Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
citiram:"sadašnji zakon mora mijenjati jer se njime ništa ne rješava. Rezultat su puni zatvori, pretrpani sudovi i slobodni dileri."
Treba mijenjati zakon o lakim i teškim drogama
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
..po daj bože NOVOM ZAKONČIČU(hrrr.)

če moreš da imaš 2 ljepotice os.uporabu..!!!

...a šo je sa klonovimaa..;)):2flip:
neka neka bar neki poKoraK..!!:dog_walk2:
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
TAKO JE!!!! Korak po korak!!! Svaka promjena u smislu napretka je bolja.! Yeah!!! Možda dođemo na svoje, pa dvije-dvije!!!!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Komentar u jednom od ovih linkova - Politika je najveća droga!
Tko god to napisao nije pogriješio,a uopće se ne sekiram jel misle mjenjat zakon
ili ne jer ako uzgajaš šutiš i pušiš,a oni nek i dalje ganjaju mlađariju
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
al nemoš izjavit da su sve droge iste, jednostavno nemožeš. to je tolika glupost da neznam uopće s čim da ju usporedim, neznam. Kao da kažeš za sve ljude koji piju sok od naranče da su nacisti. ono, bizarno.

i onda još navoditi neke statističke crne podatke o narkomanima prešutno pretpostavljajuči da tu spada trava, halucinogeni i čokolada.

pa šta je to za političare i naciju?


ja bi kao prvo zabranio upotrebu pojmova "droga" i "opojna sredstva" jer okida potpuno pogrešna izmanipulirana programirana značenja koja idu uz njih. Razmislite, kad bi bilo zabranjeno upotrbljavati te riječi raspao bi se sustav pogrešnih uvjerenja koje su sagradili u umovima ljudi.
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
komentar sa jednog od linkova



Pa ljudi moje zaista ne mogu shvatiti neke komentare.
Droga je droga i naravno šteti u svakom slučaju, bila ona laka ili teška.
Tko god je ovisnik o teškim drogama , krenuo je od lakših droga.
spacer.gif

Dobro je vlada rekla.Droga je droga,i ne smije se legalizirati,jer je to pocetak kraja svakog tko pocne konzumirati,a i stajaliste crkve se poklapa ovom vladinom


jesu oni čuli za sekularnu državu odvojenost države od religije
droga je droga ne smije se legalizirati????? ako je droga droga onda treba i alkohol cigarete kavu čaj i misno vino zabranit i ljude trpat u zatvor zbog šalice kave.
ako treba biti legalno misno vino zbog prava na vjeroispovjest onda se treba i rastafarjancima dopustit konzumiranje marihuane ali ne samo je njhova vjera prava vjera.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ja neznan sta je tu cudno, jebe se mene za misljenje vlade jeli TRAVA droga ili ne, dal je ubacuju u isti kos sa heroinom, kokainom itd...Problem je u nama samima, problem je u nasim roditeljima, babama, didama, kurcima i palcima, hebemu mater i nama i toj balkanskom mentalitetu...štuf smo narod, koji samo sere i kuka a kad triba nesto pduzeti jaki smo samo na ricima...mene iskreno niti malo nedira oce li se trva dekriminalizirat, legalizirat ili nesto trece, dok smece nije pred mojim vratima jebe me se, kad bude kukat cu i srat...i ako nas nesto muci, ako nam vlada ne radi po volji, ako je toliko mrzimo na ovom forumu a i na 99.99% drugih zast onesto ne ucinimo? Zast ose ne ustanemo i recemo DOSTA JE VISE!? mi strajkove organiziramo po pola godine da bi vlada obecala, mi budale nasile i tako bezbroj puta, a kad se nesto i organizira dode par stotina ljudi i sad ti ocekuj cuda... a primjerice u franckuskoj dode do opceg strajka u sekundi, jebe ih se slozni su i neodustaju, a kad im prekipi zapale pola drzave pa dode svoj na svoje....ma zanemarite malo sam isfrustriran, al ostat cu samo na kukanju i pisanju...:icon_lol:
 
29.01.2009
43
1
8
33
"Upotreba opojnih sredstava veoma je rasprostranjena među mladima. U Sjedinjenim Američkim Državama oko 7% mladih često konsumira marihuanu, a oko 15% kanabis."


hehe,brutalno.
ceo text je malo konfuzan ali ovo je pobednicka izjava.
 
22.04.2009
34
3
0
35
ko je ta kosorka, neka boginja, neko vise bice, otkud joj pravo da zabrani odraslom coveku da uziva travu? to nije liberalizam. to je ono 'you have the freedom to do as we tell you'.
sujeta je zlo
 
10.02.2009
32
0
0
34
treba sad pricekat travanj i vidjet sta ce od svega toga bit
bilo bi odlicno kad bi bili u stanju izvest drzavni udar, ali ne zbog problema s vutrom vec iz vishe razloga sto netrebam uopce navodit, a mislim da se problemi ne ticu samo rh...josh koja godinica pa se nadam da cu bit u stanju malo se vishe ukljucit