Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hebeš ti ovakvu državu u kojoj živi intenzivno glup narod... U biti nije toliko glup,koliko su budale u pitanju!!!
Jako često sebi postavljam pitanje,kako je ova budala u mom susjedstvu,ili iz škole,kvarta i sl. uspjela u životu? Kad kažem uspjela, mislim kako je dobro situirana,kako osim velikog i komfornog stana ima još i vikendice na moru i planini,kako imaju lijepe aute,putuju itd. itd.Bio bi jako bezobrazan da kažem da sam jadan...imam par nekretnina zahvaljujući roditeljima i vlastitom trudu,ali nikako da dođem na taj tip zelene grane kao ona budala s početka priče!?!? Bogu hvala nisam teško bolestan,i to je najvažnija stvar u životu,ali opet nikako da se priviknem na te mediokritete bogataše koji nam uzimaju lovu pre nosom!!! Oni su čak i moralna vertikala društva,naručuju tekstove ovog tipa iz raznoraznih pobuda,kradu sirotinju,dilaju dop i oružje,a nedjeljom su u crkvi. Ne želim povrijediti istinske vjernike,ali ja zbog takvih ne idem u crkvu od rata ;)
Je li to znači da sam možda ja budala,a oni pametni? Možda da krenem sa komercijalnom proizvodnjom vutre i da postanem diler???? Znanja i iskustva imam da bi mogao to raditi i u Amsterdamu.. Hoću li onda biti pravi hrvat domoljub? Meni ništa nije jasno!?!?!? Sad sam se iznervirao,a nemam za smotat :( ,na poslu sam ...
Pazi koja je obitelj u pitanju: Branitelj( osjetljiva kategorija),majka koja ostaje sama s dvoje djece i ne može ih kontrolirat!?!? Pas joj J**O mater kad se cepala nije se branila!!! Onda,njena STRUČNO postavljena dijagnoza i objašnjenje o uzročno posljedičnim kombinacijama u kojima je glavnu ulogu odigrala neka travuljina s ulice poprskana mišomorom ili tko zna čime!?!? Da ima trgovina ili ljekarna u koju sinčić, koji voli zapalit,može doći ilijepo pitati: "Dobar dan,molim vas kupio bih malo Z7 da me iskulira,ili NL5 da me odvali itd.",bilo bi idealno! Ovako on se obraća prijatelju od prijateljevog prijatelja,i kupuje neko smeće... Ma tekst je za se ispovraćat,i u isto vrijeme kastrirat cijelu takvu familiju da im se sasuše geni zbog općeg dobra.
Mogao bih do sutra ovako,ali se nadam da razumijete bit mog izlaganja :)
hvala na pažnji,
lp
Mitch
 
11.01.2014
8
4
0
Big L je napisao(la):
da se mene pita nebi se uopce trebale stavljati te vijesti o padanju i o dilerima, jer na kraju krajeva, kakve veze vutra org ima sa dilerima i kaznenim djelima?

mislim da se više treba fokusirati na vijesti o samoj vutri, a ne o onima koji ju dilaju i padaju po parkovima

:)
sta to nisu ljudi i cemu taj naziv diler koristite ako vec ne smtrate marihuanu drogom niti stetnom,onda spada u grupu ostalog bilja ko sta su dihan i kava,sta su onda dileri i oni sta prodaju dihan kavu i pome,ljudi se snalaze i zive kako ko moze,proudite se malo svatite di zivite,i te neke predrasude pa nije svaki prodavac trave isti ne prodaju je svi po parkovima maloj djeci,neki se smatraju medicinarim,neki spase zenu od depresije s tim dilanjem neki covjeka sta pati od ptspa i sta je to dilanje dajte molim vas da ne ulazim dublje
ja npr smartam marihuanu svemocnom biljkom koja je ilegalna zbog nekih vlastitih stavova i pokusaja da se kontrolira ljude od strane valdajucih i mocnika,jer jednostavno nemaju koristi od toga i vecina stvari o marihuani je obavijena predrasudama i nametnutim stavovima od strane drustva,znaci postoje neki ljudi koji nisu u stanju uzgojit tu biljku,zbog 100 razloga dali se boje policije rizika ili nemaju vremena ni uvjeta etc,kako da neka bolesna majka koja pati od depresije ,neki otac koji ima ptsp glaukom,kronovu bolest etc dode do marihuane ako neko preko nekog ko je prodaje,sta tu ima lose u tome,neko prodaje pome neko travu sta tu ima lose,ili ste ljubomorni ili ograniceni?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
aa god je napisao(la):
neko prodaje pome neko travu sta tu ima lose,ili ste ljubomorni ili ograniceni?

