Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Ne znam koliko pratite vijesti i lokalne vijesti ali nikad ovoliko ljudi nije popadalo kao ove godine, ne znam koji vrag se događa sve mislim neka akcija, čistka dilera kada ono k, ljude hvataju na ulici sa manjim količinama vutre i rade im pretrese i to pišu po novinama??? Znači dno dna:poop:
 

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
To se i ja pitam zadnjih mjesec dana. Jako puno da. Vijesti su samo padanja i korona uglavnom. Ali većinom vidim da je to outdoor. A kako i ne kad nonstop helikopteri nadlijeću. A traže i izbjeglice pa usput vide naše šumarke + dronovi... ima toga danas nažalost...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Dronovi, helići, foto-zamke (kamere na senzor), prašinari po šumama i putevima, nikad rizičnije doba nije bilo za uzgoj, pogotovo za ljude uz granicu (bilo BiH ili Slo). Ove godine sam se nekoliko puta okrenuo 300m od sajta jer mi je osjećaj govorio da nešto ne štima. Jednom sam čuo dron u daljini, jednom vidio tragove vozila gdje ne bi trebali biti... U berbu sam išao pred sumrak, kanta sa nekoliko gljiva unutra, par krugova oko sajta da provjerim, zgrabio cijele biljke i gas putem koji sam prije provjerio da nema skrivenih kamera.
Oduvijek je ovaj hobi bio rizičan, al šta nam sad rade, tjeraju nas da se u nindže pretvorimo.
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
@Zlo&Naopako kaj ti se je lik predstavio po imenu?I sam bih napravio kao i ti. Mene čudi kako i one koje ulove i sa čak manje od 50g.odmah nazivaju dilerima? Nigdje se ne piše konzument. Ljudi kakva su vaša saznanja o legalizaciji u rekretivne svrhe na našim prostorima?Čini mi se da je Slovenija najnaprednija po tom pitanju.Može odg. i na pp. L. P.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
u rekretivne svrhe na našim prostorima
A ovaj film se neće skoro gledati na našim prostorima nažalost, za medicinsku upotrebu možda nekada, mada ja mislim da u Srbiji u narednih 10 godina ako bude biće super(medicinska), mada teško, nadam se da grešim.
Makedonija mi izgleda kao dobar kandidat ako pričamo o balkanu.
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Ne mogu to razumjeti da mi balkanci u nečemu dobrom uvijek moramo biti zadnji. Mišljenja sam kao i ti,da treba još 10g da se nešto dogodi po tom pitanju.Kaže mi jedna frendica u SLO ako imaš potvrdu od doktora da smiješ imati kanabis kod kuće ako si bolestan, bar ona tako reče. Neću puno pisat skretat sa teme i spamat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Bravooooooo :clap:::respect::mario:::clap::
Eto nanjušili smo ih koj dan pre nego što se desilo :D
Nadam se da će i ostale zemlje u okolini, kada vide koliki će prihod makedonija da napravi, možda videti to kao odličnu ekonomsku priliku pa i one krenu tim putem. Raduje me to što sam pročitao za sloveniju i HR za recepte od lekara, samo napred!
Sorry na spamu!!!
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233