Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
22kg?!?!? Nemojte me hebat... tu ima za skoro litru ulja :signs053: .Koliko sam pročitao,ekipa je dolazila kod njega na dim,tj. napisali su da je u svom domu omogućavao drugima da puše vutru?!?! Mislim da mu je bilo pitanje vremena kad će kliznut... Nit mi ga žao,nit se veselim :eek:hno: Treba znati granice,i ako se ubaciš u komercijalu,eto belaja. Zašto se ne legalizira,i onda ne bi bilo više ovih glupih stuacija i neugodnosti :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Slucaj-Luksetic-Oboljeli-od-multiple-skleroze-pozivaju-na-legalizaciju-konoplje
"Također se pitaju »na čemu su saborski zastupnici kada misle da će bolesni poslušno trpjeti da im oduzimaju jedinu mogućnost za zdravlje i tjeraju u invalidska kolica i smrt?« "

cccccccccccccc njih ni nema na poslu
http://www.index.hr/vijesti/clanak/neradnici-s-markovog-trga-prijavljuju-se-da-su-dosli-u-sabor-ali-nema-ih-na-radnom-mjestu/779623.aspx
:mrtva_banana: država
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
evo danas opet nova emisija o cannabisu :respect: ljudima koji to sve guraju u javnost jer ovo gledaju mnogi kojima je potrebno a vutra je tu da im pruzi odgovore kad ih pocnu traziti :)

https://www.youtube.com/watch?v=MVqU3my2iYY&feature=youtu.be
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Emisija je dobra jedino u smislu kako se ljudi snalaze. Ova dvojica bi legalizirala
tabletu primjer sa cbdjem a zanemarila ostale kanabinode jer nemaju pojma kako djeluju.
A kanabiodi so djelotvorni u medzusobnoj kombinaciji, ne pa kao jedan samostalan.
Priznali so, da je to političko pitanje/legalizacija/ a vise nije nedoumica da li cannabis liječi.
Cannabis liječi je dajstvo. A žalostno je to da njih bas briga za bolesne ljude i sta bi ljudi
htjeli. Ljecniki imaju moć/oni so jedini kompetentni kako se liječi/ sto so si prisvojili a znamo kamo moć vodi.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
A uvijek je politika u pitanju al kako je vec rekao dolaze izbori a vec ima kandidat koji je spreman iskoristi med cannabis u izbornoj kampanji...meni nesmeta bitno je da ga omoguce i da se prica o tome a na kraju vecina ce se pobrinuti za sebe kao i ja bitno je da znaju da pomaze i da se lako uzgaja a sa ovom emisijom su otisli korak dalje pokazali box i biljke i vjerujem da ce box biti jedan od trazeniji pojmova na googlu danas ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Nažalost :(
Sve je to jedna procedura koja vodi ka smaku ove civilizacije,hahahahahahahahahahaha

Izmješa se marihuana i politika.No dobro to je neizbježno :D
Pa si ja sada evo kontam...neki tamo političar u svojoj predizbornoj laži obeća stoki sitnog zuba da će moci pasti travu legalno :D
I na sljedećim izborima,umjesto da roštiljam ... ja obučem odijelo i kravatu i odem do mjesta glasanja,glasam za 'svoga idola' ...izađem van,zapalim joint.
I uhapsi me policajac :D...koji je tu negdje baš izgubio svoju motorolu.Pa ju traži.

Uglavnom,dobro je da se priča o tome.A nevalja što Marta Gold uskače u rečenice sugovorniku.
Odgledao sam nabrzaka 7 minuta emisije,ostatak kad budem imao vremena :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
ne sviđa mi se šta govore malo marihuana malo medicinska marihuana...marihuana je sama po sebi medicinska tako da samo zbunjuju ljude,netko će pomisliti da ima medicinska koja je dobra i obična koja je droga hahaha
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
http://www.jutarnji.hr/majka-oboljelog-od-multiple-skleroze--izvucite-mi-sina-iz-zatvora--kanabis-mu-pomaze-da-hoda--a-sad-mu-je-sve-gore-/1231972/

mislim, dakle, fotka uz text je skinuta s FB, a k tome mama kaže da nisu ni skrivali šta i zašto sade????


naravno da i ja želim da Huanito izađe što prije iz pritvora i nastavi s terapijom...i da će ga Vrhovni sud osloboditi..i da će se javnost senzibilizirati....ali čini se pomalo neodgovornim, prema samome sebi, objavljivati javno svoju sliku uz kanabis u državi u kojoj se zbog toga ide u zatvor...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
jesam je napisao(la):
http://www.jutarnji.hr/majka-oboljelog-od-multiple-skleroze--izvucite-mi-sina-iz-zatvora--kanabis-mu-pomaze-da-hoda--a-sad-mu-je-sve-gore-/1231972/

mislim, dakle, fotka uz text je skinuta s FB, a k tome mama kaže da nisu ni skrivali šta i zašto sade????


naravno da i ja želim da Huanito izađe što prije iz pritvora i nastavi s terapijom...i da će ga Vrhovni sud osloboditi..i da će se javnost senzibilizirati....ali čini se pomalo neodgovornim, prema samome sebi, objavljivati javno svoju sliku uz kanabis u državi u kojoj se zbog toga ide u zatvor...

Kada bi se svi "odgovorni rekreativci" ponijeli istim primjerom ne bi postojala ni teorijska sansa da se zbog toga ide u zatvor. Da zlo bude vece, upravo zbog tih "odgovornih" hvala bogu zdravih rekreativaca "neodgovorni" bolesnici i idu u zatvor.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and oz

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Papa, to ti je kao ono srednjoj! Ajmo svi markirati! 99% je za, a onaj 1% us*re stvar :icon_lol: Ovo je ipak ozbiljnije od markiranja iz škole, jbga... za markiranje se ne ide u zatvor, pa 99% ipak markira, a 1% ostane shup*k. U ovom slučaju je večina shup*ka, a manjina ide u zatvor...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Marta Gold...hmm....sve super shto radi ovdje na promicanju legalizacije..
ali..prechesto mi njezine izjave mirishu na laaganu reklamu za kompaniju za koju radi..koja je btw. monopolist u nizozemskoj..
( pa me nebi chudilo kako rachunaju i na proshirenje trzhishta..jednom kada bi legalizacija doshla u ove krajeve..jer..znamo kako to ide kod nas.pljuc par € u djep i dobijash na natjechaju.. )
tako da...oni koji vrishte "big pharma ovo..big pharma ono"...hmmm...sorry...ali ..vech ima kompanija koje proizvode med.kanabis a koje se ponashaju jednako kao "Big (bad) pharma"..kada se porazgovara malo sa med.korisnicima iz nizozemske..oni nisu presretni shto nemaju izbora..tj.na izbor im je dato samo ono shto ta kompanija proizvodi (+ mnogi nisu zadovoljni samom chinjenicom da je monopol u igri i da im se brani uzimanje npr.strainova koji bi im ..moozhda..vishe odgovarali )
sorry marta..i svaka chast na trudu u RH..ali...jel.



(monitor.hr ?? isuse..zar oni josh zhive?? sredinom 90.tamo je bio prvi java chat na prostorima ex yu-20-25nas je stalo u sobu..ahhh."sve je lako kad si mlad")
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188