Vicevi...samo vezano za duvku!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Mozemo li ovde da skupimo sto vise viceva koji imaju veze sa nasom biljkom ili duvkom,ali samo takve viceve,nista drugo...Neka budu na jednom mestu.Hvala!
Evo ja cu da pocnem:
Duvaju medo i lija na obali pored reke,nailazi zeko.
Zeko: -Sta to radite?
Medo: -Evo duvamo.
Zeko: -A kako se to radi?
Lija: -Povuces dobar dim,zaronis u reku,odes do druge obale,zaronis opet,vratis se ovamo i tek onda izduvas dim!
Povuce zeko dim,zaroni,ode do druge obale,izroni,ne moze vise da izdrzi,izduva,unezvereno gleda okolo.Nailazi nilski konj.Zeko pokidan.
Nilski konj: -Zeko sta ti je?
Zeko: -Nemam pojma,idi pitaj liju i meda eno ih preko!
Zaroni nilski konj,izranja ispred lije i meda,a oni u panici vicu;
- IZDUVAAJ ZEKO,IZDUVAAAJ !!!!
 
28.11.2011
1
3
0
35
Bila 3 lika na odvikavanju u černakolu, 1. na brzini 2. na tripu i 3. duvač žike. 1. kaže ajmo razbiti vrata ispizditi čuvara i pobječi, te 2. na tripu odgovara, imam ja bolju ideju ajde da se pretvorimo u vodu prođemo ispod vrata i čuvara i izađemo van kao da ništa nije bilo, i 3. odgovara ma dečki ajmo mi to ostaviti za sutra. Nisam ni malo vješt s interpertiranjem viceva, ali nadam se da vas je bar malo nasmijao što jest i krajnji cilj.
I evo još jedan bonus zašto trava pase travu?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da probam jos jedan.

Naduva se lik dobre trave,izadje na ulicu,naleti na pandura.

-U bre kakav si,daj dokumenta!
-Ma pusti me molim te,ne znam gde sam...
-Daj odmah dokumenta!
-E,stvarno ne znam gde se nalazim,sta si dosadan...
-Znas li ti ko sam ja?
-O,sta je ovo,ja ne znam gde sam,ti ne znas ko si....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Sjedi Zeko u čamcu i dimi joint. Dopliva do čamca zlatna ribica i pita ga "Zeko, što to radiš?"
Zeko odgovara "pušim travu."
Ribica " Daš i meni dim?"
Zeko "Ma jok ribice, nije to za tebe."
Preklinje ga ribica i na kraju on popusti i objasni joj "Povuci dim i zaroni duboko i ne puštaj dok ne zaroniš jako duboko."
I tako ribica zaroni duboko i kada više nije mogla držati, ispusti dim. Pliva ona tako lijevo, desno, i naiđe na kita koji ju upita "Ribice, što je tebi"
Ribica odgovara " Ma zeko puši travu pa mi dao dim"
Kit "A što misliš, dal bi i meni dao?"
Ribica "Nemam pojma, eno ga u čamcu, pa ga pitaj"
Zeko sjedi u čamcu, ubijen kao stoka, kad izranja kit, a zeko poviće "PUŠTAJ RIBICE PUUUUUUUUUUUUUUUŠTAAAAAAAAAAAAJ"
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo nek se nadje ovde i onaj stari.

Duva zeko,nailazi pile.

-Zeko sta to radis.
-Duvam travu.
-Daj i meni malo.
-Evo ti.

Povuce pile dim.

-Sta osecas?
-Nista!
-Povuci jos jedan.

Povuce pile jos.

-Sta osecas?
-Nista!
-Povuci jos jedan.

Povuce pile jos.

-Sta osecas?
-Nista!
-Povuci jos jedan.

Povuce pile jos.

