Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143

Oko 40 posto ovih paketića je imalo i okus fekalija, kaže se u studiji.


baš me zanima ko je to utvrdio i na koji način ? ukus !!!! šta sve neće naučnici da rade za nas, samo da bi nas zaštitili ... c.c.c.

a ne kapiram potrebu zgražavanja i zgađivanja naroda .... valjda je i ovo zastrašivački tekst ...... ko i sve što je propaganda u vezi kanabisa ko droge .......
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
znaci to da oni i pored dekrimilizacije? i dalje imaju sipt... ups, albanku :D
vi se kao nesto profinili, pa zaboravili sta smo konzumirali dok nismo poceli sopstveni grov?
to odande je prepuno stajnjaka, ne bi me cudilo i da u toku zavrsnog cvetanja oni idu kroz njivu i bacaju/zalivaju fekalijama, a ne samo kad zaoru i nadjubre.
secam se nekad davno kad stigne neka vutra....
uuuuuuuuuuuuuuuu, ova mora da je dobra, mirise na konjsku pisacku :lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Nije to na vutri nego hašu, imaju ostatke govana zato jer ih pakuju u "kapsule" duljine pola prsta (kojih 5-10g) zamotane u kuhinjsku foliju (celofan) i to gutaju kad idu iz Maroka, pa onda piju laksativ i stave cjediljku na šolju... :D Zato sam i napisao gore da me ne privlači taj španjolski šit (pun intended). :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
To se dobije kad starci ne pričaju sa djecom. Djeca su mali ljudi, nisu inferiorni prema starijima ni u kojem smislu i sposobni su sve shvatiti ako im se lijepo objasni. Komunikacija je ključ svega. Skrivanje od vlastite obitelji, pogotovo u obliku prešućivanja djeci ("jer su mali i ne bi shvatili") je štetno :) Nitko nema na temelju svojih godina "pametovati" ikome, to je samo brojka, jedino što se broji je iskustvo i koliko je tko naučio iz iskustva, ima puno mladih koji mogu "biti tata" mnogo starijima od sebe.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Neće seljak po Slavoniji saditi konoplju već bogati prijatelji iz Europe.