Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.299
2.598
Psihijatri...najveci legalizirani sarlatani na svijetu !!
Sakoman je duduk koji mlati praznu slamu cijelu svoju "karijeru"
Tesko je uopce bilo sta pametno napisati kada se ta bransa spominje.
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
njegova zena ima firmu za prodaju heptanona
Mala ispravka..Njegova zena je samo potpis od njegove firme koja ima licencu za uvoz heptanona,metadona iz zemalja bivse Jugoslavije..
Njemu i slicnima je interes da se pacijent odrzava ljekovima cijeli zivot bez obzira sto struka kaze drukcije.I tako pare idu,puni se..Isti taj Sakoman je dozvolio ljecniku,psihijatru "privatnu praksu"za izdavanje heptanona koje je on doslovno prodavao zbog cega je zavrsio u zatvoru,Naravno..Saki udise svijez zrak..ipak on "ljeci"elitu,zlatnu mladez...
I naravno..trava i legalizacija mu smetaju..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.299
2.598
Kako me ljute ovi sto lupe "ne slazem se" a bez argumenta,bez napisanog slova...cisto onako bezveze se "on"ne slaze hahah
Da nisi dr.psihijatar hahaha ??!!

 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ma iskuliraj bro,100 ljudi 100 cudi svakakih ljudi ima,nemas se sto nervirati.Razumem ja da ti imas stav i svoje misljene koje je po meni na mestu ali ce uvek da se nadje neki tako mali povrsan covek primitivan koji nece i nezna da iskaze svoje misljenje jer je do malopre skidao gace da ga svi j... i onda ovde takvi dodju ubacuju crva samo.Bro pozz od mene i relex ;):joint2:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Vidim da je moje "ne slažem se" uzburkalo duhove pa da počnemo :).

Kako me ljute ovi sto lupe "ne slazem se" a bez argumenta,bez napisanog slova...cisto onako bezveze se "on"ne slaze hahah
Da nisi hahaha ??!!

Psihijatar nisam a napiso nisam ništa jer me u zadnje vrijeme prsti ne služe nešto pa mi treba 20x više vremena natipkati.

Cilj psihijatrije i je stvaranje pacijenata...to su samoprozvani "doktori" koji to zele biti,ali nemaju argumenata.Nemaju sa cime.

Koji je tvoj argument kad već sa takvom sigurnošću govoriš o psihijatriji?

Sve im se svodi na davanje besmislenih dijagnoza koje su nista drugo nego prodavanje magle.

Znači sve psihološke bolesti i poremečaji su izmišljeni?
Kako objašnjavaš depresiju, šizofreniju, PTSP, da dalje ne nabrajam ? Ako je to izmišljeno molim te reci kako da izljećim ljude u obitelji, prijatelje, koje je farmacija vratila(druga je stvar šta su oni sebične, lijene pizde koje ne rade na sebi nego ne shvačaju da su tablete samo kao štaka kada slomiš nogu)

Ovo moje zvuci kao "govor mrznje"....ne samo da zvuci tako ..nego to i je !

Sapienti sat.


ali ce uvek da se nadje neki tako mali povrsan covek primitivan koji nece i nezna da iskaze svoje misljenje jer je do malopre skidao gace da ga svi j... i onda ovde takvi dodju ubacuju crva samo

Tvoja dubina i obrazovaje je sažeta u ovoj rečenici.