Ovo je provokacija, pa te moram upozoriti da ne provociraš, jer to ne toleriramo. Ne možeš mi reći da sam ograničen, zato što osobno smatram ljude koji koriste situaciju nebi li zaradili, lošima. To je generalni stav. Kad nekog osobno poznajem i znam što radi, tada o toj osobi imam stav koji je možda različit od onog generalnog. Tvoja logika je ok, pogotovo ako te vrijeđa moja :)

PS:
Da, ljubomoran sam! :p Ja bi legalno i povoljno, da si svatko može priuštiti malo opuštanja, bez straha. Baš kao što si svatko može priuštiti pome. To bi ti bili praradjzi iliti rajčice!? Što ima loše u tome?

Ajmo dalje on topic! "Vesti iz medija" se zove tema, stoga bez nepotrebnih skretanja na dilanje, paradajz i slično :icon_lol:
 
11.01.2014
8
4
0
da i ja bi isto legalno i povoljno i bez straha,samo nemoze tako pa se moras snac na drugacije,ugl ljudi se razlikuju po stavovima i misljenima,razliciti smo svak ima drugacije poglede i pravo na to,treba svakogu vazit i postovat a ne pljuvat zbog toga sta je drugaciji i stavljat u neki isti generalni kos dilera,kako mislis koriste sitaciju da bi zaradili,naravno da se snades se kako mozes,pa ne krades od nikog ne otimas nikome ne diras se u nikoga ne utjeces direktno na niciji zivot niti mu ogranicavas slobodu,sam se borris sad i prodajes a to sta to neko vidi ko ilegalu i nesto lose,jebiga ja to nevidim tako jer znam da s time ne cinis nista lose
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tema u kojoj si je jasno definisana naslovom a moderator je vec zamilo da se vratimo na temu i ne skrecemo na dilanje, za i protiv i sl... forum se ne bavi tom problematikom
 
23.08.2007
30
12
8
33
http://www.dnevno.hr/zdravlje/116750-provjerite-koliko-jointa-morate-popusiti-da-biste-umrli-od-predoziranja.html

''Procurila je vijest kako je za legalizaciju marihuane u Urugvaju, ali i u SAD-u zaslužna, niti manje ni više nego moćna korporacija Monsanto koja je, navodno, potpisala sporazum s Urugvajem koji će saditi njihovo GMO sjeme marihuane. Zaista strašno i proračunato. Istina je da Monsanto već dugi niz godina radi na gmo sjemenu marihuane, no čini se kako se i sve legalizacija u svijetu odvija pod njihovom palicom, što ipak nije dobra vijest. GMO marihuana zasigurno neće liječiti rak i druge bolesti, naprotiv ona će ga izazivati, što je apsolutna manipulacija stanovništvom, ali je i u skladu s farmaceutskom industrijom koja nikako ne želi zdravu konoplju u društvu jer tako oni više ne bi obrtali svoje milijarde na račune bolesti koje sami izazivaju''

inače na sajtu dosta razvlače neke conspiracy theory teme, tako da ne znam jel baš za vjerovat, al zanimljivo za mozgat :)

btw. danas HRT1 emisija 'Labirint' u 20:54 i jedna od tema će biti legalizacija medicinske marihuane u Hrvatskoj
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
klorofil je napisao(la):
http://www.dnevno.hr/zdravlje/116750-provjerite-koliko-jointa-morate-popusiti-da-biste-umrli-od-predoziranja.html

''Procurila je vijest kako je za legalizaciju marihuane u Urugvaju, ali i u SAD-u zaslužna, niti manje ni više nego moćna korporacija Monsanto koja je, navodno, potpisala sporazum s Urugvajem koji će saditi njihovo GMO sjeme marihuane. Zaista strašno i proračunato. Istina je da Monsanto već dugi niz godina radi na gmo sjemenu marihuane, no čini se kako se i sve legalizacija u svijetu odvija pod njihovom palicom, što ipak nije dobra vijest. GMO marihuana zasigurno neće liječiti rak i druge bolesti, naprotiv ona će ga izazivati, što je apsolutna manipulacija stanovništvom, ali je i u skladu s farmaceutskom industrijom koja nikako ne želi zdravu konoplju u društvu jer tako oni više ne bi obrtali svoje milijarde na račune bolesti koje sami izazivaju''

inače na sajtu dosta razvlače neke conspiracy theory teme, tako da ne znam jel baš za vjerovat, al zanimljivo za mozgat :)

btw. danas HRT1 emisija 'Labirint' u 20:54 i jedna od tema će biti legalizacija medicinske marihuane u Hrvatskoj
a nakon toga u 22h na Radio Studentu Konoplja Na Radiju

http://nexus-svjetlost.com/vijesti/u-pozadini-vijesti/item/835-danas-hrt-1-20-54-emisija-labirint-uz-temu-medicinska-uporaba-kanabisa
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sve to meni smrdi....

