Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
To ti sad dodze da se svi mi koji pusimo pocnu prepravati da su tesko ovsni i da nikako ne mugu bez vutre, pa da i nama daju na recept...LoooOOOoooL...:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA joj neće sigurno na plivinoj stranici biti išta pozitivno o kanabisu već je bilo baš priče o tome i malo proguglaš i naiđeš na neka istraživanja da su ti isti dijelovi mozga koji se smanje kao po ovom istraživanju zapravo povećaju i bla bla gluposti "britanskih znanstvenika" i sličnih
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Kad vidim ovo,prosto mi se place koliko su glupi vlastodrsci na ovoj planeti.marihuana se pusi od kad je covika i svita i tek u savremeno debilsko doba su odlucili da je zabrane.Bitno da ima na svakom koraku pijanih debila koji su potencijalne ubice i siledjije.Jadni mi sa svjetskom debilskom vladajucom garniturom.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
u pravu si djunga, al kapitalizam to gleda malo drukcije..

covjek na alkoholu je manje produktivan nego covjek na kanabisu, ALI
alkohol sa sobom nosi teske fizicke posljedice pa ga se 90% ljudi vrlo brzo i odricu zeleci sacuvati zdravlje i zato je legalan.
kanabis nema malignih posljedica po organizam, pa ljudi nemaju razloga prestati, a to ne pase kapitalizmu jer opada produktivnost populacije.

Drugim rijecima ljudi pocinju razmisljat zasto, i za koga rintaju kao bedni crvi citav zivot pod stresom i u bolesti, kad mogu lec sa dragom u mrezu razapetu medju 2 stabla i svirit frulu..

to NE pase kapitalizmu.. pogledajte jamajku.. raj na zemlji.. tako je nekad svugdje bilo :)
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Slazem se sa tobom,ali nije marihuana bitna ni najmanje za kontanje svjeta.Uzmes svete knjige i u njima pronadjes odgovor za sve zivo sto te zanima.Evo primjer sta sam nasao, sto je jedna sveta osoba rekla kad su je pitali za ujedinjene nacije.Rekao je ne, nisu oni ujedinjene nacije ,vec ujedinjene zivotinje koje su zedne moci i krvi,ali kratko im to traje,a za uzvrat ce ispastati citavu vjecnost.marihuana je biljka koja moze, da da, covejku jednu dozu spoznaje, ali ipak je cista svjesnost najbitnija.No u ovim svjetu ludjaka,meni dodje kao lagani stimulans ili ti posto sam jako u strasti,malo me spusti pa mi se lakse nositi sa tim.Veoma sam produktivan i radan,kad sam pod uticajem marihuane i nikad osim jankija me niko nemoze prokljuviti da sam uradjen.Najveci mi je filing kad uradjen pricam sa pandurom pa mi kaze da bi sve koji duvaju pohapsio na dugo,a nevidi da sam uradjen.Ne zelim da vrjedjam pandure,ali brate vecina ih je strasno glupa.Primer,mene ce zaustaviti na bicikli jer nemam svjetla i to sve trlja ruke kako ce me kazniti,a pored mene prodje 3 kamiona i mozda bas oni nose neku robu koja bi im dala cin i platu,recimo koka ili heroin.No ne vrjedi se nervirati jer na ovom svjetu nema pravde,mozda posle 3 svjetskog rata ona saka ljudi koja ostane na planeti ce razumjeti bolje svjet u kojem zive,pa im neko ko bude pusio ganju,nece pasti za oko.Brate ne proganjaju oni nas zato sto pusimo,vec one koji dilaju na svoju ruku,jer kad bi mi imali pravo da sadimo za sebe,kako bi drzava zaradjivala za zivot.Svugdje na svijetu glavni diler je drzava,a javna tajna je da je cia glavna za drogu u svijetu.No kao sto reko,neko to od gore gleda sve,a povretak iz pakla im nece bas biti lagan.