Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2011
6
1
0
33
$DoLaR$ je napisao(la):
šta je vama ljudi pa neće oni pomaknut kazne a kamo li dekriminalizirat....pa vidjeli ste plan i program...jedan gram prekršajna prijava dva i pol diler jedino kaj će kazne za dilanje bit strože brutalno!...isto ko sad samo s većim kaznama...


Baš sam pratio njihov program i pretražio sve pojmove vezane za travu na njihovom sajtu, nigdje nije spomenuto "jedan gram prekršajna prijava, dva i pol diler", to si čisto izvuko iz rukava. Sigurno je velika razlika u očima pravosuđa kad ti doma nađu polu-prazan frižider i 10g marihuane ili kad ti nađu 300g marihuane, cigla šita, 3 vage, 8 mobitelja i ladice pune keša. Čak mislim da te ne prozovu dilerom ako imaš 2 biljke, ako podjeliš gramažu po danima grow ciklusa, to ispadne stvarno malo marihuane na dan, tko je pametan može dokazat da je grow za osobnu uporabu i pobrat manju kaznu.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kaj ti misliš da ćeš se moć šetat s pljugom po ulici....hahahaha....budeš ali u amsterdamu.....da posjedovanje male količine lakaih droga će bit prekršajno gonjeno ali znaš i sam koliko je za osobnu upotrebu....a za jednu biljku kad ti nađu doma ćeš *ebat ježa u leđa ko žuti.....ustvari budete vidjeli....jer to je proizvodnja i ako si pratio plan onda točno znaš di to i piše....jedino ko je htio napravit pravu dekriminalizaciju je pernar.....ali on nije donio ni dva glasa....
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Toooo,bravo španjolci ! I posebno mi se sviđa ona rečenica...Stop razvaljivanju ulaznih vrata u kuće građana koji poštuju zakon a gleda ih se kao kriminalce samo zato što vole kanabis umjesto alkohola :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
kad vidim ovo lišće iz zadnje zapljene dođe mi da i ja napravim isto... natrpao bi punu vreću neke zelene biljke (legalne naravno), nekog čaja ili sličnog i onda bi išao s tim preko grane tako da me počnu pretraživat (stavit u torbu papirić namazan UHU ljepilom, na to psi polude) i onda gledat face policajaca kad bi zaplijenili švercanu "drogu"...

muči me samo jedna sitnica, a to su zakonske posljedice zbog takve zajebancije...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
dal ima gdje kakva "mapa" zemaljske kugle pa onako pobojane drzave koje su legalne, koje su dekr, i koje su nelegalne.... znam da je bilo negdje nesto tako (mislim da samo EU)....

bio bi jako zahvalan kad bi mi netko to nasao....