video

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.01.2010
16
2
0
37
da upravo tako i sve su bile cure,naso sam 200-tinjak sjemena,a nemam pojma šta ih oprašilo sve sam mužjake počupal!!
 
  • Angry
Reactions: qmica

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
svaka cast. 200 tinjak sjemen a na toliko broj je nista. tako da ako si ti ovo ubro, mozes laganini u mirovinu. smao pazi da te netko ne skuzi. ipak ima tu vutre masu :D
 
23.01.2010
16
2
0
37
ma bez brige,nedržim to doma.prvi grow i uspio sam sad sam miran dosta!!a za ovu god sam si nabavio fem.sjeme onak da se zabavljam kad dodje vrijeme,iako mi nije potrebno,od viška glava neboli!hehe
 
23.01.2010
16
2
0
37
pošto sam već reko da mi je prvi grow,a ono šta si ti Haze reko-nijedno nisam znao radit,jer nisam imo s čega naučit niti pročitat-pošto tad nisam imo laptop,zamislite scenu preko 500g,prpe sam spalio,jebi ga da sam znao onda šta sad znam,to što sam pročito ovdje,bio bi bogatiji s 50g hašiša.al ono imam dovoljno i ove trave,pa ono ko ga jebe!!!peace
 
23.01.2010
16
2
0
37
da,se pohvalim bio sam jučer sa jednim malo starijim čovjekom na pljugi,i dobio sam na dar 30-tak sjemena sa Himalaye,a njemu je to sjeme njegov sin donio lani,medjutim on je to lani sjeme posadio i uspio uzgojit,samo šta je loše odradio ima dosta sjemena a ono stariji čovjek šta će on,a ono dim je solidan i dost je dugo me držao,vjerujem da je duplo bolja kad se odradi kak treba,a ono sjeme je dosta sitnije od moga,a i čito sam da to neznači ništa.pa ono imam pitanje,dal ko zna malo bolje o toj vutri,iz tog djela svijeta?
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Nije iz osobnog iskustva nego iz pročitanog (jer imam namjeru indoor saditi himalaya gold) o njoj znam da izaziva veoma kreativan rad, ali sa tijelo ostaje snažno i osjećaj dobar.

Sorta pogodna za outdoor i indoor, genetika Nepal i zapadna Indija, THC je 15%, pošto te zanima sadnja vani harvest je u 9. mjesecu, na alienu piše samo da je urod velik, a na jednoj drugoj stranici da se može dobiti čak do 1500g po biljci, neka bude pola od toga i super je :) pozz
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Nije iz osobnog iskustva nego iz pročitanog (jer imam namjeru indoor saditi himalaya gold) o njoj znam da izaziva veoma kreativan rad, ali sa tijelo ostaje snažno i osjećaj dobar.

Sorta pogodna za outdoor i indoor, genetika Nepal i zapadna Indija, THC je 15%, pošto te zanima sadnja vani harvest je u 9. mjesecu, na alienu piše samo da je urod velik, a na jednoj drugoj stranici da se može dobiti čak do 1500g po biljci, neka bude pola od toga i super je :) pozz
 
04.05.2008
46
4
8
e stari moj, ja sam ove godine imo 20 komada himalaye i osto bez svih 20, zapalio sam ju i ubio se ko stoka, sad kad sam vidio ovaj video poceo sam plakati, uglavnom biljka je strava fino ti izgledaju, svaka cast...