Ne vjerujem im ja nikome, pa da se na glavu nasade, sve super prije izbora, a kad prođu izbori koda im je netko isisao mozak i upuhao drugi pa se ne sjećaju šta su pričali...

Ali, daj bog da sam u krivu... :)
 
15.02.2014
6
7
0
41
Ovaj lik iz Pule nije ni zaslužio drugačije......oružje,streljivo,pare,vaga....šta je on mislio...jadna naša biljčica sa kim sve ima posla....ali onda pogledam "Labirint" i hvala bogu da i kod nas ima netko u politici koji nije tolika konzerva pa možda nešto i bude... a ljudi će valjda shvatiti da kad bi legalizacija prošla onda bi ovakvih diletanata bilo sve manje i manje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: icarus

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Ovaj onkolog je baš kao i Hrvatska, bar 20 godina u zaostatku. Po njemu Cannabis "možda" pomaže kod simptoma...taj veze nema.

Nego...indijska konoplja je zabranjena zbog velikog udjela THCa. I onda ovaj drugi kritičar korištenja indijske konoplje (biljke) u medicinske svrhe iz prethodno navednog priloga kaže "trebamo koristiti čiste registrirane preparate", dakle tablete sa samo sintetiziranim THCom. Šta sad nema veze udio THCa, ako je iz tablete? :rolleyes:

Nadalje, vidim doktori su "jako zabrinuti" oko "problema doziranja". Po njima kod Cannabisa koji nikoga zbog prevelike doze nije ubio, imamo "problem doziranja", a od predoziranja Aspirinom i Ibuprofenom koji se dobijaju bez recepta (ekvivalent Ibuprofena može se i kod nas dobiti bez recepta) samo u SADu umre cca 7.000 ljudi godišnje. :rolleyes: Pa se nadalje žali onkolog "pacijenti nam taje" pa ne možemo kontrolirati doziranje. Možda zato jer ste svojim nerazumnim i iracionalnim ponašanjem izgubili njihovo povjerenje?

Ovo što se radi od Cannabisa i ljudi kojima Cannabis bez ikakve sumnje pomaže je neznanstveno, iracionalno, maloumno i nehumano. Mislim, protiv opasnog idiotizma poput homeopatije koja ubija (ljudi piju običnu vodu za koju misle da je lijek), nema toliko otpora. Štoviše, prodaje se u apotekama?! Cannabis je zabranjeno uzgajati i u vlastitom domu?? Tko je tu lud?

Eto, ja bih volio čuti bar jedan logičko konzistentni argument od kritičara legalizacije Cannabisa. Jednu tvrdnju koja nije fundamentalno licemjerna. Ne znam...možda previše očekujem?
 
15.02.2014
6
7
0
41
Hempy previše očekuješ.... Pravih argumenata nema..... pa vidiš koji ljudi pričaju o kanabisu....nemaju pojma o ničemu možda da im mailamo znanstvene radove iz Italije,Španjolske,Nizozemske da se upoznaju malo sa materijom... ili su upoznati pa se po nečijoj direktivi prave grbavi....što će biti prije....naime brat mi radi godinama u jednoj velikoj bolnici i otvoreno kaže kako doktori ne žele ni razgovarati o terapiji kanabisom kao da se boje...
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
naravno da ne zele razgovarati..pa sama legalizacija bi za njih znacilo manje posla,ljudi bi se sami lecili od mnogo cega..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
No Joke je napisao(la):
Ugodno me iznenadila emisija "Labirinta". Sve pohvale za gospođicu Holy i stranku ORaH. Mislim da bi sljedeći izbori mogli donijeti prekretnicu u HR. Konačno da je neki političar "neispranog" mozga otvoreno i javno progovorio o tako nečem.

http://youtu.be/6wtK2Y9fL5s
"BOLJE ŽIVJETI ILEGALNO NEGO UMRIJETI LEGALNO" :thumb: