Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
"Poseban problem za zaposlene predstavlja odlaganje dokaznog materijala – opojne droge, posebno marihuane, koja zbog specifičnih svojstava i karakterističnog mirisa, u tim uslovima, a u odsutnosti adekvatne ventilacije, ugrožava zdravlje zaposlenih“, istakli su iz Višeg tužilaštva."

Znači, ovi popušiše boga oca...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ne sedajte u kola sa kriminogenim strukturama !!!
Od ovog novinara mi se steže želudac .. a i od ovog fićfirića "poznatog" advokata ... samo lupaju, lupaju, lupaju ... Kao kad kandidat za posao preko SNS napredne veze odgovara na pitanja komisije .... znači priča samo da se dodvori nekome - šta je istina .. uopšte nije važno .. Otvoreno zastrašuju ... jedno umanjuju drugo uveličavaju .. pa tako se radi i na sudu .. samo što pare najbolje završavaju poso ... Ako imaš pare mož da platiš nekog da ide u zatvor umesto tebe... Da platiš zeca da padne umesto tebe a ti završiš veći dil ..

Evo juče kod Merdara uvatili Albanca iz Prištine sa 25 kila hedova .. turio čovek u koferče i krenuo kombijem ... Njivče celo u koferče stalo ...
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Nema 'leba bez motike, okopavam narkotike ( iz narodne proze ispod texta )

Kod nas će da legalizuju kad cena padne i kad svi na svetu budu sadili ... a ko zna ...možda neće nikad jer kod nas se buzdovni pitaju a ko sme Bati da uzima poso ??? još malko i neće više biti firme koja nije njegova
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
SDP je i prije bio za legalizaciju, za njihova mandata su legalizirali za medicinsku upotrebu, htjeli su za sve svrhe.
ali je otpor bio prevelik. Mislim da to ide u dobrom smjeru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
To je skupljanje glasova, ali ja se nekako nadam da ce HDZ otrgnut tu ideju u jednom trenutku, jel nas vise nis ne moze spasit, svi su van osli, osim turizma i travice, te poreza od nje. Druga strana medalje je sto smo veci vjernici od pape, pa ce se to tesko progurat, a i bit ce svakakvih sranja po jadranu, hitnih slucajeva od napusenih teenegera do saobracajki, a dalmacija i ovak jedva trpi turiste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Koja Dalmacija? Ko će u Dalmaciju ako u Slavoniji bude more zelenoga? :p

Sve se bojim da ako kod nas dođe do nekog vida legalizacije za vladavine trenutne mafije, neće niko od nas sitnih ni primirisati lovu od tog biznisa, opet će bagra zakonima pogodovati nekom velikom da ne bi slučajno i raja koju paru zaradila...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Ima u tome nešto, al džabe nam vutra dok narod gladuje. Ionako i bez obzira na zakone svake godine sadimo.
Pare narodu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam