Više sile

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

VUTRAŠ

Banned
Banovan
30.12.2007
2
0
0
43
Zanima me koliko vas vjeruje u neke sile koje ljudi osjecaju u napušenom stanju a kad su normalni ne, zna li itko nesto vise o tome?
 
13.04.2009
30
0
0
33
ja kad san napusen mozak mi bolje radi lakse primjecujen neke ''patterne'' u zivotu bolje kuzin kako to sve u biti funkionira, jednostavno doden u neko stanje uma sto nemogu kad san normalan
al ja mislin da je to zato sto kad san high asocijacije odma bolje idu i mogu se skoncentrirat na neke stvari lakse nego inace, kad se ufilman u nesto samo o tome razmisljan i doden do nekih vrlo zanimljiv zakljucaka koje uglavnom poslije zaboravin haha
 
13.04.2009
30
0
0
33
ja kad san napusen mozak mi bolje radi lakse primjecujen neke ''patterne'' u zivotu bolje kuzin kako to sve u biti funkionira, jednostavno doden u neko stanje uma sto nemogu kad san normalan
al ja mislin da je to zato sto kad san high asocijacije odma bolje idu i mogu se skoncentrirat na neke stvari lakse nego inace, kad se ufilman u nesto samo o tome razmisljan i doden do nekih vrlo zanimljiv zakljucaka koje uglavnom poslije zaboravin haha
 

VUTRAŠ

Banned
Banovan
30.12.2007
2
0
0
43
u napusenom stanju se na neke stvari lakse skoncentriran ali na neke ne mogu nikako, sve ovisi kako me pukne, ugl najvise volin sidit i neradit nista, i samo uzivat u fimovima koji me nose
 

VUTRAŠ

Banned
Banovan
30.12.2007
2
0
0
43
u napusenom stanju se na neke stvari lakse skoncentriran ali na neke ne mogu nikako, sve ovisi kako me pukne, ugl najvise volin sidit i neradit nista, i samo uzivat u fimovima koji me nose
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
hh vise sile grozno, evo ja sada osjecam da je ovaj cokoladni kolac prefin i to mi bas ono predobro, ali nikaki elijeni, mozda ak spalim jos jedan:D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
.... divlja svinja me napada, malo pre je otero al se opet vratila .... :))
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
ja isto se oduzmem pa proputujem na mozdanim valovima samo gledam ljude uopce ih ne slusam. volim se posaadit u kauč i kljuc cameru okrenut u televiziju i pustit malenog čovječuljčića da mi vrišti od sreće u glavi i razmisljat o onim nebitnijim stvarima do zadnjeg detalja.... :D

nema više sile. samo sam oprezan i bez greške.