Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Da li ovaj gradić novom zastavom želi da privuče turiste?
Opština Kanepi na jugu Estonije na svojoj novoj zastavi ima sliku kanabisa, zato što njen naziv na estonskom jeziku znači kanabis.

DdQpeMoXkAUYinU.jpg

Andrus Sime, gradonačelnik Kanepija, mesta sa 2.500 stanovnika, kaže da je krajem 2017. godine održan referendum na kojem je 80 odsto glasača odabralo taj dizajn zastave, srebrni list kanabisa na zelenoj pozadini. U ponudi je bilo sedam vrsta dizana.
Kanepi je izabrao novu zastavu nakon što su se tri opštine spojile u jednu nakon prošlogodišnjih administrativnih reformi, prenosi Nedeljnik.
Sime kaže da su se listovi već decenijama koristili kao heraldički simbol u lokalnim grupama, i da nova zastava nije naišla na protivljenje u Estoniji iako je kanabis ilegalan u toj zemlji.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ma brate, znam, nisam idiot, samo rekoh da nema logike da stave grb necega sto je ilegalno u toj opstini. (da, opstina a ne grad)
Razumijes?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Ako si već iskiristio cvijet, što ti ostaje za uništiti? Da se neće netko predozirati listovima? Svašta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
https://www.blic.rs/vesti/hronika/i...u-je-to-bio-znak-da-nesto-nije-u-redu/c3r41x3

Ne znam jel ovo već linkovano ... reče mi jedan drug malopre . Od vesti veći upiš su komentari ... Narod još uvek veruje da je marihuana droga i sad se trkaju ko će više da ispljuje ovu ženu ... " narko baba i td ...

Najbolji komentari: - Trebalo je da krade struju i da nikog ne uvredi ! hahaha
~Penzioner : Žao mi komsija sto nisu videli akciju hapsenja


Inače su je provalili zbog računa za struju od 400 000 dinara ... verovatno je ušla u CRVENU zonu sa 260 biljaka .. i policiji je to bilo sumnjivo !
Zanat izučila od muža Holanđanina koga su već jednom apsili zbog iste stvari , ali on više ne živi u zemlji apsurda Serbiji ...

Po mom mišljenju za zatvor je elektrodistribucija kad nadžidža toooooliki račun za lampe ko zna kolko je to kw ? Ima li neko predstavu?

Da, i našli su joj i 800 graaaaama spremno za prodaju !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud