Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ima jedan test koji daju vozacima to sa dregerom su te zezali, a kazna je od 5-15 tisuca kuna, moguce oduzimanje vozacke na odredeno vrijeme. problem s tim testom je sto 30 minutra treba da odradi te rezultate i dosta cesto daje lazni pozitivan odgovor, onda te vuku u policijsku postaju gdje ti vade krv ili pisas, i onda potrvde, ukoliko ispadne da si cist onda oni mogu mal najebat, tak da to izbjegavaju, a taj trenutno test na madi se cini ok ak je stvarno za 6 sati, jer ovaj sto lizes i cekas 30 min ti navodno nade i ak si jucer ujutro uz kavu se opustio, sto nije fer posto nevozis "pod utjecajem"
 
30.04.2011
21
2
0
33
neznam jeli neko posto ovo ako je ispričavam se i izbrišite ovaj post

Maloljetnik iz Splita u vrtu je uzgajao marihuanu. Policija je otkrila tri stabljike. Dječakova majka je izjavila kako je kanabis redovito zalijevala misleći da je to hrana za ptice.
Temeljem naloga istražnog suca Županijskog suda u Splitu obavljena je pretraga stana i pomoćnih prostorija u kojem živi maloljetnik s majkom, priopćila je PU splitsko-dalmatinska.
Policija je u vrtu pronašla tri stabljike cannabis marihuane. Biljke su oduzete od majke koja je izjavila da je stabljike zalijevala vjerujući da su to stabljike biljke 'šemedekan' kojom se hrane ptice.
Policija još nije pronašla maloljetnika, a po uhićenju nad njim će bit obavljena kriminalistička obrada.

a šta je najbolje koliko ja znam splićani sjeme vutre zovu šemedekan
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Senzacionalnom terapijom izbrisana leukemija! - tportal.hr /scitech/

A sta se desava dalje kada stanice raka nestanu iz tela "mozgojedac" od gladi umire ili nalazi alternativu?
Veoma interesantno pretvaraju nas u seriske ubice, zombije.
Kad ce poceti raditi na prirodnim lekovima? pa onda kada vise nebude bilo novca kao monete placanja, sto je moguce vrlo brzo posto se svudan na svetu desavaju svakakve stvari i siromasnima je vec svega dosta.
Uzivajmo ovo malo lepog vremna sto nam je ostalo.
Vodite ljubav a ne rat ..............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

marihuanko

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
40
ajde kevice vam se nayebem slasno moderatori
naci cete me vi mene moj qurac nesposobne debele gejcine
evo ti i moja ip adresa smrade debeli 192.168.1.1
ako me nades ja ti i beznin platim pick@ li ti corava
bas bi voleo da se sastanemo pa da popricamo u tri oka
ima da ti ga izbusim srafcigerom mater li ti yebem mrtvu

debele pick3tine do tipkanja...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
koji su to idiotizmi, potjere kroz cijeli balkan, nepotrebno nasilje, hvataju klince koji se samo pokušavaju zabavit... nek hvataju dilere koji potkradaju te klince, veća će im korist biti...