Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ovo u Velikoj Britaniji je preludo. Konzervativci ustraju u zakonu samo da bi pokazali snagu te ignoriraju izvješće znanstvenika. Promjena klasifikacije i nije tolko strašna za prosječnog pušsača jer zakon ima "namjernu" rupu. Znači ako prvi put padneš ide usmena opemena, drugi put prekeršajni sud, treći put kazneni. Caka je u tome što ne postoji evidencija usmenih opomena znači policajac vam uzme travu i izrekne opomenu čak niti nemoraš u stanicu ako nije puno, ako vas drugi put ulovi neki drugi policajac nejdete na prekršajni nego opet opomena jer kako bi on mogao znati da imate opomenu jer ne postoji evidencija. Ako vas dva puta ulovi isti policajac šta reć...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
heheeh

According to Arnold, marijuana “is not a drug, it’s a leaf.”

Znao sam ja uvijek da je terminator pametan momak :D
 
31.01.2009
15
0
0
38
Dobar link ROX....vidimo,svi narkomani,ubojice i silovatelji...i jedan cybernetic organism,a living tissue over a metal endoskeleton. Vi'is sto trava cini od ljudi,tcccc....
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Evo nisu vijesti iz novina, al su vijesti....
Gledam danas popodne BBC Worls News i javlja se reporter iz Izraela. Tamo mu gosti neki momak 25-30godina(neka akcija mladih) i stariji covjek koji je preživio holokaust.
I zalažu se za legalizaciju cannabisa u medicinske svrhe, kolko sam skuzio stari je puno vise govorio.
Kako kaze to je potrebno ponekad starijim ljudima. Valjda je o tom pokrenuta i rasprava u parlamentu... Sad ako je neko gledo, pa nek bolje pojasni.
Uglavnom mislim si ja ako židovi to naprave, pa onda ce svi:)