I na kraju, zamijenite "psihijatar" sa imenom jednog od naroda bivše Juge, pa me zanima koliko ćete ostati dugo na forumu.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Moj drug je prvi put otišo kod psihijatra kad mu je dete imalo operaciju . Strah za dečiji život je bio toliko snažan da nije bilo lako izboriti se s tim . Posle toga su došli problemi na poslu... velike veresije koje su mu ugrozile poslovanje i opet je išo kod psihijatra - jednom nedeljno , dvajes evrića za sat vremena i lekići .. uvek puna korpa lekova na pultu u kuhinji .. gutao je uredno .. sećam se zoloft nešto za umrtvljivanje ... pa za pritisak .. pa za gastritis .... Redovno je išao i ostalim doktorima ali njegovo zdravlje je bilo ugroženo ogromnom količinom stresa u dugom vremenskom periodu bez ikakvog izgleda da se razreši u ovoj ludoj državi .
Psihijatara nije propustio ni jedne nedelje dvadesetak godina . Ja sam ga jednom prilikom pitala - što te bre taj ne izleči za sve ovo vreme što ideš kod njega ... ode u penziju i ti opet ideš tamo ... Ne sećam se šta mi je odgovorio .. Umro je od infarkta jednog jutra na poslu ... neizlečen od bilo čega ...
Tako da i ja na kontu ovog primera iz mog života mogu da kažem da su psihijatri frodovi. Da ne pričamo kad su u pitanju stvarne boleštine a ne poremećaji .. koliko im tu treba vremena da dođu do pave dijagnoze, kolko su ljudi upropastili , pogrešno lečili , još gore napravili ..
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Nije sve crno i bijelo..svijet je sareno zaheban..
Novac,farmacija, moć, ljudska glupost,laprdanje uma mocnog covjeka,novac...sebicno radeci za svoje dobro - sve ono što kontrolira bijedne male ljude..crno..zbog toga svijet nikada nece biti dovoljno dobro mjesto za pojedinca a kamoli osobu koja ima ogromnih psihickih problema sama sa sobom..kojoj treba pomoc protiv samog sebe i okoline..A pomoc sigurno moze dobiti -čak i pomocu farmacije koliko je napredovala , ma sigurno moze..Ali tu dolazi u igru glupi ljudski um koji drzi konce u kuti, i igra tocno kako mu se kaže i kako misli ..sad jel tu problem psihijatrija ili tipa gospon sakomana?

Psihijatrija, pa i sama medicina..murija..sve bi to u praksi trebalo poboljsavati zivot na mnogo nacina ali imbicilizam je zadrzan u ovom svijetu opasno, sami imbecili svugdje,al u kutama i uniformama ih najgore i opasnije za vidjet, a ima ih bome..
Farmacija je postala takoder sila velika, smjestila se u ovaj svijet zbog profita mnogih i psihijatri moraju biti takoder vrijedne ovce kao cijelo krdo..

Sve je to lose slazem se ali vjerojatno koliko je ljudi upropastio psihic mozda je i toliko pomogao..Mozda je covjeku iz posta iznad, 20 godina koliko je isao kod psihijatra pomogao da preživi svoj zivot i olaksao mu, mislim sigurno je na neki nacin ali koliko je to kvalitetno bilo tko ce ga znati,šareno je..
Da je svijet bolji bolesna osoba nebi dobivala vrecu punu razlicitih tableta od kojih ce mu kvaliteta zivota pasti znacajno.. medicina=farmacija.
pogled iz kornera- lijeka za teske mentalne bolesti sumnjam da ce biti a i ako bude nece pasti s neba.Treba doci do toga..

..vise ni sam ne znam gdje idem s ovim pa bolje da stanem al nadam se da sam dao poantu neku ..ili sam previse filozofirao..onda se ispricavam :) živile diskusije na vutri
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ima jedna;
Odvijetnik zeni kcer i daje zetu za poklon sudski slucaj.Nakon dvije godine zet zavrsi slucaj sa uspjehom,pobijedi,stranka zadovoljna.Medutim otac,punac nije zadovoljan jer;koji sam ti k...c dao slucaj ako ga neces razvuci 10,15 godina.Jer bitno je da pare dolaze stalno,a ne da se pipa zatvori.Tako slicno je kod velike vecine psihijatara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Zatvori u Srbiji su u velikoj meri pretrpani, ali je procenat pritvorenih lica u ukupnom broju zatvorenika relativno mali, navodi se u izveštaju i dodaje da su u Srbiji 2015. godine pritvorenici činili 15,3 procenta ukupnog broja zatvorenika. Na 100 raspoloživih mesta dolazi 106,4 lica. - See more at: http://www.danas.rs/drustvo.55.html...trpanih+srpskih+zatvora+#sthash.0Ts4lYqW.dpuf
citam ovo i nesto se tripujem da je polovina od ovih 15% u pritvoru zbog posedovanja do pola kile i uzgoja par biljaka u LABARATORIJI bre, kako oni to vole da predstave?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Prije par dana sam negdje procitao podatak kako bas u Spanjolskoj postoji zlocinacka organizacija koja se bavi samo iznajmljivanjem kuca,stanova bas samo za uzgoj trave.Znaci doslovno stanove od 100 kvadrate sruse sve zidove,naprave kao jednu prostoriju i opreme za "posao".Zarada im je najam i zastita osoba koji ih "unajme":razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star