Vicevi...samo vezano za duvku!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Leži zeko na obali i puši joint i nakon nekoliko trenutaka dopliva mala ribica do obale i začuđeno gleda zeku i upita ga:
- Zeko što to imaš?
- Imam joint, kako je samo dobar.
- Daš meni malo?
- Ne može, premalena si!
... - A daj molim te!
- Ok, ali ti moram reći kako se to radi. Znači, udahneš, zaroniš, izroniš i izdahneš.

Ribica poslušala zeku, izroni ona i sudari se sa kitom, pa ju on upita:
- Ribice što ti je?
- Zeko mi je dao joint, da samo znaš kako je dobar!
- Jel ima možda još?
- Idi do njega pa ga pitaj.

Kit doplovio do obale, ali zeko je već toliko bio napušen da nije znao za sebe, pa je malo pridremao.
Nakon jednog trenutka zeko otvori jedno, pa drugo oko, pa izbulji oba oka i poviče:
- Ribice izdahni, IZDAHNI JEBOTE KOJI TI JE??
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
sjede 3 napušena prijatelja u stanu i čilaju,
kad ono odjednom zazvoni na vratima...
nakon 1h, veli prvi prijatelj "dečki učinilo mi se ko da je neko zvonio"
tako nakon 2h, veli drugi prijatelj "pa mogao je neki od nas otići otvoriti vrata"
prošlo tako 3h, kad kaže treći prijatelj "ok idem ja otvorit"
tako on otvara vrata, kada ispred vrata 4. napušeni prijatelj bijesno na ovog zinu " a jbte samo što pozvonih i u istom trenu se vrata otvoriše"

:D
 

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
48
Duvala lisica i naidje pile.Pita lijo mogu i ja malo da povuče.Da mu lija dim dva i pita osjećaš li išta tek pile joj ništa.Gleda lija ajd još dva pile povuče i o5 lija pita osjećaš li išta a pile će ma jok ba.Lija onako ljutita već ajd još dva da vidimo onda povuče pile još dva a koja će osjećaš li sad a pile onako srokano ma jok lijo ne osjećam ništa ni kljun ni rep ni krilo ni glavu::listomahanje::
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Koja si ti faca

Napuši se orao na vrhu litice, skroz ušlagiran i nabrijan, govori sam sebi:
“Koja sam ja faca, e…”
Zatim se sav onako nabrijan spizdi niz liticu; pada, pada i
na pol metra od tla brzo zamahne krilima, poleti natrag gore i smjesti se opet na vrh litice, pun sebe veli:
“Koja sam ja faca e, KOJA SAM JA FACA!”
Potom dođe drugi orao, pita ga:
“Kaj to radiš, buraz?”
Veli mu ovaj:
“A evo, duvam malo, hoćeš sa mnom?”
I tak’ se njih dva napuše, spizde se niz liticu oba, padaju, padaju i na pol metra od tla zamahnu krilima i vrate se na vrh ful nabrijani i napušeni...i vele:
“Koje smo mi face e, KOJE SMO MI FACE!”
Tad dođe medo. Pita on njih:
“Dečki, kaj se radi?”
“Duvamo malo, buš s nama?”
I sad pak njih trojica napušeni, ponovno se nabrijavaju i
spizde se tak’ niz liticu i padaju, padaju, dva orla i medvjed. I dok su padali, pita jedan orao medjveda:
“Medo, pa jel’ ti imaš krila?”
“Nemam…”
“Stari…Koja si ti faca e, KOJA SI TI FACA!!”
 
05.02.2021
25
115
28
52
Sjede dva lava na proplanku i duvaju. Odjednom se iz obližnje džungle čuju prasci. BUM! BUM!
Lavovi se u čudu pogledaše. Na to na proplanak utrčava nekolicina slonova urnebesno se smijući. Nakon kraćeg valjanje od smijeha slonovi se vrate nazad u džunglu, ostavljajući za sobom iznenađene lavove. Kad ono, opet se iz džungle začuju eksplozije. BUM, BUM, BUM!!! I opet dolaze skonovi umirući od smijeha. Ovaj puta lavovi se odluče prići slonovima u znatiželji, pa upitaše, dobro dečki, šta je tako smiješno? Šta vi to pušite?
Slonovi odgovaraju : ma ne pušimo ništa, već jebemo majmune. Pa i mi jebemo majmune, al to nije smiješno, kažu lavovi.
Da ali vama ne pucaju, odgovaraju slonovi.
 
05.02.2021
25
115
28
52
Mali Ivica jednoga dana upita svoju majku; Mama, kako sam ja došao na ovaj svijet?
Majka zapoćinje priču: Jednoga dana smo tvoj otac i ja odlučili posaditi sjeme. Tvoj je otac iskopao rupu te smo u nju posadili sjemenku. Zalijevali smo je i pazili na nju. Jednoga je jutra iznikla malena biljka. Iz dana u dan biljka je bivala sve veća i raskošnija. Tvoj joj je otac pjevao, mazio je i pazio. Nakon nekoliko mjeseci odlučili smo posjeći biljku i popušiti je. Te nam je noći prilikom seksa pukao kurton, i tako si ti došao na ovaj svijet.