Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
loćo420;149849 je napisao(la):
A znam ćitam vas duže vrijeme ali jednostavno sam osjetio želju da ono napišem...

Ma nije nista lose u tome sto si ti dobio zelju da to napises, nego ti ova recenica
loćo420;149849 je napisao(la):
Ispričavam se ako ču koga uvrijediti s ovom činjenicom, ali moram da kažem, da su 90% novinara neobrazovana đubrad, naime slušajte ove citate pa sami zakljućite..
odaje dojam kao da nas zelis "prosvjetliti" svojom mudroscu, a nije nista novo nikome na ovom forumu tko prati ovu temu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/tur...-kaficima.html
Čudne li podudarnosti... i ja sam bio dvaput u Amsterdamu :)

Neće se to desiti! Amsterdam (Nizozemska) ima prevelike prihode od turista baš iz razloga što oni najviše kupuju marihuanu! I sad da njima zabrane, a moglo bi se reći da žive od turista! To su govorili i prije i prije i još prije i kasnije će, ali.....koje gluposti.........
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
fascinantno, mislim da se rick simpson nebi složio s time :)

a i ako ukucam u google "thc cancer" dobivam samo naslove tipa; "thc cuts lung cancer growth", "thc initiates brain cancer to destroy themselves", "THC (marijuana) helps cure cancer says Harvard study", "THC Kills Glioma Cancer Cells", "Study says THC reduces cancer risk"...

stoga lako je zaključit da je ova studija plačeni bulšit skupa s osobom koja je sklopila taj tekst
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...pa da...vidiš...mora da moja "depra" onda nema veze sa općim sr/tanjem u državi,nego s tim što poslijednjih 9 godina konzumiram kanabis...a ništa,idem u neku komunu na odvikavanje o trošku poreznih obveznika s ostalim narkićima...
:eek:hno:
...koji debili...ma da,pa zna se da je skunk genetski modificirana vutra koja uspjeva smo u "laboratorijskim" uvjetima...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188