Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
što danas čitao u glasu slavonije u crnoj kronici kao neki lik pao
s 3.5 grama.
i sad ga oni idu gonit za to...
smješno jel ima se o tooooliko stvari bitnih pistati oni pišu tu kak je neko imo 3.5g marihuane i sad svako trea znat da je on pao i da ce ga se kazneno gonit a on jadan jedva i to rjesio i ond pao :(...
gluposti..
debilane..
i ostala zešče zajbane sranjo.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ma ne brini se. Nemaju 21 godinu, primjenit ce se odredbe suda za mladez, dobit ce uvjetne i mir :)

I onda mozda nauce kako treba uzgajati :))
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Nebahat Albayrak, doministar pravosuđa, najavio je da bi zbog toga moglo biti zatvoreno osam zatvora, što bi dovelo do gašenja 1200 radnih mjesta.

...Kao privremenu mjeru, Nizozemci planiraju i uvoz robijaša iz susjedne Belgije, koja još uvijek ima manjak mjesta u zatvorima.

To ti je ekonomska logika. Treba stvarat kriminalce da ljudi ne ostaju bez posla. sve je to jedan začaran krug.
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
otvaram danas blic,i bogami imam shta da vidim...protiv mene i protiv nekog dalibora sprovedena krivichna prijava..strpali su me u istu rubriku sa tim daliborom kod kojeg su nashli nekoliko paketica heroina,spremnih za preprodaju...inache negde decembra su me panduri sa 2 ortaka navatali sa jednim dzointom,tj. iglicom..prijava mi josh nije ni stigla,a u novinama pishe da sam konzumirao i preprodavao...!!!!!!!!!!!!!!!!!alo tupangerosi,jedan bedni dzoint..!!!pored ekonomske krize i moguceg nuklearnog holokausta oni su mene stavil,i u hroniku i to sa nekim ko preprodaje dop...!!!!!sramota:violent018::violent018::kenny_revenge::icon_mad::icon_mad:
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
pa jes ti luuud?
jeote pisi tim novama da su isijoti i da neas nist stim....
ono da se opamete... ono posalji im melj od prijeatelja il od sebe kak godos da to opovrgavas sve sta ja znam ono to je za tuzbo osnovana kleveta i sranja ono nije zajebancija .......
sje.bi . ih...