-Sta osecas?
-Nista!
-Ne mogu da verujem da nista ne osecas!
-Nista,ni kljun,ni krilca,ni nogice,nista!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Skače zeko po livadi i naiđe na slonove. Kad su ga vidjeli slonovi ga odmah zaskoče:
„Zeko budi tu i čuvaj nam ovu travu, mi idemo do rijeke malo se okupati pa se vratimo!“
Sjedi zeko i čeka, čeka on sat pa vidi nema ih, pa mogao bi on zapaliti jednu...
Prođe već dva sata, zapali on drugu...
I tako dok ih je čekao sve im popuši.
Došli slonovi i ludi; „Zec di nam je vutra?“ počeli ga napadati...
A zec leži i gleda, zamahne rukama i kaže:“Razmaknite se vi sivi oblaci“
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Naduvao se lik,otisao u kupatilo,gleda se u ogledalo,pipa obrve,stipa se za nos,otvara usata,gleda zube,plazi jezik,cese se po kosi,stipa se za obraze,razvlaci usi....U neko doba ga zove majka...

-Perooo,sta kog djavola radis toliko u kupatilu?!

A on se lupi po galavi:

-A da,PERO....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kneževa večera. Zapalio knez Lazar joint, kruži on okolo, pa knez Lazar progovara:

"Sutra moramo da pobedimo, i zato dajte sve od sebe! I ti Toplica Milane, i ti Kosančić Ivane, i ti Miloš Obiliću, i ti Jug-Bogdane, i vi devet Jugovića, i vi Moćni rendžeri, i vi Nindža kornjače..."



Žvaću dvije krave travu.
"Mmm, kako je dobra ova trava", kaže jedna.
"Smotaj i meni jednu", odgovara druga...




Sedi mačka na ogradi i puši joint.
Prolazi baba i kaže: "Pis maco !".
A mačka će : "Peace baba "
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Medo zabranio pusenje trave u sumi.Ide on tako jednom i vidi nesto se dimi iz potoka.Zavuce medo ruku u vodu i izvuce zeka,naduvanog,krvavih ociju.

Medo - Jesam li rekao da nema duvanja u sumi !!!

Zeko - To za nas ribe ne vazi!





Sakrio medo kesicu trave u grmlju i ostavio ceduljicu na kojoj pise

- Ovo nije marihuana.

