pomoc svima koji se bore sa kornicnim bolestima, od raka preko nesanice i tim ljudima ne da otezavate zivot nego se borite protiv lijeka koji im moze poboljsati kvalitetu zivota i iz tog razloga bi ja svakom od vas pljunuo u lice i pljunuo na tu vasu neinformiranost i na vasu neuku primitivnu narav... samo da svatko dodje u priliku da vidi clana obitelji kako se muci sa kemoterapijom i dva dana neprekidnog povracanja i mucenja mislim da bi promjenio misljenje... a ovako samo natjerat nekog da razmislja je skoro nemoguca misija jer stvarno jesmo kao sto nam drugi kazu cista balkanska primitiva ( naravno ne svi vec gore opisani )

:clap:
...na žalost,ovaj će komentar ostati,manje više,neprimječen...