Video upload

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
-Evo posto na forumu nema nikakva opcija za dodavanje video materijala predlazem da se napravi i ta mogucnost.
Bar na nacin da se video izbrise nakon nekog vremena ukoliko Vutrin server bude prezasicen.

-Zelio bi upoadati jedan dobar video svoje biljcice, ali prava je blamaza to napraviti anonimno bez ostavljanja tragova I.P adresse. Nije ugodno staviti na Youtube ili negdi drugo pa ocekivati policiju! :p

RIJESENJE:
-Ja bi to rijesio na nacin, ukoliko nema servera dobrog, da mi vama na Vutru uploadamo video pa da vi uploadate na anonimni Youtube profil(do 100mb) i da nas onda obavjestite da je uploadano!
-Vjerojatno nebi ni bilo puno video requestova ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
vid.me prihvaca upload preko tor browsera samo obrisi privatne podatke sa videa prije uploada.


a to za youtube vec ima i korisnici su slali vec, ali ne sjecam se kome.
vutra ima svoj youtube profil
 
Poslednja izmena od urednika:

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Ne znam koliko je to moguce al dobro bi bilo da kad bi se imalo vremena da se ubaci kosto kad se slika uplouda na forum da se brise lokacija itd da se tako napravi ikonica za dodavanje i video npr da se moze snimit samo do jedno 3-5min, a preko toga da se ne moze uploudat, npr ovdje negdje da se ta ikonica ubaci

Da li je moguce to? :):razvaljen:: @Vutragenjo

ic-9059.png
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Srry na kopanju teme iz mrtvih, ali samo da odgovorim ovim herojima gore iznad mene, a i za ubuduće koji budu isto pitali,
Za forum ovakvog trafika, koji ima godisnje preko par stotina dnevnika, to uopste ne bi pilo vode, iz par razloga:
- tu je potreban veoma jak dl/up link, pa je potrebno imati VEOMA JAK cpu na mašini za ffmpeg a uz to sami hard disk sa par terebajta prostora, u ovom slučaju petabajta xD.. Administracija jedva izlazi na kraj sa silnim uploadom slika visokog kvaliteta (5 do 10mb po datoteci jel) još da troše pare na to što se nekom ćefnulo uploadat video zapise.. Finansijski bi to bilo samoubistvo i takvo nešto ne bi se moglo nikako pokrit bez dobre reklamne zarade, a složiti infrastrukturu za takvo nešto je skroz drugi kaliber, nije to uzeti kupiti vps od 20 eura i udri mujo po tamburi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ti previše uživaš u tom moderatoru statusu, mogu iskopat sigurno 150 tvojih postova gdje prijetiš, direktno zaključavaš teme ili banove dijeliš, dok drugi članovi uleću na forum sa nickovima "niggeri, fuck me daddy" i još par njih, a tu nisi brz dati ban ili opomenu? Ali eto da ti dočaram moderatorski doživljaj, slobodno dadni i treću opomenu, koja sigurno rezultira banom, tako da budeš sretan, a mene to sigurno neće zasvrbiti :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, fina ideja, steta sto ne moze da se realizuje :(
mozda i bolje, znate i sami da imam na tone printova kvotova iz raznih serija, ali isto tako i klipova :D bilo bi ledilo da postujem tako :lol: