Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
pa to je odlicno. Samo da bi sad nasa vlada to lijepo COPY-PASTE kao i sve ostalo i to bi bilo bombasticno! :)
Go, Arnold!!!
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
samo nam jos to fali
290.gif
 
07.10.2010
15
0
0
34
Jedan mali offtopic: Ispričavam se ako ču koga uvrijediti s ovom činjenicom, ali moram da kažem, da su 90% novinara neobrazovana đubrad, naime slušajte ove citate pa sami zakljućite.
Citiram:
"... zabraniti kupovinu kanabisa u kafićima gdje se hašiš legalno prodaje." (kako če zabraniti kupovinu kanabisa, ako se tu prodaje samo hašiš, barem tako oni kažu. Zar ne?
"uhvaćeni su s velikom količinom indiske konoplje i marihuane" ( još da mi kažeš koja je razlika dušu dalo)
"proizvodio je marihuanu i skunk"
"proizvodio je umjetnu vrstu marihuane zvana skunk"

I tako mogu u nedogled...

P.S Još jedan put se ispričavam radi offtopica... PIS =)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
@loćo420

da procitas koji komentar shvatio bi da nisi napisao nista novo za bilo koga tko cita i komentiran ovu temu
 
07.11.2010
2
0
0
32
Znate da će se u Hrvatskoj uskoro legalizirati vutra, imam neke veze u vladi i u europskoj uniji, ono znam neke ljude, koji znaju neke druge ljude. Istina je da se neće legalizirati potpuno, ali u sljedeću godinu ili dve, neke će se sorte moći kupiti čak i na kiosku ili u dućanu. Već je legaliziran AFGAN, pa se može u Splitu ili Rijeci kupiti par grama za stotinjak kuna. Sad se raspravlja da treba legalizirati količinu do 5 grama.
Za malo dalju budućnost, za 15 do 20 godina potpuno će nestati nafte, pa će nestati i proizvodnja plastike. Kad se to dogodi, ljudi će se sjetiti jedinog drugog mogućeg načina proizvodnje plastike, odnosno nečega što je slično plastici, ali još čvršće, a to je proizvodnja od vlakana indijske konoplje, odnosno vutre. Tada nitko nikome neće moći zabraniti da se trava konzumira ili uzgaja.
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
nevirujen baš al budemo vidili
mislim nadam se boljim danima, da nas drugi ljudi ne nazivaju narkomanima jer tu i tamo znan zapalit đoku
 
09.11.2010
29
1
0
49
desdomy je napisao(la):
Znate da će se u Hrvatskoj uskoro legalizirati vutra, imam neke veze u vladi i u europskoj uniji, ono znam neke ljude, koji znaju neke druge ljude. Istina je da se neće legalizirati potpuno, ali u sljedeću godinu ili dve, neke će se sorte moći kupiti čak i na kiosku ili u dućanu. Već je legaliziran AFGAN, pa se može u Splitu ili Rijeci kupiti par grama za stotinjak kuna. Sad se raspravlja da treba legalizirati količinu do 5 grama.
Za malo dalju budućnost, za 15 do 20 godina potpuno će nestati nafte, pa će nestati i proizvodnja plastike. Kad se to dogodi, ljudi će se sjetiti jedinog drugog mogućeg načina proizvodnje plastike, odnosno nečega što je slično plastici, ali još čvršće, a to je proizvodnja od vlakana indijske konoplje, odnosno vutre. Tada nitko nikome neće moći zabraniti da se trava konzumira ili uzgaja.
Afgan legaliziran? Ja se ne sjecam da sam ikad cuo takvu vijest. Kolko sam ja upoznat s tom supstancom afgan nije ilegalan jer ne sadrzi THC, pa zakon trenutno ne moze nista ucinit u vezi istog, a prodaje se kao aromaticna trava.