Vidi fotke-ZAŠTO je tako mala?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Hello svima!
Dugo se nismo čuli ali često posjećujem i veselim se uvijek doći ovamo, naime, radi se o sljedećem. Imam si neki outdoor na čistini jedne šumice i sjeme je bilo super itd...ali, zašto je tako mala, jel je to takva sorta ili šta? Eto, ovo su fotke od jedne od njih koja je ubrana jučer i to je, ljudi moji dragi, CIJELA CIJELCATA stabljika, koja je trebala do sada imati barem metar i pol visine a i još toliko širine, ako se mene pita!? Pa, o čemu se radi, nije bilo nikakvog gnojiva, nikakvog prihranjivanja, već sam sama htjela vidjeti šta će priroda učiniti sama-samcata, bez moje pomoći, očito sam pogriješila, jel? Eto kako to izgleda, pa...ako netko ima kakvu ideju ili je netko imao sličnu situaciju, molim da mi napišete kako sljedeće godine ne bi imala istih problema, veseli pozdrav!

P.S. već je isprobano i prejebena je, to moram priznat, ali kaj mi to vrijedi kada dobijem po biljci za 2-3 joint-a....!?!??! PLease, help! I BTW, imam još nekoliko tih biljčica i sve su tako malo, da li se može još uvijek nešto učiniti da to izraste barem malo veće!?

Look:

http://img255.imageshack.us/img255/3130/mala1ui2.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/3149/mala2lq9.jpg

http://img256.imageshack.us/img256/8434/mala3hc3.jpg

-eto, to vam je cijela stabljika, nema ni pol metra valjda, ZAŠTO????? Trebalo je biti puno, puno takvih vrhića po stabljici, a kad tamo, jedan, ali vrijedan...khmmm...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sta ti je ono?Koliko je ono staro?2 nedelje?Neznam za vrstu koja tako malo raste..list moje valery je veci od tvoje cele biljke...Ako nisi stvaljala nikakvo gnojivo niti bilo sta sto bi joj usporilo rast,onda jedna od opcija moze biti zemlja gde si posadila i mozda ona ne valja ili ima malu PH vrednost,mozda je nesto rasipano bilo na njoj,ako ti se biljka nalazi pored velikog drveta mozda koren tog drveta ometa tvoju ganju...ja mislim da je do zemlje problem...pitaj Neznalicu,Glossa ili bilo kog profi growera na sajtu i sigurno dobijas odgovor.peace & respect
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
meni se ista stvar dogodila prošle godine.
samo je moja bila tamnija skoro pa smećkasta malo ljubičasta pri vrhu lista.
posadio sam ih 4 suša je pokosila ostale i imao sam samo tu mini verzija.
mislio sam da joj još treba vremena pa sam je ostavio prilično dugo kad je prošao već 7 mj od sadnje odusto sam.
čak sam je pokušao podrezivat da bude veća...
nije puno pomoglo ali ipak sam dobio malo više nego što bi dobio da nisam podrezo
ali sam zato morao duže čekat da je uberem
imo sam neku stabljiku veličine 20-30cm punu malih vrhova
(ili ej to samo prividno, neznam)


ja sam isto ko 70kg shita zaključio da mi je bio prob u zemlji.
(bila je smeđa prilično tvrda i bilo je puno kamenja ispod.
sad mi je full žao što nisam iskopo neku jamu da se riješim kamenja...)
ali sumnjam da ti se sad previše može pomoć :-D
a ako ti je zemlja dobra možda je zbog suše.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
tesko verujem,da može tako izgledat biljka kako ti opisuješ,drugi put poslikaj te sto rastu i zemlju u kojoj su.
da je raslo u kamenjaru pa bi trebalo bit bolje. Ako je ono na fotki sam vrh biljke-izgleda barem perje zdravo ali N dušika ima več u kišnici dosta-sad kako je sa PK to je drugo.
Idi uslikaj ako nije problem te biljke pa ako nije skroz dozrelo -može se dohraniti.Biljkama češ pomoči več ako poneses malu motikicu..okopaj malo zemlju...a kasnije cemo videt za dohranjivanje
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Hvala puno! Idem sutra (ako bude dobro vrijeme) pa ću slikat, postavit fotke pa budete vidjeli kako to sve izgleda...Pozdrav!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
70kgShita je napisao(la):
...pitaj Neznalicu,Glossa ili bilo kog profi growera na sajtu i sigurno dobijas odgovor.peace & respect

Hvala ti lijepo šite,ali nećemo u egotripaone:sun2:
Neznalica možda je profi, ali ja sam g.ovno od grower-a:vb_whip:

Peace:maryjane:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ja sam prije 4 godine imao biljku koja je bila cca 30-40cm i imala je tri vrha i mirisala je po limunu.
Može biti svašta - zemlja, direktno sunce, gnojenje, voda, piz-darije itak...
Boz:sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma nije problem visina-več koliko je cvetnih nastavka i koliko se cvet razvijo

pa moje su doduse nutrasnje pa i kad radim u 15-20l posudi, prosečno radim biljke oko 60-70cm max visine
 
29.08.2007
40
1
0
32
Ja tako sta nisam nikada vidio,tako je izgledala jedna moja grana od biljke koju sam imo prosle godine,neznam sta da kazem na to...i mene zanima u cem je problem...!!!
 
15.09.2007
1
0
0
50
postovanje,i pozdrav svima koji znaju sta valja!ja imam 4 biljketine,i jedan mali problem-naime nisam primetio muskarca medju njima i garant je oprasio biljke.Dali da dignem ruke od njih ili ce mozda i biti nesto od njih?neka mi neko odgovori pliz!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja sam imao jednom takav slucaj.Biljka je bila nekih 20cm i imala jedan jedini vrh.Uzroci su verovatno bili kasno sadjenje,premalo svetla i verovatno je i nesto u genetskom kodu zakazalo.Kao kad covek bude visok npr. 120 cm.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Sam vi dimite cigarete pa dirajte biljke! To su vam virusi. Udju u stanice biljke i stress iraju ju.
 
13.10.2007
3
0
0
36
imam problem imam biljku i malo sam zezno sa vegetativnom fazom, ima oko 3 mjeseca! viskoa je oko 50 cm, nema hedova, sjemenke su zrele!! bila je u sobi na prozoru! dal mogu da iniciram fazu cvjetanja???? :b_cyclops:
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Omasio si temu!!

Ali ajde da ti kazem da se semenke razvijaju u 'hedovima'!
A ti kazes da nema hedova!
Sve naslucuje da si mali citao forum< da si pocetnik jer ti je biljka izgleda MUDONJA!!!
I to nisu semenke nego prasnici!