Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da, jadan je to outdoor, kad sam procitao 540 komada i navodnjavanje rekoh opa... a kad su skinuli sve stane na zadnje sediste u tri kese, pih
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Da se talijanska policija nije umiješala u Albaniji nebi bilo ništa od tih akcija s obzirom da je cijela albanska policija dobro podmazana od silnih para koje se sljevaju u policiske džepove od toga.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma radi se o tome da oni beru masnu lovu na tome, djecu salju po americi i engleskoj na elitne privatne fakseve. sad dali su za podrzat ih ili.....
bez obzira sto su mi "zemljaci"
 
20.08.2013
25
33
13
Usvajanje zakona o medicinskom kanabisu je povezano sa smanjenjem potrošnje alkohola i sa smanjenjem broja saobraćajnih nesreća sa smrtnim ishodom izazvanih alkoholom, prema podacima objavljenim u američkom Žurnalu za pravo i ekonomiju (Journal of Law and Economics).

Istraživači sa Državnog univerziteta Montane, Univerziteta Oregona i Univerziteta Kolorada, analizirali su podatke o konzumiranje alkohola i stepen smrtnosti u saobraćaju za period 1990 - 2010.

Autori istraživanja kažu: "Koristeći individualizovane podatke iz sistema za nadziranje faktora rizičnog ponašanja (BRFSS), pronašli smo da su zakoni o medicinskom korišćenju marihuane u vezi sa smanjenjem verovatnoće konzumiranja alkohola u proteklom mesecu, smanjenom verovatnoćom opijanja i manjim brojem konzumiranih alkoholnih pića."

Istraživači smatraju da je opšti pad u upotrebi alkohola verovatno odgovoran za paralelni pad broja saobraćajnih nesreća sa smrtnim ishodom izazvanim alkoholom.

Pročitajte više na: http://blog.norml.org/2013/08/13/study-passage-of-medical-marijuana-laws-associated-with-reduced-incidences-of-alcohol-related-traffic-fatalities/

Apstrakt: http://www.jstor.org/stable/10.1086/668812
 
26.08.2013
1
0
0
Ja sam novi na ovom sajtu i neznam da li postoji tema o biljnom tamjanu ako postoji obrisite ovaj post. Na kesici tih takozvanih biljnih tamjana pise da se sastoje od lista belog sleza ja i drugari smo probali i stvarno radi ko trava mozda cak i jace,i mi kao ajde da nadjemo gde raste beli slez i vidimo na wikipediji raste po obalama reka i mi odma pravac na dunav.Prvo nam je bilo tesko da nadjemo ali posle 30 minuta nasli smo 3 biljke obrali lisce osusili ispresovali i probali,nikad se nisam bolje napusio nego tada evo jos imamo lisca veruj mi probajte svi trazite po obalama reka,jezera, mocvara pogledajte sliku na netu.