Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
neman nikakav stav prema dilerima, ka šta neman nikakav stav prema mesarima.. ljudi ka ljudi.. ako odrađuju svoj posal profesionalno, bez neke zajebancije, neman šta prigovarat.. to šta možda ne cijene biljku koliko vi ode neznači da su najgora đubrad na svitu i neka tabu tema.. smirimo doživljaje..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Domar and amarildo

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nemas nikakav stav al ne znas "kako bi prizivila da neko nezeli moj novac"... ma super su oni, pogotovo kad se "profesionalno" muvaju pred osnovnim il srednjim skolama, gledam ih svakodnevno... kao sto rekoh, manimo se price o tome na forumu, pogotovo u ovoj temi, da ne bi morao da glumim serifa, kako me vec jedan prozvao :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
E oko toga se slazemo..nemaju sta radit oko skola! Al u vecini slucajeva su ti dilercici i ucenici.. al mene punoljetnu, zasto me covik nebi spasija kad triba.. on ubiti ispada plemenit, jos i ako da malo vise.. haha sala mala..seed, budi moderator ne serif pa primisti ovo di spada.. :) B Off npr..
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
ma drze se profitera koji zaradjuju opet na nama a najvise bijesa se iskaljava bas na nas ´´obicne smrtnike´´! sta bude s onima koji stradaju na plantazama zutog, odnosno bijelog... koliko ljudi umire od tih teskih droga koje za svoju posljedicu,za one koji imaju srece, naprave ovisnost i toliku patnju da skoro uniste zivot covjeku, i koji opet moraju proci kalvariju da se vrate na pravi put, ponavljam to je za one koji imaju srece, a o ostalima se ne usudim ni pisat!! i oni napadaju nas koji growamo da imamo zdrav i opusten zivot, tj. koji se trudimo da koliko god mozemo prodjemo bez incidenta u bilo kojoj situaciji - ukratko: nas koji se trudimo ostat normalni u ovom nevjerovatno nenormalnom svijetu! Zalosno i jadno, ali polako, novi narastaji dolaze. E NECES NAM VISE DRZAT OCi ZATVORENE!! Na nama je da se trudimo, da ucimo, budemo pametni i da jednog dana MI odlucimo sudbinu growera, tj. sudbinu malih ljudi koji krpe kraj s krajem.

Sve je bolje kad si haj, svi ce pusit dobro znaj ;) hae :goldmaryjane:
 
A zamisli za 5-10 godina legalizuju je i u Bosni i Hercegovini,Hrvatskoj,Srbiji,Crnog Gori,Makedoniji , ... , pa brate, 'bes me ako nebi' napravili jednu festu povodom toga, auuu, koliko bi' nas bilo ? qq , pa da i ja probam nesto bolje od ovog sita sa ulice, :) (salim se) , :clap: za legalizaciju !
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Vidjet ćemo kako će to proći s njihovom vladom, nadalje će se glas početi širiti kad se uvide koristi od takve promijene, ne sumnjam u sve više dobrih vijesti iz godine u godinu.
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
cuj akcija ´´plantaza 2013.´´ pu mamicu vam, napravili ste slucaj od covika koji je vjerovatno sadio za sebe da ima zapali ponekad a ono izgradilo akciju, cuj bogati!! koda su uvatili dilere i glavesine nekog kartela! jaooo bruka ste! stidite se svojih ´´akcija´´ zakopajte se 2 metra ispod giometra mamicu vam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutroslav123

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ma prestrašno..mada lako je u outdooru upast u nečije polje, vlasnik vidi prijavi ovo ono.. ovi ga sačekaju već tamo i zajebancija.. vamo tamo.. jadno.
ma ima svega.. nevolin ovu temu .. nečitan novine, neglean tv.. politika i te spike off odavno. nepravda u svemu tome samo potiče moj gnjev.. uz to da ima i previše laži u medijima, nije ništa drugo osim obmane.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to sto je pocelo mislim se svodi vise na monopol drzave nego na legalizaciju:
"Država preuzima odgovornost za "uvoz, izvoz, sadnju, uzgoj, žetvu, proizvodnju, prihvat, skladištenje, komercijalizaciju i distribuciju kanabisa i njegovih nus-proizvoda", kaže se u zakonu."