Sutradan se vraca,naravno,kese nema, a na cedulji pise

- Zeko nije uzeo !
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
12.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Dabar zavidio zeki i čekao priliku da ga ponizi i zezne. Jednog dana sjedi zeko sav jadan (bio je u velikom bedu nakon teške trave), sjedi on tako sam za šankom i pred njim dupli viski. Naiđe dabar i krene ga zajebavati. Zeko ne odgovara nego samo bulji u svoju čašu. Dabar naglo uzme zekinu čašu i iskapi je. Gleda zeko tužnim okicama i strašno tužnim glasom, više ko za sebe kaže:
- Pa, jeba te led, danas mi je stvarno loš dan! Ništa mi ne ide od ruke! Prvo probam pištoljem - nema metaka! Hoću se objesit - pukne konop, truo. Zadnjim parama kupim viski, stavim otrov u njega... i nemo'š vjerovat, ovaj mi ga papak popi!
13.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Naiđe tako tovar, sjedne kraj zeke i podijele oni džoint. Krenu onako veselo kroz šumu i upadnu u neku rupu.
Sjede oni, smiju se i kad ih je džoja popustila kaže tovar: Nek se bar jedan od nas spasi. Ispruži kitu (a poznato je kako tovari imaju velike kite), i zeko se po njoj popne i izađe iz rupe.
Ali, kao što već rekosmo, nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio, osim trave i dobro i zlo s prijateljima. Zato on izvuče mobitel i zadnjim impulsima nazove šlep službu i ovi izvuku tovara.
Kad su ga poslije na televiziji hvalili on je samo skromno rekao:
- Tko nema obilni mora imat' mobilni!
14.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Naiđe vrabac i malo poslije njega glista i podijeli zeko s njima džoju. Veseli oni tako i u neko doba će glista vrapcu:
- Đe si sokole sivi?, a vrabac će njoj:
- Đe si zmijo ljuta.
Zeko se samo tiho smješkao u svoj zečji brk i zadovoljno krivio duge uši.
15.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Naiđe krava, pošla u kino i podijeli zeko s njom džoju. Stavila krava veliki šešir na glavu. Sjedi ona u kinu, gleda film, kad je odjednom konj iza nje potapša po ramenu i reče:
- Izvinite, gospođo, možete li skinuti taj veliki sombrero?
A krava se dostojanstveno okrene i zgranuto reče:
- KONJ U KINU, KONJ U KINUUUU!!!!!!!
16.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Naiđe medo iz šume i podijeli zeko s njom džoju. Krenu oni zajedno u šumu i nalete na neke kampere. Oni pobjegnu, a medo počne kopati po njihovim stvarima. I tako medo nađe veliki paket viagre i smaže cijelu kutiju. Krenu oni kući i počne se medi dizati kita. Kad mu je prigustilo počne jebavati sve na što naleti. Nakon dva dana naleti na liju. Počne on nju nagovarati i pristane lija. Nakon sexa pita medo liju:
- Kako je bilo?
Kaže lija:
- Sve je dobro samo si jako dlakav dole.
Medo pogleda i onako začuđeno kaže:
- U jebote, zaboravio sam skiniti zeku...
17.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Iš'o on tako jednog dana prugom i naleti vlak i zgazi ga, al nije namrtvo! U bolnici ga smjeste u sobu s bikom. Kad će ti njemu jednog dana bik:
- Pa jebo ga ti zeko kako te nije sramota imaš tolike uši, a nisi čuo da nailazi vlak?!
A zeko potegne dim, nasmješi se i kaže:
- Stari pa ti imaš tolika muda a veterinari ti djecu prave!!
18.
Dvije krave pasu travu na dvije, žicom odvojene livade. Pasu one pasu i jedna pita drugu:
- Majke ti kakva je trava tamo kod tebe?
Ova druga odgovara:
- Super, hoćeš da ti smotam!!!
Zeko se samo tiho smješkao u zečji brk i zadovoljno krivio svoje duge uši.
19.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Leži on tako ispod drveta u svom polju i gleda. Kad eto ti crvenkape. Skakuće ona tako livadom, bere cvijeće i travu. Ugleda vuka kako k'o pravi reoker fura na motoru i pomalo umorna pomisli da bi joj dobro došao prijevoz pa poviče:
- Vuče, vuče...!
Vuk se okrenu na trenutak i dobaci:
- Ma ***** vuče, zar ne čuješ kako trokira!!
Začuđeni zeko se samo tiho smijuljio.
20.
Im'o zeko polje marihuane i bio uvijek veseo. Ali nije on bio neki škrti zeko već pravi frend i uvijek je dijelio travu s prijateljima. Nabavio on papagaja, i tako jednog dana dođe kući i pored ćibe ostavi kesu trave. Nabr'o je za vučiji tulum. Ode zeko spavati i sanja on miris teške trave. Budi se zeko u neko doba, kad sami filteri od trave ostali, sve papagaj ispušio. Ljut k'o ris, kaže papagaju:
- Gašo, jeba te led, samo još jednom to uradi, počupat ću ti sve perje!
A Gašo, zajebani mali papagaj pogleda ga mutnim okicama i kljunom sam počne čupati perje pjevajući:
- Jebo perje, jebo perjeee...

ima jos pa pogledajte: http://www.cromedia.com/miso/ostalo/vicevi/vicevi3.htm
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
stoji lik doma, ne zna sta ce sa sobom i odluci on otic na balkon zapalit jednu.
i tako sjedi on, kad gleda prodje zlatna kugla,misli misli, kaze ma ajde idem zapalit jos jednu, cudna ova neka kugla
popusi on tu kad ono opet zlatna kugla. kud ce sta ce ide u kucu nazad i pita ga majka gdje si bio, on odgovara na balkonu
majka: "pa dva dana?!" :D