Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
skoro_normalna je napisao(la):

"pronašla stabljiku marihuane visoku 2,20 metara, grančice iste biljke teške 94,6 grama,
jednu suhu grančicu sa lišćem i cvjetnim vrhovima marihuane težine 4,5 grama te jednu
oguljenu granu dužine 90 centimetara."

I našli su još jednu grančicu sa listovima,sendvič zamotan u foliju
te par većih grana sa 3 kobasa u čelo ovakvim novinarima.:punch2:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Baš sam to mislio stavit Chupo....

Nego, u vezi tog članka, e, kolko gluposti je nasrano, nemogu vjerovat....

ovisnost, prometne nesreće

A najjače mi je:

"...slijede Australija i Novi Zeland, ali se čini da se problem širi i na svjetskoj razini."

Kad sam ovo pročito meni u glavi samo došlo "a koji to problem"....

xD
 
10.02.2009
32
0
0
34
marihuana je najgore zlo
koga briga za to sto ljudi umiru od alkohola ili sto se npr. od marihuane ne moze umrjet
nedaj boze da se sav novac od prihoda od te opasne biljke umjesto u dzep nekih tamo kriminalaca slije u drzavni proracun jer onda bi cak mogli izgradit koj vrtic ili bolnicu vishe
kazem vam, marihuana je zlo. cuo sam na telki
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Khan-Abis je napisao(la):
marihuana je najgore zlo
koga briga za to sto ljudi umiru od alkohola ili sto se npr. od marihuane ne moze umrjet
nedaj boze da se sav novac od prihoda od te opasne biljke umjesto u dzep nekih tamo kriminalaca slije u drzavni proracun jer onda bi cak mogli izgradit koj vrtic ili bolnicu vishe
kazem vam, marihuana je zlo. cuo sam na telki


Da, žalosno je da u 21. stoljeću uz istraživanje svemira još uvijek vjerujemo (tj. vjeruju) u ovakva sranja i ne vidimo pravu istinu......

Ljudi su oduvijek bila najgluplja vrsta na planeti
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Jos zalosnije je da je od 2008e za rat u Iraku potroseno preko 900 milijardi* dolara!
A godisnji budzet NASAe je oko 15ak milijardi! Hebote dosad smo vec mogli putovati na Mjesec za godisnji odmor.
*(900 milijardi = 900.000.000.000)