Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143

ova vest je bolja ( debilnija ) najveća zaplena narkotika u lozničkom kraju - wooow deca sadila ... sad ih zatvorite u ćelije zbog dva kila svežeg lišća i stabljika i prevaspitanje će biti slavodobitno !!!

u međuvremenu u Americi advokati trljaju ruke - jer će biti naveliko procesa za nadoknadu štete ljudima koji su robijali zbog biljke ...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
u međuvremenu u Americi advokati trljaju ruke - jer će biti naveliko procesa za nadoknadu štete ljudima koji su robijali zbog biljke ...

Kako to misliš? Takvo nešto ne postoji, niti sam ikada čuo za nešto slično. Zakon je stvar "javnog konsenzusa" (iako svi znamo da nije, ali to efektivno znači "do jučer smo ovako, a sada ćemo drugačije" i nikome ništa) i kada se zakon promijeni, oni što su sad na robiji će biti pušteni, ali ne će biti nikakve "nadoknade štete" za bilo šta. Jest da se ameri tuže oko svakog sranja, ali ne vjerujem da može doći do nečega takvoga. Jedina osnova za takvo što bi bila da se ide na dokazivanje kako kriminalizacija kanabisa direktno krši ljudska prava, iako i to ne prolazi jer bi već svuda u svijetu netko progurao igrajući na tu kartu.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
drugari - američko pravo je precedentno pravo .( sudi se na osnovu zakona i na osnovu presuda ) . i kod njih je sve moguće .
bila je priča u onom filmu Grass is greener - u kome su govorile aktivistkinje na tu temu - pokrenuće oni te slučajeve za nadoknadu štete i potrebna je samo jedna presuda u korist crnca koji je robijao zbog lične upotrebe ... to im je plan da bi na taj način dobili pare da plate licence za uzgoj ... a to sam pročitala i na nekom portalu o kanabisu ... green flower media ili tako nešto ... ( slično ko što su logoraši primali neke nadoknade štete za svoja stradanja )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
TO JE JEDNA OZBILJNA SVETSKA ORGANIZACIJA - NE BI ONI TAMO NEŠTO LUPETALI
" MARIHUANA JE JEDNA JAKO OPASNA STVAR !!"

Ja ne znam zašto imam želju da ih sve izlupam tiganjem po glavi ....
Ona ne zna da li je (tamo neki ) bolesnik imao 15 ili 30 kila marihuane .. ali zato sve ODLIČNO zna što nije istina .....gggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

CELOJ HRVATSKOJ TREBA NA GODIŠNJEM NIVOU 200 DO 500 KILA MEDICINSKE MARIHUANE A HUANITIO JE IMAO 30 KILA !!!

I ovi moroni sede na nacionalnoj televiziji i baljezgaju šta im padne na pamet iz njihove organičene perspektive i oni imaju uticaja na zakonska rešenja koja se tiču hiljade bolesnih ljudi koji čekaju da se ovakvi ------------- biiiiip ------------ smiluju

Niko od njih nije probao thc ali ODLIČNO ZNAJU KAKO DELUJE ...
na žalost pomaže kod osećaja mučnine posle hemoterapije ... i to je crta do koje su izašli ! ! ! sve ostalo je na nivou trača - čuli smo , priča se .. kaže se napušen ili stound !!!

Akohol nas čini veselijim i društvenijim a marihuana nas čini pasivnim ......... DROGE I NARKOMANI !!! druga crta preko koje se ne prelazi , iako sve vrišti od želje da se narkomani vrate u svet ne-narkomana ( alkoholičara, nikotiničara, tračara , bensedinaša ... bezmozgaša itd )

Osuđivanje generalno i pojedinačno od strane ljudi kojih se nešto ne tiče je samo u cilju lične promocije ... posle nekog vremena shvatiš da su sve to samo prazna lupetanja pogotovo ako neko ima titulu i autoritet .... strašno je u kakvim vremenima živimo .......
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
aa gle ovde

Činjenice o marihuani: Koje vrste postoje, pomaže li kod anksioznosti…

prestao sam da citam kod ove "cinjenice"

Koliko vrsta marihuane postoji?
Postoji indijska konoplja, a postoji i skank, ali i mnogo varijatni između.
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
TO JE JEDNA OZBILJNA SVETSKA ORGANIZACIJA - NE BI ONI TAMO NEŠTO LUPETALI
" MARIHUANA JE JEDNA JAKO OPASNA STVAR !!"

Ja ne znam zašto imam želju da ih sve izlupam tiganjem po glavi ....
Ona ne zna da li je (tamo neki ) bolesnik imao 15 ili 30 kila marihuane .. ali zato sve ODLIČNO zna što nije istina .....gggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

CELOJ HRVATSKOJ TREBA NA GODIŠNJEM NIVOU 200 DO 500 KILA MEDICINSKE MARIHUANE A HUANITIO JE IMAO 30 KILA !!!

I ovi moroni sede na nacionalnoj televiziji i baljezgaju šta im padne na pamet iz njihove organičene perspektive i oni imaju uticaja na zakonska rešenja koja se tiču hiljade bolesnih ljudi koji čekaju da se ovakvi ------------- biiiiip ------------ smiluju

Niko od njih nije probao thc ali ODLIČNO ZNAJU KAKO DELUJE ...
na žalost pomaže kod osećaja mučnine posle hemoterapije ... i to je crta do koje su izašli ! ! ! sve ostalo je na nivou trača - čuli smo , priča se .. kaže se napušen ili stound !!!

Akohol nas čini veselijim i društvenijim a marihuana nas čini pasivnim ......... DROGE I NARKOMANI !!! druga crta preko koje se ne prelazi , iako sve vrišti od želje da se narkomani vrate u svet ne-narkomana ( alkoholičara, nikotiničara, tračara , bensedinaša ... bezmozgaša itd )

Osuđivanje generalno i pojedinačno od strane ljudi kojih se nešto ne tiče je samo u cilju lične promocije ... posle nekog vremena shvatiš da su sve to samo prazna lupetanja pogotovo ako neko ima titulu i autoritet .... strašno je u kakvim vremenima živimo .......
A jbt, pa ovaj jadan neznam niti terminologiju niti pricati i ima problema sa sastavljanjem prostih prosirenih recenica. Ugasio sam nakon 2 min. lol