Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
BigL je napisao(la):
HAHAHAAHA, ova cura u rozoj majici ša je druga.... znam ju hahahahahha i kurili smo dosta puta zajedno hahahahhahahahaha nemogu vjerovat hahahahhhaahah

ja se doslovno trgam od smijeha sad


I ja ju znam, covjece... ona zna zakuriti..!!
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Bećari jučer je bilo na dnevniku 3 na hrt-u nešto o novim zakonima, ali nisam uspio čut jer bili smo u bircu nakon tekme, vidio sam i onog seljaka Sakomana da neš priča pa ak je neko gleda nek napiše kakve su novosti ;)...
 
20.03.2011
3
0
0
45
Malo OT ... STRAŠNO
Po običaju prebacivanje teme na heroin te pričanje o heroinu.....
Čuđenje gospodina Sakomana kako je međunarodna komisija nešto tako mogla izjaviti, drugim rječima za njega su oni neozbiljni ljudi...za njega je to paradoxalno i izvan svake pameti
Zaključak je da je svaki pedeseti ovisnik o cannabisu završio na heroinu (indirektno podržava taj termin).... STRAŠNO...

Pa tko je jedan SAKOMAN naspram uglednih članova međunarodne komisije za politiku prema drogama, BOG?
Neke europske zemlje već su odbacile zaključak te komisije ...

Pa dobro tko je mjerodavan u svijetu za ova pitanja ?
Zar je kod nas zadužen samo jedan čovjek koji će odlučiti o tome gdje je drugo, treće mišljenje ?

evo i link :
http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=377

Dnevnik 3, 3.6.2011 doslovni čudak nalazi se na 26:00

p.s. oni očito ne prate stanje na internetu.... ja jedino što vidim je porast konzumenata, podržavatelja drage nam biljke a on priča o nekom smanjivanju ....
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Jadni mi i država ako nam je najveći Hrvatski autoritet za liječenje od ovisnosti u
isti mah i najveći Hrvatski diler heptanona :eek:hno:
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
sakoman je najveci konj u hrvatskoj, pravocrtan pogled nedao bog da pogleda malo lijevo ili desno. pa pola europe ju je dekriminaliziralo, sve lijeci, sve vise ljudi u svitu je za nju a on je kao popija pamet i pametniji je od svih. a kod heroina mogu ga nabavit isprid kuce nije uopce nedostupan kako kaze. idiot
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
katastrofa, da

ajd bar je objavljeno mišljenje rick simpsona u onom članku od slobodne dalmacije i još dosta dobrih rečenica, da ljudi vide
 

gensolin

Banned
Banovan
03.04.2011
5
0
0
38
pa dovoljno je da im se pročita prezime :) ....pa ljudi u zadru i okolici na račun kalmete "radi" 22000 ljudi.....na njegovom novčaniku..fiktivno zaposleno...brajša zgrnula 5 i pol milijuna uvjetna...rončević u saboru još malo pa im sanader dolazi....ma ko ih j*** izborit ćemo se i mi jedan dan...jer do jučer su svi toliko s gađenjem gledali prema marihuani....a već mislim da danas nekolicina ljudi počinje malo po malo drugačije razmišljat.....barem ljudi koji su s nama u kontaktu i kojima pokušavamo predočit da su živjeli u totalnim lažima barem kaj se tiče najdraže nam svete biljke....
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/131825/Mladic-iz-govornice-Skinut-cu-Papu.html
Mladić iz govornice: Skinut ću Papu!

Mladića sumnjiče za širenje lažnih i uznemirujućih glasina. Za prvog dana posjete Pape, privedeno je ukupno 28 osoba
'Skinut ću papu!', zaprijetio je B. B. (20) iz telefonske govornice pola sata nakon ponoći u petak u Zagrebu dežurnom policajcu na 192. Policijska ophodnja nije gubila vrijeme te su ga ubrzo našli na ulici u blizini govornice s koje je nazvao.

Mladić je uhićen i doveden u Jedinicu za zadržavanje i prepratu gdje je proveo noć. Nad njim je provedena kriminalistička obrada, a temeljem sudskog naloga pretražen je i stan na zagrebačkom Medvešćaku gdje živi. U stanu je policija našla i nekoliko grama marihuane. Uz kaznene prijave za širenje lažnih i uznemirujućih glasina te zlouporabu droge, osumnjičeni B. B. doveden je istražnom sucu Županijskog suda u Zagrebu.

Za prvog dana posjeta pape Benedikta XVI. Hrvatskoj, u subotu, policija je privela ukupno 28 osoba. Od toga je 24 bilo stranih državljana koji su u službene prostorije dovedeni zbog provjere zakonitosti ulaska i boravka u Republici Hrvatskoj. Četvero hrvatskih državljana dovedeno je, pak, zbog utvrđivanja identiteta. Nakon obavljenih provjera sve osobe su puštene, izvijestila je zagrebačka policija.
 
15.02.2011
46
4
8
34
ma tu priču kad sam pročito sam si odmah pomislio, da je iscenirana, znači hdz našo nekog i s njim isplaniro sve, jel dam se kladit da nitko normalan ko bi to i napravio nebi osto na istom mjestu, a kako to da policijia odmah na ulici zaključuje da je to bio baš on, i odma ima trave u stanu, znači odmah mu je trava mozak pojela i dobio je u glavu crne misli za učinit zločin, i hdz ima opravdano travu sankcionirat još višim kaznama, i opravdat odbijanje prijedloga da se trava makne iz kaznenog zakona
 
03.06.2011
4
0
1
29
U porodičnoj kući u Živinicama pronađeno 18 stabljika indijske konoplje

Stabljike su izuzete radi vještačenja
Pretresom porodične kuće i dvorišta, koje koristi lice sa inicijalima S. B. (39) iz Gornjih Živinica, pronađeno je 18 zasađenih stabljika indijske konoplje - kanabis, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Pretres je izvršen juče po naredbi Opštinskog suda iz Živinica.
Stabljike su izuzete radi vještačenja, a policija nastavlja rad na dokumentovanju ovog događaja.